Новий 2018 рік в Карелії — подорож у казку

Новорічні свята не за горами, а тому тим людям, які ще не вирішили, де будуть зустрічати їх, необхідно терміново задуматися про це. Хорошим варіантом, який обов’язково сподобається як дорослим, так і дітям, буде Новий 2018 рік в Карелії.

Різдвяні канікули, проведені тут, перетворяться в чарівну казку і будуть ще довго згадуватиметься після повернення додому.

Найбільш популярним видом розміщення у туристів, що приїжджають в Карелію, є поселення в затишних котеджах, розташованих між засніжених пагорбів. Неймовірно красиві пейзажі, чисте свіже повітря сприяють повному розслабленню і відмінного відпочинку далеко від галасливих міст.

Ви обов’язково знайдете собі розвагу до душі, і проведені тут різдвяні канікули стануть одними з кращих і запам’ятовуються.

Якщо ви подорожуєте з дітьми, потрібно обов’язково відвідати резиденцію Карельського Діда Мороза, який з задоволенням розважить малюків, вислухає їхні новорічні побажання і сфотографується з ними на пам’ять.

Ще одним незабутнім розвагою для дітей стане відвідування відомого Будинку Ляльки, де представлено безліч цікавих експонатів – лялькових персонажів популярних російських казок.

Не тільки малюкам дошкільного віку, але і школярам буде дуже цікаво послухати історію створення іграшок, а також взяти участь в одному з майстер-класів, які тут проводяться.

Звичайно ж, ваш відпочинок не обійдеться без традиційних розваг, які нікого не залишать байдужими – катання на лижах, їзди на снігоходах і собачих упряжках, піших прогулянок по неймовірно красивому зимовому лісі.

Любителі цікавих екскурсій зможуть оцінити незвичайну чарівність замерзлого озера Ківач, взяти участь у всіляких фольклорних заходах, які постійно проводяться у старовинних карельських будинках.

Зустрічати 2018 Новий рік в Карелії поза всяких сумнівів захоплююче і весело, адже в саму святкову ніч тут зазвичай виступають відомі вітчизняні зірки шоу-бізнесу, а також місцеві артисти.

Ви можете замовити вечерю в ресторані, або ж провести захід в котеджі, разом зі своїми рідними і близькими, насолоджуючись з його вікна яскравими святковими феєрверками.