Лавки з бетону своїми руками: бетонні ніжки для лавки своїми руками

Хочете облагородити територію біля будинку і зробити хорошу і довговічну лавку? Кращим рішенням буде зробити бетонну конструкцію. Бетон володіє відмінними показниками міцності і довговічності. Йому не страшні ні погодні умови, ні інші фактори. Варто також зазначити, що конструкції з бетону практично не потребують обслуговування.

Лавки з бетону своїми руками: бетонні ніжки для лавки своїми руками

Бетонна лавка своїми руками

Зміст статті

 • Бетонна лавка своїми руками
  • Бетонні ніжки для лавки
 • Модульна лавка з бетону

При бажанні ви зможете придбати таку конструкцію або ж зробити лавки з бетону своїми руками. Ненужно володіти якимись надприродними знаннями, щоб своїми зусиллями виготовити лавку з бетону. Все гранично просто.

 • Лавки з бетону своїми руками: бетонні ніжки для лавки своїми рукамиДля початку необхідно буде визначитися з креслення майбутнього виробу. Знадобиться креслення з бажаними розмірами.
 • Тепер варто підготувати матеріали для опалубки. Краще всього якщо це вологостійка фанера. Якщо хочете використовувати щось подешевше, можна вибрати і меламінову дошку.
 • При виготовленні прес-форми в обов’язковому порядку використовуйте велику кількість шурупів. Це дозволить створити міцну конструкцію, яка зможе витримати тиск бетону.
 • Закладіть арматуру. Вона повинна знаходитись на відстані не менше 4 см від поверхні. Це дозволить виключити вірогідність іржавіння.

ВАЖЛИВО. Товщина сидіння повинна бути не менше 15 див.

 • Нанесіть силіконовий герметик на стики при використанні меламіновою плити, необхідно досягти водонепроникності.
 • Замісіть розчин і заповніть ним раніше підготовлені форми.

Через тиждень можна приступати до демонтажу дощок. Ваша крамниця готова до використання.

Бетонні ніжки для лавки

Якщо ви хочете самостійно виготовити конструкцію з бетонною основою — це цілком реально. У продажу можна знайти спеціальні форми для того, щоб виготовити ніжки для бетонної лавки, а можна і самостійно їх виготовити.

Ви самостійно можете визначити, якої форми будуть ніжки для лавки, які ви будете виготовляти. Вони можуть бути квадратними, прямокутними або круглими. Все залежить від вашої фантазії.

Лавки з бетону своїми руками: бетонні ніжки для лавки своїми руками

Для замісу бетону вам досить слідувати інструкції, яка наведена на упаковці з матеріалом.

ВАЖЛИВО. Розраховуйте обсяг води, який вам буде потрібен для замісу. Далі, воду додавайте не всю, а тільки 2/3. Поступово у воду додайте суміш і перемішуйте її. Залишився обсяг води додайте в кінці.

Для того готове виріб мав приємний колір, в бетон на стадії замісу можна додати темний пігмент. Його необхідно добре розмішати.

ВАЖЛИВО. У процесі роботи користуйтеся рукавичками.

У форму для ніжок не забудьте укласти бруски, призначення яких сформувати виїмки, у них в подальшому ви встановите дошку — основа для сидіння.

Модульна лавка з бетону

Багато хто вважає, що бетонна лавка — це банальне споруда. Насправді, при бажанні можна виготовити досить незвичайні і нецікаві конструкції. Для цього просто необхідно трохи пофантазувати або ж надихнутися готовими варіантами, переглянувши фото в інтернеті.

Лавки з бетону своїми руками: бетонні ніжки для лавки своїми руками

Модульна лавка може бути яскравою і незвичайною. Для її виготовлення вам необхідно буде виготовити певну кількість модулів. Цей показник буде залежати від бажаного розміру виробу і від розмірів самих модулів.

Виготовляти модулі необхідно за аналогією, як і саму лавку з бетону.

 • Підготуйте форми, укріпіть їх.
 • Залийте форми розчином бетону.
 • Залиште їх для застигання матеріалу.
 • Зніміть опалубку.
 • Коли перед вами будуть вже готові модулі, ви зможете вже зібрати цікаву і незвичайну модульну лавку, яка буде унікальною.