Куди поїхати на Новий 2018 рік в Підмосков’ї?

Де недорого зустріти Новий 2018 рік в Підмосков’ї? У Московській області прекрасно розвинена туристична інфраструктура.

Тут близько тисячі санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку, туристичних баз і понад 180 готелів і готелів, які пропонують послуги різного цінового діапазону. Невипадково Підмосков’ї стало одним з найбільш популярних напрямків відпочинку в нашій країні.

Для багатьох людей це можливість без великих витрат зустріти Новий рік в компанії друзів або всією сім’єю.

Тим, хто шукає бюджетні пропозиції на Новий рік 2018 в Підмосков’ї, можна порадити туристичні бази «Шиболово гірки», «Флора-парк», «Супутник», «Саракс», «Рахманове», садибу «Пєшкове» та ін.

Де недорого зустріти Новий 2018 рік в Підмосков’ї

Відпочинок за прийнятними цінами пропонують санаторії «В’ятичі», «Воробйове», «Можайський», пансіонати «Соколова пустель, «Сонячна поляна», «Акварелі» та інші.

Цікаві пропозиції на Новий рік 2018 в Підмосков’ї можна знайти, звернувшись в туристичні агентства, а можна підібрати варіанти розміщення самостійно.

Де можна провести Новий рік у Підмосков’ї? Любителі активного відпочинку можуть відправитися на гірськолижні курорти.

У Підмосков’ї діють понад 10 гірськолижних комплексів. Найпопулярніші з них – «Вольний», «Яхрома», «Сорочаны» в околицях Яхроми, на схилах Клинско-Дмитрівській гряди.

Куди поїхати на Новий рік в Підмосков’ї?

Тут багато природних парків і заповідників, які можна відвідати в дні зимових свят. У їх числі – парк птахів «Горобці», де мешкають 200 видів птахів з усього світу, Приокско-Терасний заповідник, національний парк «Лосиний острів», ботанічний сад «Горенки».

За кількістю об’єктів культурної спадщини Московська область займає одне з перших місць в Росії. Тут розташовані знамениті садибні комплекси, стародавні міста з архітектурними пам’ятками, красиві храми і монастирі.

Відвідайте старовинну садибу «Абрамцево» в Сергієво-Посадському районі, «Архангельську» в Красногорському районі, «Остафьєво – Російська Парнас» в селі Остафьєво Подільського району.

У дні новорічних канікул ви можете запланувати поїздку Свято-Троїцьку Сергіївську лавру р. Сергієв Посад, Новоєрусалимський монастир в місті Істра.

Також можна відвідати будинку-музеї Б. Пастернаку, К. Чуковського, Б. Окуджави у селищі Передєлкіно, будинок-музей Чайковського П. р. в Клин, літературний музей-заповідник А.с. Пушкіна в Одинцовському районі, Бородинський військово-історичний музей-заповідник
та ін.

Якщо говорити про вартість відпочинку на турбазах і в пансіонатах, то ціни на Новий рік 2018 в Підмосков’ї починаються від 1800-2000 рублів за розміщення однієї людини на добу.