Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збірка

Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збіркаНасправді варіантів створити з нічого щось набагато більше, ніж здається на перший погляд. По суті, вся історія людства зводиться саме до цього. Креатив – це те що привносить в наше життя сенс і новизну. Без них було б прожити дуже непросто. Навіть в побуті можна створювати маленькі шедеври, якщо привнести трохи творчості і спробувати поглянути на саму традиційну сферу життя під незвичним кутом.

Як зробити крісло з піддонів

Зміст статті

 • Як зробити крісло з піддонів
  • Інструменти і матеріали
  • Обробка піддонів перед використанням
 • Крісло з піддонів самостійно: крок за кроком

Як вам сподобається ідея зробити крісло з піддонів? Здавалося б, такий утилітарної і грубої речі не місце в наших квартирах. Але ми любимо надійну і довговічну меблі, а ця тара і міцна і не боїться часу. Якщо вона служить фундаментом перевезень дуже важких вантажів, думаєте розвалиться під вагою наших тіл?

Як же інтегрувати спочатку зовсім далекий від комфорту предмет в затишну обстановку квартири? Адже це грубі і важкі конструкції. Спокій! Немає непереборних труднощів. Маленькі чудеса відбуваються не завдяки, а всупереч!Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збірка

Інструменти і матеріали

То нам знадобиться, крім самих палет:

 • Зрозуміло, молоток і цвяхи або шуруповерт і саморізи, наждачка.
 • Розчин для захисту дерева від гнилі. Тут якщо слідувати останнім тенденціям мебелестроения бажано використовувати екологічно чисті просочення, аля суміш борної кислоти і солі. Підійде будь нетоксичний антисептичний склад.
 • Потрібні також лак, фарба і, опціонально, шпаклівка.
 • Не будуть зайвими і пила з дрилем, яку може замінити шупуповерт зі свердлом у патроні.
 • Фурнітура та декоративні елементи.Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збірка
 • Обробка піддонів перед використанням

  Тут все просто. Спочатку очищаємо поверхню від бруду і зашкуриваем. Покриваємо антисептиком щоб запобігти розвиток грибка або гнилі.

  Увага! Найголовніше попередньо просушити будівельний матеріал. Не варто починати роботу якщо піддон сирої. Це приведе до швидкого гниття матеріалу.

  Шпаклюємо дефекти поверхні деревини.Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збірка

  Крісло з піддонів самостійно: крок за кроком

  Ця меблі з палет виходить особливо аутентичної. Головне тут декор та/або м’які елементи: подушки або мати.

  Важливо! Ні в якому разі не можна саджати великі деталі на клей без скріплення їх цвяхами або саморізами.

  Покрокове виконання робіт своїми руками:

 • Робимо з одного піддону спинку, а з другого сидіння. Тут все залежить від величини майбутнього крісла. Зазвичай для цих компонентів від палет залишають співмірні для сидячої людини частини. Якщо піддон довгий – може вистачити і одного, розділеного на дві половини. З ще двох палет споруджують боковини.
 • Спинку розміщують під кутом або прямо. Часто можна бачити мінімалістичні конструкції, коли між трьома з’єднаними піддонами горизонтально розміщується в середині їхньої висоти ще один палет.Крісло з піддонів своїми руками: покрокова збірка
 • Для з’єднання використовуються цвяхи або саморізи. Бажано, щоб довжина і товщина з’єднувальних елементів була достатньою, щоб міцно закріпити частини конструкції, яка в подальшому повинна надійно витримувати всі навантаження. Тут найважливіше розташовувати деталі так, щоб кріпити можна було брус, а не в дошки.
 • Всю конструкцію покриваємо лаком або фарбою, залежно від дизайнерського задуму. У разі коли виріб планується використати на відкритому повітрі використовувати лак обов’язково, для дому – достатньо фарбування.
 • Якщо вирішено створити м’які меблі, шиємо з тканини чохол для майбутніх подушок спинки, сидіння і підлокітників. В якості наповнювача використовується, як правило, поролон.