Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками

Кавовий столик, напевно, є в кожному будинку, а там, де його немає, господарі хочуть придбати таку меблі. Якщо не любите стандартні рішення, пропонуємо зробити кавовий столик своїми руками. Таким чином, у вашому будинку з’явитися стильна і функціональна меблі, якій вже точно ні в кого не буде. Це унікальний виріб, який ви зберете власними руками і декоруєте по своєму смаку.

Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками

Використовуємо дерев’яні європіддони

Зміст статті

 • Використовуємо дерев’яні європіддони
 • З’єднуємо дерево і скло
 • Використовуємо скло
 • Нестандартні ідеї

В першу чергу необхідно визначитися з формою, розмірами та конструкцією майбутнього виробу. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент таких виробів, отже, вам не доведеться нічого вигадувати. Подивитися фото і конструкції моделей ви зможете нижче.

Коли Визначилися з конструкцією, можна переходити до створення креслення. Він буде основою. можете скористатися вже готовим кресленням або ж, якщо у вас є свої особисті напрацювання і задумки, можете намалювати креслення самі. Таким чином ви зробите меблі, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашої кімнати.

З інструментів вам буде потрібно досить стандартний набір, серед якого повинні бути: лобзики і шуруповерт. З матеріалів потрібні піддони, фарба або лак, 4 коліщатки, скло.

 • Вирішивши зробити дерев’яний стіл з піддонів необхідно в першу чергу очистити і відшліфувати їх.

ВАЖЛИВО. Обов’язково потрібно видалити всі наявні задирки.

 • Далі, необхідно буде розкрити лаком основу або пофарбуйте її у бажаний колір. Зверніть увагу, що піддон необхідно пофарбувати з усіх боків, навіть в тих місцях, де, здавалося б, непомітно.
 • При бажанні ви можете нанести якийсь орнамент або малюнок. Коли піддон буде пофарбований і просохне, залишиться тільки приробити меблеві коліщатка необхідного розміру. Це 4 коліщатки, які кріпляться в кутах піддону за допомогою шурупів.

Ось, власне, і весь процес виготовлення кавового столика. Далі, необхідно пофантазувати щодо дизайну. Зверху столик накрийте листом скла.

Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками

З’єднуємо дерево і скло

Цей варіант теж досить простий. У ньому поєднуються дерев’яні Та скляні елементи.

Навряд чи вам вдасться придбати колоду в якому-небудь магазині, тому вам доведеться з’їздити на лісопилку або в ліс і вибрати підходящий чурбан.

ВАЖЛИВО. Деревина повинна бути гідної якості, без шкідників і цвілі.

Підготувавши всі необхідні матеріали та інструменти можна переходити до робіт по збірці конструкції. Якщо ви будете слідувати наведеним алгоритмом у вас неодмінно все вийде і зовсім скоро ви зможете насолоджуватися результатом своєї роботи.

 • Відріжте колода необхідних вам розмірів по висоті.
 • Коли колода підготовлено за розмірами його необхідно відшліфувати.
 • Покрийте поверхню лаком або морилкою, також це може бути фарба вподобаного вам відтінку.
 • Коли лак або фарба просохнути до колоди необхідно прикріпити скляну стільницю. Для цього використовуйте спеціальні присоски або рідкі цвяхи.
 • Такий столик зможе вписатися в багато інтер’єри і буде нагадувати грибочок з прозорою шапкою.

  Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками

  Використовуємо скло

  У цьому випадку мова йде про конструкції, яка виконується зі скляною стільницею і ніжками з будь-якого матеріалу. Це може бути абсолютно що завгодно, все, що може сподобатися.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Для стільниці необхідно використовувати спеціальне скло, воно відрізняється підвищеною міцністю. Його краї повинні бути оброблені, щоб виключити можливість травмування.

  Для кріплення ніжок можна використовувати присоски або рідкі цвяхи. Тут можна пофантазувати адже варіантів величезна маса. Щоб виріб виглядав відмінно, підбирайте відповідні матеріали.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Скляні стільниці в рази важче дерев’яних, тому опора повинна бути міцної.

  Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками

  Нестандартні ідеї

  Крім описаних варіантів можна придумати величезну масу цікавих рішень.

 • Це може бути столик, виконаний повністю з полін, дуже цікавий варіант.
 • Правильно оброблений і декорований старий чемодан відмінно впишеться в інтер’єр залу.
 • Звичайні дошки. Так, саме дошки, але тільки оброблені. В них не повинно бути ні цвілі, ні шкідників. Додавши до 15 дощок чотири залізні ніжки ви зможете змайструвати незвичайну конструкцію.
 • Чавунна батарея. Помістивши її на аркуш ДСП і прилаштувавши коліщатка, ви зможете спорудити досить химерну конструкцію. Зверху накрийте батарею скляною стільницею.
 • Дерев’яні спили, сполучені між собою, зможуть стати унікальним кавовим столиком, який буде прикрасою інтер’єру і функціональним елементом.
 • Кавовий столик своїми руками: зробити кавовий столик своїми руками