Об’ємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

Напередодні Нового року дуже хочеться створювати святкову атмосферу. Для цього ми заздалегідь продумуємо сценарій свята, плануємо меню, вибираємо прикраси. Але особливо нам приємно приносити радість своїм рідним і близьким різними дрібницями.

Найпоширенішими прикрасами новорічного свята є об’ємні сніжинки з паперу. Це прекрасний привід зблизити за спільним заняттям всіх членів сім’ї та створити итересную виріб своїми руками. Ми пропонуємо вашій увазі кілька популярних варіантів сніжинок, до яких будуть додаватися покрокові інструкції і фото. Незважаючи на те, що при створенні цих прикрас вам необхідно буде витратити багато зусиль і часу, ваш результат повинен всіх приємно вразити.

Об’ємна СНІЖИНКА своїми руками за 15 хвилин.Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

Створюємо 3 Д об’єм

Щоб здивувати і привернути увагу ваших гостей ви можете зробити незвичайну сніжинку у 3-Д форматі. Таку саморобку можна повісити на ялинку, вікно або стіни. Крім того, дуже незвично виглядає така композиція у вигляді гірлянди.

Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

Вона робиться дуже просто. Беремо сніжинки різних розмірів і прикріплюємо їх на нитку. Бажано щоб ваші сніжинки перебували на різному рівні. При великому бажанні, за допомогою декількох гірлянд ви зможете зробити імітацію снігопаду. Оформлення таких сніжинок може містити відразу кілька кольорів. Особливий інтерес представляють переходи тонів по колу.

Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фотоЗапам’ятайте! Перед тим як приступати до основної роботи вам відразу ж слід визначитися, яких розмірів вам будуть потрібні сніжинки. Їх радіус залежить від діагоналі вашої квадратної заготовки.

До того ж слід запастися основними підручними матеріалами, які допоможуть отримати всі необхідні елементи виробу: папір, олівці, клей, ножиці, лінійка і степлер.

Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

Дотримуючись послідовні дії, які представлені в покрокової інструкції, ви зможете зробити своїми руками красиву прикрасу до Нового року – об’ємну сніжинку (фото див. у статті). Давайте розглянемо основні кроки до створення вашого шедевра:

 • Беремо кілька білих аркушів паперу (формат А-4) і робимо кілька заготовок з паперу з однаковими розмірами – в результаті ви повинні отримати рівносторонній квадрат.
 • Потім акуратно згортаємо квадратики по діагоналі. Після чого намалюйте олівцем той орнамент, який ви хотіли б отримати.
 • Далі беремо ножиці і неквапливими рухами робимо невеликі розрізи по намічених лініях. Важливо дотримуватися товщину оброблюваної смуги: якщо вони будуть занадто тонкими, то вам не уникнути сильних розривів, які просто зіпсують вашу заготовку.
 • Продовжуйте робити ті ж дії з рештою шаблонами. Після чого розгорніть ваші заготовки, розкладіть їх по колу і скріпіть краю клеєм або степлером.
 • Після цього ви перевертаєте шаблон і з’єднуєте куточки кожного квадратика.
 • Обов’язково простежте за тим, щоб куточки добре приклеялись і ваша сніжинка не розпадалася. Тепер залишається лише приробити їй петельку і прикрасити нею ялинку або розподілити рівномірно по всьому будинку.

  Простота і обсяг

  Продовжуємо створювати своїми руками атмосферу свята за допомогою об’ємних сніжинок. Для цього нам знадобиться ваше бажання і мінімальний набір канцелярських товарів. Крім того не забувайте про те, що Новий рік-це найулюбленіше свято ваших діток. Тому і залучіть їх увагу до модного творчому напрямку hand made. Так ви зможете розширити їх творче мислення, дати їм нові знання, які напевно будуть їм цікаві. Але головним моментом є вивчення покрокової інструкції необхідної для створення об’ємної сніжинки до Нового року (фото див. далі в статті).

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Ми пропонуємо вам один з найбільш протых способів створення незвичайної полелки: вирізаємо необхідні деталі, а потім по черзі приклеюємо їх один до одного. Плоскі елементи поступово набираються обсягу і в результаті виходить оригінальна багатогранна сніжинка, яку ви зможете доповнити різними блискітками, стразами, паєтками.

  «Зіркова» сніжинка

  Існує ще одна не менш цікава техніка створення об’ємних сніжинок з паперу з покрокової інструкцією, яка відмінно підходить для початківців. У більшості випадків для створення такої вироби використовують спеціальний папір, яка дуже поширена в техніці квілінг. Вона продається в магазині товарів для творчості і рукоділля. Якщо у вас немає можливості знайти таку папір, то цілком підійдуть і прості листи паперу. В цей раз вашими помічниками будуть: кисті, прищіпки і склеювальний олівець.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Отже, давайте розглянемо основні рекомендації:

 • Вам необхідно вирізати з паперу двадцять смужок. Для того щоб надати вашій композиції яскравості, можна використовувати кілька кольорів. Головне, щоб у підсумку ваше прикраса виглядало симетрично.
 • Візьміть 2 смужки і покладіть їх хрест-навхрест на рівну поверхню. Потім візьміть ще кілька смуг, доповнюючи їх таким же чином. Коли викладаєте смуги – переплітайте їх між собою.
 • Тепер створюємо третю смугу плетіння, яка трохи відрізняється зовнішнім виглядом від двох попередніх.
 • Для того щоб вона вийшла правильно, потрібно акуратно з’єднати лицьові краю деталей між собою за допомогою клею олівця (більш детально див. фото нижче).
 • Друга половина сніжинки робиться таким чином: приклейте вільні краї смуг вашої сніжинки, з яких повинні вийде красиві промінчики. Вернхнюю частина промінчиків скріпіть прищіпками — це допоможе вам добре проклеять кінчики вироби.
 • Сніжинка-квітка

  Для того щоб створити ще більш святкову та ніжну атмосферу можна зробити своїми руками сніжинку у вигляді квітів. Вона подарує вам прекрасний настрій і здивує ваших гостей своєю надзвичайною красою.
  Перш ніж приступити до виготовлення нашої вироби, давайте визначимося з необхідними підручними засобами: альбомний аркуш, олівець, ножиці і клей.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Тепер можна приступати до роботи. Розглянемо детальну інструкцію, яка допоможе нам змайструвати об’ємну квіткову сніжинку до Нового року (див. фото):

 • Беремо альбомний аркуш і згинаємо його навпіл по діагоналі. Обрізаємо зайві смуги для того, щоб отримати квадрат.
 • Після цього ще раз згинаємо папір. В результаті у вас повинен вийти рівнобедрений трикутник.
 • Малюємо три лінії олівцем.
 • Робимо невеликі надрізи, не доходячи до кінця.
 • Розправляємо нашу заготовку. З допомогою клею з’єднуємо середніх пелюсток з серединою майбутнього прикраси. Також можна використовувати степлер.
 • Робимо такі ж дії з іншими пелюстками.
 • Потім приклеюємо ідентичну частина сніжинки до другої частини.
 • Дотримуючись простих порад ви з легкістю впораєтеся з поставленим завданням і створите святкову атмосферу для всіх членів вашої родини.

  На фото представлений простий варіант створення своїми руками об’ємних сніжинок з паперу.
  Створюємо яскраву сніжинку з блискітками

  Ця яскрава і незвичайна красуня буде виглядати ще ефектніше, якщо її зробити з декількох квітів.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Для цього вам буде потрібно:

  • кілька квадратів кольорового паперу;
  • лінійка;
  • ножиці;
  • стрази, блискітки;
  • степлер або клей.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фотоПорада: Щоб значно заощадити час, зробіть заздалегідь підготовлений трафарет, за допомогою якого зможете вирізати однакові за розміром деталі.

  Отже, приступаємо:

 • Беремо наш кольоровий квадратик і згинаємо його по діагоналі.
 • Далі беремо олівець і проводимо чіткі лінії, за якими ми будемо створювати невеликі розрізи.
 • Тепер приступаємо до створення трафаретів. Для того щоб ваші сніжинки виходили більш об’ємними, намагайтеся робити якомога більше внутрішніх розрізів. Але варто пам’ятати, що смуги не повинні бути дуже тонкими, так як деякі елементи вироби згодом можуть порватися.
 • Беремо заготовку і акуратно розгортаємо її, при цьому відгинаючи внутрішні смужки до центру. Потім просто з’єднайте їх за допомогою клею або степлера.
 • Залишилися смуги розгорніть у зворотний бік і склейте запропонованим раніше способом.
 • Ці маніпуляції слід провести з усіма смужками, які вийдуть в результаті невеликих розрізів. Таким чином, ви отримаєте тільки один елемент вашої сніжинки. Тепер вам залишається зробити ще п’ять таких же елементів.
 • Після того, як ви зробите все необхідне, ви можете закріпити всі частини сніжинки в центрі. Головне, щоб ваша виріб вийшла пропорційною.
 • Щоб зробити вашу сніжинку ще більш красивою, прикрасьте її різними декоративними елементами:блискітками, стразами, візерунками.

  Тепер ваша сніжинка повністю готова до новорічного торжества.

  Техніка створення такої об’ємної сніжинки з паперу стане більш зрозумілою, якщо дотримуватися всі пункти покрокової інструкції і дивитися детальні фото. Це допоможе вам впоратися навіть з найскладнішими елементами вироби і створити приємний затишок у переддень Нового року.

  Важливі правила

  Перед тим як приступати до створення вироби вам слід вивчити важливі правила, які допоможуть спростити роботу із запропонованим матеріалом.

  Найкращими матеріалами для виготовлення новорічних прикрас є папір або картон. Вони знаходяться в будь-якому канцелярському відділі.

  Намагайтеся малювати контури вироби на тильній стороні аркуша. Для цього вам знадобиться звичайний олівець, який при необхідності можна стерти гумкою і виправити невеликі похибки ліній.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото

  Якщо вам потрібно намалювати рівне коло, а під рукою немає циркуля, то в цьому вам можуть допомогти будь-які круглі предмети потрібного розміру — блюдце, кришка і т. п.

  Запам’ятайте що папір ніжно різати тільки від себе.

  Якщо ви використовуєте тонкий папір, то намагайтеся витрачати на неї менше клеїть речовини. В іншому випадку лист може сильно скривиться від зайвої вологи.

  Для того щоб змащувати краї вироби можна скористатися спеціальними пензликами для клею. Після використання її слід ретельно промити.

  Обємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фотоЯкщо вам потрібно приклеїти до сніжинці якісь декоративні елементи, то починайте з самого великого. Акуратно розподіліть клей по всій поверхні і добре притисніть її в тому місці, де вона повинна знаходитися. Після чого протріть м’якою ганчіркою, щоб згладити нерівності.

  Після завершення роботи потрібно покласти виріб подалі від дітей і дати їй трохи просохнути.

  Отже, ми розглянули найбільш поширені способи і правила роботи з основними матеріалами, що дозволяють створити об’ємну сніжинку з паперу своїми руками. Завдяки цій техніці ви можете втілювати в життя самі оригінальні ідеї для виробів до Нового року. Це час чудес і виконання заповітних бажань. Якщо ви повірите в свої сили, то зможете, кожен рік створювати саморобні прикраси, які будуть радувати всю вашу сім’ю.

  проста об’ємна сніжинка з паперу вироби на новий рікОбємні сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік: покрокові інструкції і фото