Кутова шафа в спальні: дизайн, фото: інтер’єр спальні з кутовим шафою, спальня з кутовим шафою дизайн фото, дизайн маленької спальні

Кутовий шафа, безперечно, є унікальним предметом меблів, який буде не тільки чудовою прикрасою будь-якої кімнати, але і практичним рішенням для економії місця, при недостатньому житловому просторі.

Кутова шафа в спальні: дизайн, фото: інтерєр спальні з кутовим шафою, спальня з кутовим шафою дизайн фото, дизайн маленької спальні

Дизайн кутовий меблів

Зміст статті

 • Дизайн кутовий меблів
  • Як вибрати колір
  • Варіанти декорування
 • Інтер’єр кімнати з кутовим шафою
  • Де розмістити меблі
 • Дизайн маленької спальні з кутовим шафою

Існує безліч різних видів. В першу чергу при виборі, слід визначитися з формою. Розглянемо деякі плюси і мінуси найпоширеніших моделей:

 • Трикутні моделі, як і зрозуміло з назви, мають трикутну форму. Головною перевагою таких меблів є дуже велика місткість, при невеликому займаному місці. З недоліків варто відзначити, що такі шафи дуже сильно скорочують обсяг приміщення в цілому.
 • Трапецієвидні – більш універсальні, ніж трикутні. Їх набагато зручніше підібрати до решти меблів.
 • П’ятикутні. Найбільш поширені і популярні, завдяки своїй місткості і можливості комбінування.
 • Радісно. Дана меблі має округлу форму, і відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом. З мінусів слід зазначити, складність комбінування з іншими предметами в приміщенні.
 • Г-подібні. Утворюють букву Г в кутку, що дозволяє максимально оптимізувати займаний простір.
 • Як вибрати колір

  Після того як вибір з формою визначений, слід зайнятися підбором колірної гами. Для невеликої кімнати слід підбирати колір в тон стін і з решти меблів. У великому приміщенні колір шафи може бути яскраво контрастним по відношенню до основного тону кімнати, але не до квітів присутньої меблів.

  Для візуального збільшення кімнати можна застосовувати моделі з дзеркальними стулками. Також це робить приміщення світліше. На тлі світлих стін, можливо, розміщення темної меблів, що надає кімнаті якийсь своєрідний резонанс. Грати на контрасті кольорів можна і в інший бік.

  Кутова шафа в спальні: дизайн, фото: інтерєр спальні з кутовим шафою, спальня з кутовим шафою дизайн фото, дизайн маленької спальні

  Варіанти декорування

  Незвичайним, але стильним рішенням можуть послужити меблі зі стінками з кольорового скла. Воно необов’язково має бути прозорим, цілком можливі варіанти з матового скла або наявність орнаменту. Це дозволить цього предмета бути не лише практичною частиною споруди, але і нести в собі естетичну красу.

  Гарним стилістичним рішенням буде використовувати матеріал з дерева. Разом з іншими меблями деревного відтінку це створить незвичайний вид дорожнечі в приміщенні.

  ВАЖЛИВО. Пам’ятайте, що при будь-якому виборі кольору або дизайну, шафа повинен поєднуватися з іншими предметами в приміщенні, будь то тумбочка, столик або ліжко.

  Інтер’єр кімнати з кутовим шафою

  При нестачі місця на допомогу в будь-яке приміщення підійдуть вбудовані кутові моделі. Вони володіють зручною конструкцією, яка розробляються індивідуально. Така меблі враховує всі особливості приміщення, і дозволяє найбільш раціонально використовувати простір кімнати. Головне, що відрізняє цю модель від інших – це відсутність стінок, дна і даху. Ці функції беруть на себе безпосередньо стіни квартири, підлога і стеля. Саме тому кутові шафи ідеально вписуються в загальний інтер’єр приміщення.

  Але слід пам’ятати про обмеження. Так як такі шафи виготовляються індивідуально під кожну кімнату, і перенести їх з однієї в іншу буде важко.

  Якщо ж місце в кімнаті дозволяє, то можна розмістити корпусні модель. Але, слід пам’ятати, із-за того, що такі моделі мають дуже широкими стінками, корпусні меблі буде займати дуже багато місця. Правильно підібраний дизайн меблів здатний прикрасити будь-яке приміщення.

  Де розмістити меблі

  Найбільш поширеним є розміщення шафи в кутку, вздовж прилеглих стін. Самим практичним в цьому плані служить Г-подібна модель. Вона займає небагато місця, але при цьому є одним з найбільш містких варіацій. Якщо ж розмір приміщення має до експериментів, можна встановити радіальну модель, яка буде не тільки практичною, але і стильним.

  Кутова шафа в спальні: дизайн, фото: інтерєр спальні з кутовим шафою, спальня з кутовим шафою дизайн фото, дизайн маленької спальні

  Дизайн маленької спальні з кутовим шафою

  Для початку потрібно визначити стиль і основний колір, адже спальня повинна бути гармонійною. Класичний стиль припускає природні відтінки деревного кольору. В залежності від загальної гами, шафа може бути як зі світлого дерева, так і з темного.

  ВАЖЛИВО. Слід пам’ятати, що натуральний матеріал потребує ретельного догляду, та без належної уваги втратить зовнішній вигляд.

  Для більш сучасного світлого стилю, підійдуть шафи з дзеркальними стулками. Вони візуально освітлять кімнату і додадуть простору.

  Для спальні в стилі лофт може підійти як і модель білого кольору з декоративними ручками або візерунком на стінках, так і масивний темний варіант без зайвих деталей, таку спальню можна побачити на фото.

  Кутова шафа в спальні: дизайн, фото: інтерєр спальні з кутовим шафою, спальня з кутовим шафою дизайн фото, дизайн маленької спальні