Корисні подарунки до 8 березня 2018 року своїми руками

Ви не любите дрібнички і вважаєте, що актуальний подарунок своїми руками на 8 березня в 2018 році повинен бути не тільки красивим, але і корисним? Ми розповімо, що можна виготовити до цього свята з різних матеріалів.

Можна зшити потрібні подарунки до 8 березня своїми руками зі шкіри або щільної тканини: чохол для мобільного телефону або електронної карти, візитницю у вигляді конверта, обкладинку для паспорта або чохол для окулярів.

Замініть стандартну обкладинку щоденника, приклеївши до неї з обох сторін шматки красивої тканини – і у вас вийде оригінальний подарунок.

Оформіть обкладинку з лицьової сторони різними аксесуарами. Це можуть бути оригінальні аплікації з намистин, гудзиків та інших матеріалів.

Тим, хто вміє в’язати гачком або на спицях, також буде нескладно зробити практичні подарунки на 8 березня своїми руками. Наприклад, зв’язати косметичку, підставку для гарячих страв або чохол для гуртки. Такі вироби прикрашають бісером, намистинами, блискітками і стразами.

Стандартна фоторамка з щільного картону чи дерева буде виглядати більш ефектно, якщо приклеїти до неї різнокольорові ґудзики, мушлі, намистинки або старі монети.

Корисні подарунки до 8 березня своїми руками, наприклад, коробочки для дрібниць, баночки для спецій, обробні дошки, пляшки, вази, тарілки можна оформити в техніці декупажу. Для цього вирізані частини елементів декору наклеюють на заготовки, а потім покривають лаком.

Ще одним варіантом подарунка актуального до 8 березня 2018 року і зробленого своїми руками стане гуртка з вітальним написом.

Однотонну, краще білу кухоль протріть миючим засобом для скла, потім нанесіть зображення за допомогою спеціального маркера для малюнків по порцеляні. Щоб закріпити напис, поставте кухоль в духовку на півгодини при температурі 200°С.

Бабусі або іншого літній родичці можна зробити такий потрібний подарунок на 8 березня зроблений своїми руками, як фотоальбом з відреставрованими старими фотографіями, які будуть нагадувати літній людині про дні його молодості.

Розповімо про інших практичних подарунки на 8 березня які можна зробити своїми руками. З дерева або щільного картону можна виготовити містку скриньку з висувними ящиками. Обтягніть деталі скриньки оксамитом або іншою щільною тканиною – і у вас вийде ексклюзивна річ.

Ще один варіант корисного подарунка до 8 березня своїми руками – скринька у вигляді скриньки, що закривається на невеликі декоративні замки.