Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір Часто перед тим, як зробити пропозицію, молоді люди хвилюються. Основна причина занепокоєння – отримати відмову. Тому потрібно налаштувати себе на позитивний лад і все розпланувати. Слід взяти себе в руки і заспокоїтися і підготувати кільце для пропозиції.

Зрештою, ви ж чоловік і яка б ситуація не була, її потрібно контролювати і приймати такою, якою вона є.

Запам’ятайте, що якщо пропозиція буде йти від серця і з любов’ю, то все вийде щиро, оригінально і романтично.

Як купувати кільце

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір У західних фільмах часто можна побачити сцену пропозиції руки і серця, яка супроводжується даруванням кільця.

У реальному житті все набагато простіше: можна абсолютно спокійно вирушати на зустріч без кільця.

Зверніть увагу, що часто чоловіки дарують кільця, забуваючи робити пропозицію.

Таким чином, вони намагаються відтягнути момент, який зв’яже його з дівчиною священними узами шлюбу.

Дівчата абсолютно спокійно ставляться до того, що кільце буде куплено пізніше. Тим паче, що вибрати його вона зможе таким, яке захоче сама.

У свою чергу, деяким дівчатам подобаються сюрпризи, тому без кільця не обійтися. До якої категорії належить ваша половинка вирішувати виключно вам.

Як вибрати кільце правильного розміру?

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір Якщо ви є прихильником традицій, і хочете, щоб пропозиція супроводжувалося не тільки гарними словами, але і кільцем, то слід таємно дізнатися його розмір.

Для цього є кілька способів.

Якщо ви зустрічаєтеся давно, то можете ненав’язливо, у розмові дізнатися про це.

Інший варіант, не менш точний, але зате вірний.

Для визначення розміру слід без попиту взяти будь-яке кільце своєї дівчини і віднести його в ювелірну крамницю, де фахівець назве вам точну цифру.

Яким непростим кільцем роблять пропозицію дівчині?

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмірЯке кільце дарують коли роблять пропозицію? Для пропозиції вийти заміж за чоловіка кільця є символами, які поєднують в собі вірність, серйозність, поєднання душ і сердець закоханих.

Тому, яким буде це кільце вирішувати вам особисто.

За традицією такі символи любові повинні бути виконані із золота і мати невелику товщину.

Якщо говорити про кільці для заручин, то воно повинно бути з діамантом.

Весільне кільце, яке прийнято дарувати дружині, не повинно містити дорогоцінного каменю.

Кільця для пропозицій в Москві. Ціна питання

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір Придбати кільце в Москві для своєї майбутньої дружини дуже просто, відвідавши будь-який ювелірний магазин. Ціна залежить від можливостей покупця.

Якщо питання стосується авторських робіт, то ціна може зашкалювати. Бюджетний варіант може кільця з осколком діаманта може обійтися в 150 доларів.

При цьому не слід забувати, що це подарунок до самого знаменної події у вашому житті. Тому краще не економити.

Значно дешевше, ніж у торгових точках Москви можна замовити кільця у ювелірів, які зможуть додатково нанести унікальні малюнки або написи.

Як зробити пропозицію, щоб відповідь була однозначною: так!

Кільце для пропозиції руки і серця: яке дарують, як вибрати розмір

    • проявіть креативність. Якщо ваша кохана не є дуже скромною по натурі – публічне визнання стане не просто сюрпризом, але і яскравою подією, яке буде приємно згадувати все життя.
    • вірним способом, який не дозволить вашій коханій сказати ні – це попросити руки у її батьків. При цьому, якщо ви вже встигли добре познайомитися з її родиною, зверніть увагу на того члена сім’ї, який до вас ставиться краще. Мова йде про те, щоб вибрати підходящий момент і звернутися, наприклад, до глави сім’ї – батька.
  • поспіх у цій справі не потрібна. Тому правильно вибране місце може стати половиною вашого успіху. Напружте мізки і проявіть фантазію. Може у вас є спільний інтерес, наприклад, пристрасть до подорожей. Що може бути краще, ніж пропозиція, зроблена в якомусь старовинному місті або на тлі красивого пейзажу в горах. Для молодих людей, рідко виїжджають з міста, теж є чимало можливостей. Потрібно тільки включити мізки».
  • створіть романтичну атмосферу. Фантазія в цьому плані безмежна, починаючи від написання визнання на снігу або асфальті, і закінчуючи пелюстками троянд на ліжку, свічками, квітами і віршами. Якщо ж все перераховане використовувати в комплексі, то навряд чи дівчина зможе встояти і сказати немає.

Екстремальне пропозицію, яким можуть скористатися всі молоді люди. Це може статися під час стрибка з парашутом, в горах або на морському дні.

Ви можете не дотримуватися цих порад і почати свої узаконені відносини з фрази: «Давай жити разом», виголосивши її на кухні під час вечері. Тільки чи варто так робити? Адже попереду ціле життя. Поспішайте додати в неї все найкраще.

Тільки яскраві і, головне, щирі вчинки і слова здатні створити міцні майбутні відносини і викликати на очах коханої сльози.

Кілька корисних порад, при виборі кільця для пропозиції руки і серця: