Ліжко з сосни або берези що краще: особливості і характеристики березової меблів, характеристики меблів з сосни.

Ліжко з сосни або берези що краще: особливості і характеристики березової меблів, характеристики меблів з сосни.Меблі для облаштування житла повинна бути безпечною і зручною. Найбільшою популярністю користуються ліжка з сосни та берези. Кожний матеріал володіє своїми достоїнствами.

Особливості і характеристики березової меблів

Зміст статті

 • Особливості і характеристики березової меблів
 • Характеристики меблів з сосни
 • Що краще: ліжко з сосни або берези

Вироби з натурального дерева не викликають алергії. Вони допомагають створити в будинку сприятливу обстановку. Деревина берези добре зберігає тепло, відмінно гнеться, стійка до ваговим навантаженням і механічних пошкоджень. Вона має світлий відтінок, володіє гладкою поверхнею.

Ліжко з сосни або берези що краще: особливості і характеристики березової меблів, характеристики меблів з сосни.

Переваги меблів з берези:

 • легкість обробки дозволяє створювати предмети будь-якої форми;
 • її можна тонувати і фарбувати;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • тривалий термін експлуатації.

Дерев’яні предмети інтер’єру прикрашають цікавими деталями. З берези роблять ліжка в різних стилях завдяки різноманітним природним малюнками. Така деревина відрізняється приємним блиском. Вона володіє середньою твердістю, її важко розколоти.

ВАЖЛИВО! При підвищеній вологості деревина берези вражається грибком, тому потребує спеціального захисту.

Вироби з цього матеріалу не міняють свій колір з часом, в місцях кріплення фурнітури відсутні сколи. Еластична і в’язка береза добре утримує цвяхи, що склеюється. Вона стійка до появи подряпин і інших пошкоджень. Висушена деревина має подібні механічні характеристики з буком. Ліжка з берези виробляють різних модифікацій, споживач завжди може знайти підходящу модель для оформлення спальні.

Характеристики меблів з сосни

Природні матеріали в обстановці заряджають енергією на весь день. Вони забезпечують комфорт і затишок домашнього вогнища. Предмети меблів з сосни користуються популярністю у споживача. У них містяться ефірні олії, які благотворно впливають на здоров’я людини.

Ліжко з сосни або берези що краще: особливості і характеристики березової меблів, характеристики меблів з сосни.

Деревина жовто-червоного або блідо-жовтого кольору володіє хорошою стійкістю до різних біологічних впливів. Вона менше схильна до викривлення при сушінні. Особливою міцністю відрізняється деревина дерев, що виростали в північних районах.

Природний матеріал часто піддають тонування, тому споживач може легко підібрати потрібний йому відтінок. Універсальні моделі стануть прекрасним доповненням інтер’єру спальні.

Переваги предметів меблів з сосни:

 • доступна ціна;
 • екологічність;
 • зносостійкість;
 • стійкість до різких перепадів температур;
 • хороша вологостійкість.

Масив має і деякі недоліки. Деревина відрізняється невисокою твердістю, нестійка до механічних пошкоджень. Вона неоднорідна за структурою, з часом починає темніти. При фарбуванні може проявлятися нерівномірність покриття. Це пов’язано з наявністю ділянок з різною смолистість.

ВАЖЛИВО! Купуючи ліжко з сосни, слід пам’ятати, що якісні вироби виходять із середньої її частини. Якщо на поверхні видно багато сучків, то предмет виготовлений з верхнього шару стовбура.

Меблі з сосни підходить для квартир, заміських будинків. Її часто купують для облаштування номерів у готелях. Матеріал слухняний в обробці, з нього виготовляють красиві вироби при мінімальних витратах.

Що краще: ліжко з сосни або берези

Натуральний матеріал завжди залишається в моді. Щоб вирішити, з якої деревини придбати ліжко, варто вивчити характеристики кожного масиву. Важливо визначитися з місцем установки предмета меблів. Це допоможе зробити правильний вибір.

У сосни більш виражена текстура, вона не боїться вологи, але її складніше обробляти. Ліжко з такого матеріалу ідеально впишеться в обстановку сільського або дачного будинку. Сосна наповнить оселю приємним ароматом.

Ліжко з сосни або берези що краще: особливості і характеристики березової меблів, характеристики меблів з сосни.

Березу частіше вибирають для благородних інтер’єрів, вона добре тонується, витримує значні навантаження. Вироби з неї прослужать довше, їх купують для облаштування дитячих кімнат.

Ліжко з берези обійдеться дорожче, ніж виріб з сосни. При виборі обов’язково звертають увагу на виробника. Від дотримання технології виготовлення залежить зовнішній вигляд ліжка і термін її експлуатації.