Оригінальні ідеї подарунка на 8 березня своїми руками

Ви хочете піднести мамі, сестрі чи коханій дівчині нестандартні подарунки на 8 березня 2018 року, зроблені своїми руками? Такі речі цінуються набагато більше стандартних речей, які можна купити в магазині.

Ми перерахуємо оригінальні ідеї подарунка на 8 березня 2018 року своїми руками, які допоможуть вам створити щось незвичайне і запам’ятовується.

Ви можете зняти розповідає про історію ваших стосунків з дівчиною або історії вашої родини відеофільм, змонтувати кліп з змінюють один одного фотографій, що супроводжується приємною музикою.

Мамі, сестрі, подрузі сподобаються декоративні пляшки для оформлення кухні. Зробити ці незвичайні подарунки на 8 березня своїми руками нескладно.

Візьміть пляшечку оригінальної форми і наповніть її овочами або ягодами. Для цього підійде глід, горобина, стручки квасолі, перцю, до яких додають сухі трави і прянощі, складаючи цікаві колірні композиції.

Залийте вміст пляшечки етиловим спиртом, оцтовою кислотою або міцним розчином кухонної солі. Щільно закупорьте, запечатайте воском і обмотайте горлечка кольоровий суворою ниткою.

Творчі подарунки на 8 березня своїми руками можна виготовити з тканини з фотоколажем. Виберіть цікаві, яскраві і красиві фотографії тієї, кому адресований презент, роздрукуйте їх в майстерні на фактурної тканини.

З такої матерії вийдуть оригінальні подушки для дивана. Зшити їх просто: достатньо вирізати з тканини заготовки певної форми, стачайте їх, залишивши невеликий отвір, вивернути і наповнити синтепоном або іншим наповнювачем, а потім зашити залишився отвір.

Браслети, кулони, брелоки для ключів і інші варіанти нестандартних подарунків своїми руками до 8 березня в 2018 році виготовляють з бісеру. З дроту і бісеру можна зробити оригінальне декоративне деревце.

Для цього наберіть бісер на нарізану шматочками дріт і закрутіть її так, щоб вийшли тендітні гілочки. Потім закріпіть їх в керамічній чашці або невеликому квітковому горщику, залийте його гіпсом і декорують бісером.

Перерахуємо інші оригінальні ідеї подарунка до 8 березня виконаного своїми руками. Вылепите з пластиліну кактус, а замість голок застроміть шпажки з картонними сердечками. У центрі розмістіть фотографію тієї, кому призначений подарунок.

Оригінально буде виглядати і такий незвичайний саморобний подарунок до 8 березня, який можна виготовити своїми руками, як підсвічник, прикрашений паличками кориці.

Візьміть склянку і приклейте до нього палички кориці, розташувавши їх вертикально. Оберніть склянку яскравою стрічкою, а всередину поставте декоративну свічку.

Сподіваємося, що ці творчі ідеї подарунків зроблених своїми руками 8 березня порадують ваших подруг і улюблених в цей святковий день.