Ліжечко-будиночок своїми руками: як зробити ліжечко-будиночок своїми руками покроково

Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоДля різноманітності і розведення інтер’єру в кімнаті найчастіше використовують проектування незвичайних моделей. Спальне місце займає особливе увага в кімнаті, тому при її виготовленні слід враховувати чимало важливих моментів. Щоб допомогти вам у розборі цієї справи, написана дана стаття.

З чого зробити ліжечко-будиночок

Зміст статті

 • З чого зробити ліжечко-будиночок
  • Необхідні інструменти
  • Складові ліжка
 • Креслення ліжечка-будиночка своїми руками
 • Як зібрати ліжечко-будиночок: покрокове керівництво
  • Збірка основи
  • Складання бічних конструкцій
  • Складання даху
 • Декорування ліжечка-будиночка

Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоЩоб створити по-справжньому практичне споруда, необхідно правильно підібрати исходники. Їх вигляд буде прямо залежати від заданої форми. А на кількість впливають габарити виробу. Так, для каркаса знадобляться бруси, параметри яких повинні бути приблизно 5 на 5 сантиметрів.

Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоЯкщо ви плануєте економити на виробництві, то краще використовувати шатрової стиль. У такій моделі верхню поверхню представляють у вигляді тканини. Це може бути як органза, так і шифон. Якщо спиратися на найбільш часті випадки, то у вигляді стін і даху застосовують дошки або фанерні листи. Причому краще за все, щоб другий з названих був дерев’яним, а його товщина становила 0,6 сантиметрів. Але для тих, хто не має в наявності вироби з дерева, можна використовувати замість цього гіпсокартон. В принципі, при взаємодії з ним не виникає труднощів, так як він відмінно піддається різанню, хіба що в ході монтажу.

Необхідні інструменти

Для створення споруди слід придбати наступний список:

 • ножівка;
 • шуруповерт;
 • електричний лобзик;
 • наждачний папір;
 • будівельний клей;
 • болти і саморізи;
 • олівець;
 • свердло з параметрами 6 на 11 міліметрів.

Складові ліжка

Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоВсі деталі зроблені з таких матеріалів.

 • Дерев’яні бруси в кількості чотирьох штук. Що стосується параметрів, так це 40*70*1200 міліметрів — ширина, довжина, висота відповідно.
 • І два бруски 40*70*1660 див.
 • Матрац 165*80 сантиметрів.
 • Креслення ліжечка-будиночка своїми руками

  Вся схема ґрунтується на габаритах, які ви бажаєте надалі бачити. Якщо у вас невелика кімната, то доцільно майструвати менших розмірів. Слід лише зробити начерк, щоб було на що спиратися і не заплутатися при самому процесі. В принципі, орієнтуючись виключно на інструкцію, можна створити не менш якісний пристрій.

  Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроково

  Як зібрати ліжечко-будиночок: покрокове керівництво

  Для повного розуміння, кожен окремий етап буде розписаний детально.

  Збірка основи

  Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоЯк завжди, все починається з будівництва фундаменту, на якому і буде кріпитися вся конструкція. І початковим кроком буде виготовлення з брусків основної частини (довжина = 1200 мм). Після того, як вони будуть встановлені, у кожного з них слід відпиляти лобзиком верхню частину, бажано це зробити під кутом 45 градусів. Щоб виконати це максимально точно, можна накреслити розмітки, додатково використовуючи будівельний рівень.

  Складання бічних конструкцій

  Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоЗнизу потрібно прикрутити брусок з 820 мм. Відстань від поперечного до підлоги повинна бути дорівнює 150 мм. Не варто забувати і про стяжку, які зазвичай можна придбати в магазині. Попередньо просвердлені отвори в нижній частині, а його глибина = 130 міліметрів. У бічній стороні також варто зробити поглиблення, воно повинно знаходитися посередині бруска і потрапляти в виїмку. В утворений отвір слід вкрутити шуруп, а потім ексцентрик (саме на ньому і буде закріплено усі пристрій).

  Складання даху

  Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроковоНа цьому етапі потрібно вже застосовувати бруси, довжини яких становлять 730 міліметрів. Використовувати треба всі 4 штуки. На цьому моменті варто згадати, як ви відпилювали під кутом кінці виробів для основи. Такі ж маніпуляції слід провести аналогічним способом. Далі знадобиться наждачний папір. З її допомогою рекомендується обробити утворені відрізки для того, щоб в майбутньому ваша дитина не зміг отримати пошкодження від них. У підсумку повинна утворитися опора всієї конструкції. А верхня частина, в свою чергу, кріпиться завдяки клеї до загального спорудження. Причому бажано склеювати по кілька разів, тим самим буде гарантована надійність. Далі всю верхівку потрібно посадити на саморізи на відстані 4 мм від кордону двох дахів.

  Декорування ліжечка-будиночка

  Ліжечко будиночок своїми руками: як зробити ліжечко будиночок своїми руками покроково

  Безумовно, весь декор та вибір відтінку буде прямо залежати від статі дитини. Самими ходовими способами забарвлення вважаються використання гірлянди або ж кульок. Крім цього, можна закріпити на верхній частині мобіля. Вони можуть бути як у вигляді різних звірів, так і хмар. Також широко застосовують балдахін. Всього лише потрібно підібрати відповідний колір під інтер’єр і прикріпити його. Що стосується універсальних відтінків, так це бежевий або білий, вони прекрасно підходять під самі різні образи кімнат.