Незвичайний подарунок до 23 лютого для чоловіка зроблений своїми руками

Ви ще не вирішили, який подарунок можна зробити чоловікові на 23 лютого своїми руками? У цей день можна піднести йому красиву двосторонню листівку.

На її лицьовій стороні, в нижній частині, намалюйте за трафаретом кілька смуг орнаменту у вигляді зірочок. З кольорового паперу виріжте зірки різних розмірів і приклейте розсипом в правій частині листівки. На іншій стороні напишіть привітання.

Що подарувати чоловікові на 23 лютого 2018 року, зроблене своїми руками?

Якщо чоловік любить пиво, а тим більше, якщо ви влаштовуєте вечірку для друзів і родичів у цей день, зробіть торт з баночок з цим напоєм. З щільного гофрованого картону виріжте декілька кругів різних розмірів для різних ярусів торта.

Поставте на самий великий коло банки пива по колу і закріпіть їх скотчем. Потім встановіть другий круг і т. д., а зверху помістіть одну банку пива. Смужки скотчу можна замаскувати декоративними стрічками, а верхню частину конструкції прикрасити ефектним пишним бантом.

Прекрасним доповненням до цього незвичайного подарунка чоловікові на 23 лютого своїми руками буде букет з в’яленої риби. Купіть декілька невеликих рибок, укладіть їх хвостиками разом зразок букета, покладіть в газету, поверніть її у вигляді кулька і перев’яжіть стрічкою.

Який подарунок можна зробити чоловікові на 23 лютого своїми руками?

Йому сподобається гуртка з забавним малюнком. Візьміть білу кухоль, протріть миючим засобом для скла. Вам також знадобиться маркер для малюнків на фарфорі (такі маркери продаються в художніх салонах).

На гуртку можна намалювати вуса мушкетери або Экюля Пуаро і зробити забавну напис. Потім поставте кухоль в духовку нагрійте її до 200°С і потримайте там півгодини, щоб закріпити напис.

Ви ще не вирішили, що подарувати чоловікові на 23 лютого в 2018 році, зроблене своїми руками? Це може бути браслет з шкіри, чохол для мобільного телефону або футляр для окулярів з щільної тканини.

Якщо у вас є швейна машинка, то можна виготовити і гаманець, і навіть обкладинку для улюбленої книги чоловіка. Для цього підійде не тільки шкіра, але і джинс, фетр та інші матеріали.

Якщо ви хочете зробити незвичайний подарунок чоловікові на 23 лютого своїми руками, пропонуємо ще одну ідею – фотоколаж. Вона досить проста у виконанні. Виберіть цікаві, яскраві і красиві фотографії з сімейного архіву, роздрукуйте їх у фотосалоні на фактурної тканини. З такої матерії вийдуть оригінальні подушки для дивана.