Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромти

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромтиКазки «Ріпка» та «Колобок» знайомі нам з дитинства. Зараз ми постараємося згадати їх, але зробимо це «по-дорослому». Цікаві сценки з усім знайомими героями прикрасять будь-яке свято і розвеселять всіх гостей.

Спробуйте ці казки переробки для нетверезої компанії за ролями!

Весела казка «Ріпка» на дорослі свята

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромтиДля початку необхідно вибрати сім осіб, які будуть брати участь в сценці. Потрібен один ведучий.

Учасники повинні вивчити свої ролі, але не варто засмучуватися – слова дуже прості і їх легко запам’ятати. Брати участь в сценці гості можуть практично будь-якої вікової категорії.

Ведучий повинен говорити ім’я героя, а він в свою чергу, свої слова. В цьому конкурсі учасники можуть сидіти за столом. Виняток становить ріпка, яка повинна розташовуватися на стільці і постійно щось робити.

Під час сценки ведучий не повинен мовчати, а по можливості коментувати що відбувається.

Сценка вимагає музичного супроводу. Бажано вибрати російську народну музику. При бажанні можна виділити призи найкращим акторам.

Ріпка – Гей, чоловіче, ручки заберіть, я ще неповнолітня!
Дід – Ох, здоров’я у мене вже стало погане.
Ось зараз буде п’янка!
Баба – щось дід перестав мене задовольняти.

Внучка – Я практично вже готова!
Гей, дід, баба, я спізнююся, мене подруги чекають!
Жучка – Знову ви називаєте мене жучкою? Я взагалі-то жучок!
Не моя це робота!

Кішка – що на майданчику робить собака? Мені зараз стане погано – у мене алергія!
Мишка – А може, вип’ємо?

Сучасна казка «Колобок» для веселої компанії

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромти Які ще казки за ролями для нетверезої компанії? У цій казці також має брати участь близько семи учасників. Відповідно потрібно вибрати акторів, які будуть виконувати ролі бабки, дідки, зайця, лисиці, колобка, вовка, а також ведмедя.

У дідки і бабки не було дітей. Зовсім розчарувалися вони, але все їхнє життя змінив колобок. Він став їхнім порятунком і надією – душі вони в ньому не чули.

Далі ведучий розповідає своїми словами казку, а актори в свою чергу обіграють сюжет. При цьому ведучий намагається по можливості згадувати героїв, які відпочивають.

Для прикладу:

Дід з бабою вже втомилися чекати колобка і постійно дивилися в далечінь, сподіваючись на його повернення, а його так і не було.
Мораль цієї байки така: Не варто сподіватися на любов колобка, а краще мати власних дітей.

Смішна казка для активних гостей урочистості

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромтиВибираємо п’ять акторів, які будуть виконувати роль курочки, короля, зайчика, лисички, і метелики. Текст повинен читати ведучий:

«Казковим царством правил оптиміст – король. Вирішив прогулятися по красивому парку і всю дорогу підстрибував, розмахуючи руками.

Був король дуже радісний і побачив красиву метелика. Вирішив він її зловити, а метелик тільки знущалася над ним – і слова непристойні кричала, і пики кривила, і мову показувала.

Ну а потім втомилася метелик знущатися над царем, і полетіла в ліс. Король не дуже й образився, а тільки більше повеселішав і почав сміятися.

Веселий король ніяк не чекав, що перед ним з’явиться зайчик і злякався, ставши в позу страуса. Зайчик не зрозуміла, чому це король в такий неналежній позі стоїть — і сам злякався. Варто зайчик, лапки тремтять — і нелюдським голосом кричить, просить про допомогу.

В цей час горда лисиця поверталася до роботи. Працювала красуня на птахофабриці і несла додому курочку. Як тільки вона побачила зайчика та царя – злякалася. Курочка не втрачала часу і вистрибнула, давши лисиці по потилиці.

Курочка виявилася дуже жвавої і першим ділом клюнула короля. Король від несподіванки випростався і став в нормальну позу. Зайчику ще більше стало страшно, і вона стрибнула на ручки до лисиці, взявши її за вушка. Лисиця зрозуміла, що потрібно робити ноги — і побігла.

Король озирнувся по сторонах, посміявся і вирішив продовжити свій шлях з курочкою. Взялися вони за ручки, і пішли в сторону замку. Що буде далі з курочкою, не знає ніхто, але король її точно пригостить смачною шампанським, як і всіх інших гостей свята.»

Ведучий пропонує слухачам налити келихи і випити за короля і курочку.

В той час, як провідний буде читати казку, головні герої повинні рухатися у відповідності зі сценарієм. Головне в цій казці не зажуритися, а добре виконувати свою роль — і тоді заряд позитиву забезпечений всім.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Весела казка для компанії дорослих людей

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромтиВ першу чергу необхідно підібрати героїв. У цій казці приймати участь будуть як живі, так і неживі предмети.

Потрібно підібрати героїв на роль кошеня та сороки. Потрібно вибрати гостей, які зіграють роль сонця, вітру, папірці і ганку.

Учасники повинні зображати те, що необхідно зробити їх герою.

«Маленький кошеня вийшов на прогулянку. Було тепло і світило сонечко, обдаровуючи всіх своїми променями. Милий кошеня ліг на ґанок і став дивитися на сонечко, постійно мружачись.

Несподівано балакучі сороки всілися перед ним на паркані. Вони про щось сперечалися і вели дуже гучний діалог. Кошеняті стало цікаво, тому він став обережно повзти до паркану. Сороки ж не звертали ніякої уваги на малюка і продовжували тріщати.

Кошеня ось вже майже наблизився до своєї мети і стрибнув, а птахи відлетіли. Нічого не вийшло у малюка, і він став дивитися по сторонах, сподіваючись знайти інше захоплення.

На вулиці став дути легкий вітерець — і кошеня звернув увагу на папірець, яка шаруділа. Кошеня вирішив не втрачати часу і накинувся на свою ціль. Трохи подряпавши її і покусавши, він зрозумів, що йому нецікавий простий паперовий аркуш — і відпустив його. Папірець полетіла далі, і звідки несподівано з’явився півень.

Півень був дуже гордий і високо підняв голову. Птах зупинилася і прокукарекала. Тут до півневі прибігли кури і обступили його з усіх сторін. Кошеня зрозумів, що нарешті знайшов, чим можна розважити себе.

Не довго думаючи, він кинувся до курок і взяв одну з них за хвіст. Птах не дала себе в образу і боляче-боляче клюнула. Звірятко дуже злякався і почав тікати. Проте все було не так-то просто – його вже чекав щеня сусіда.

Невелика собачка став стрибати на кошеня і хотів покусати. Кошеня зрозумів, що треба повертатися додому і боляче вдарив песика своїми нігтиками. Щеня злякався і пропустив кошеня. Тут кошеня зрозумів, що він — переможець, нехай і поранений.

Повернувшись на ґаночок, кошеня став зализувати рани, яку залишила курка, а потім розтягнувшись заснув. Кошеняті снилися дивні сни — і він весь час смикав лапками уві сні. Так кошеня перший раз познайомився з вулицею.»

Сценка закінчується бурхливими оплесками гостей. При бажанні можна нагородити самого артистичного актора призом.

Цікава сценка на день народження та інші свята дорослі

Казки для переробки нетверезої компанії за ролями: експромтиЯ так і знав, що Кудрявцев не забув мій постріл і не довіряє мені. Не дивлячись на те, що ми провели ніч в секреті, він відноситься до мене з побоюванням. Він не міг довіряти інтелігентному молодикові, який нічого не тямив на війні.

До тих пір, поки я не зустрівся з Кудрявцевим, я не знав, що я такий поганий солдат. Адже я навіть не міг нормально загорнути онучі і іноді при команді «наліво» оберталася у зворотний бік. До того ж, я зовсім не дружив з лопатою.

Кудрявцев не розумів мене, коли читаючи яку-небудь новину, я коментував її і відпускав просторові коментарі. В ті часи я ще не був у партії — і Кудрявцев вже тоді чомусь чекав від мене якогось підступу.

Дуже часто я ловив на собі його погляд. Що я бачив в його погляді? Напевно те, що я ненавчений і недосвідчений, але він поки мене прощає, однак ще одна помилка – і він мене вб’є! Я хотів стати краще і дав собі обіцянку, що обов’язково буду дисциплінованим воїном і обучусь усього, що необхідно. Мені випала нагода показати всі свої здібності на ділі.

Нас відправили на охорону мосту, який часто обстрілювали. На місце роботи постійно йшло дуже багато підкріплень, а також літератури…

Моя робота полягала в перевірці пропусків людей, які перетинали міст. Білі часто відкривали вогонь по посту, де я перебував. Снаряди потрапляли у воду і обдавали мене бризками. Снаряди падали і поблизу мене, і перекриття мосту було уже зруйновано. Кожна хвилина могла стати останньою для мене, але я дав собі умову, що все одно не піду з мосту.

Що я відчував? Я не відчував почуття страху – я вже був готовий до смерті. Я бачив далеко красиві пейзажі, але вони мене не радували. Я відчував, що з цього поста я вже не піду. Проте одна думка змушувала мене стояти далі – Кудрявцев бачить мене і схвалює мої дії.

Мені здавалося, що на цьому посту я стою вже кілька годин, але насправді всього кілька хвилин – стільки, скільки потрібно було Кудрявцеву добігти до мене. Я не розумів, що потрібно Кудрявцеву від мене. Тоді він з силою потягнув мене за ремінь, і я прийшов в себе.

— Швидко пішов звідси! – сказав чоловік.

Як тільки ми пішли з мосту — у нього потрапив сильний снаряд.

— Бачиш, що відбувається? Чому ти там стояв? З-за тебе і мене могло вбити!

Я зітхнув, але Кудрявцев не закінчив.

— Однак ти все одно молодець, так як показав, що знаєш статут і був непорушний. Тебе варто похвалити. Але нехай це і справа минуле, мені хотілося б, щоб ти поворушив мізками. Міст вже давно зруйнували, навіщо ти там стояв? Який був у цьому сенс? Все був готовий пропуску перевіряти? Якщо б ти був розумніший, і сам не пішов на пост – я не покарав тебе!

Після цього випадку відношення Кудрявцева до мене змінилося. Він розповідав про себе і іноді питав про мене. Не дивлячись на те, що він не був у партії, він вважав себе більшовиком. Цей чоловік допоміг мені повірити в себе, тому мені було дуже важливо його схвалення.

Досі я згадую один випадок. Ми говорили на тему того, що будемо робити після того, як отримаємо перемогу над білими. Я сказав, що мрію стати письменником, який зобразить мирне братство всіх народів. Кудрявцев слухав мене і дивився на багаття.

— Відмінна мета у тебе, – говорив він – Великий шлях у тебе, Лебединський!