Оригінальні подарунки чоловікам своїми руками на 23 лютого 2018 року

У День захисника Вітчизни жінки вітають представників сильної статі, – навіть тих, хто не служив в армії. Що подарувати чоловікам 23 лютого, зроблене своїми руками?

Оригінальні подарунки чоловікам своїми руками на 23 лютого можна зробити з паперу та картону. З великого листа картону вийде гарна об’ємна листівка.

Складіть його так, щоб основна частина, де ви напишете привітання, закривалася розташованими праворуч і ліворуч «стулками». Виріжте в «стулках» цифри 2 і 3. Закрийте «стулки», просмикніть в них красиву стрічку і зав’яжіть листівку бантиком.

Що можна зробити своїми руками подарунок чоловікам на 23 лютого в 2018 році?

На роботі ми проводимо стільки часу, що деколи бачимо колег частіше, ніж своїх рідних. Як же не привітати чоловіків-співробітників зі святом? Піднесіть їм сертифікати на виконання бажань, роздруковані на кольоровому принтері.

Поряд з привітанням і гарною ілюстрацією додайте кілька відривних купонів на виконання бажань: випити чашку кави, 100 г «бойових», послухати пісню у виконанні жінок-співробітниць і т. п. Обов’язково вкажіть термін виконання бажань (наприклад, до 7 березня).

Вручіть сертифікати в урочистій обстановці і організуйте свято для чоловіків, адже 23 лютого буває лише раз у році. Коли ще ви втілите їх бажання хоча б у жартівливій формі?

Що подарувати чоловікам 23 лютого, зроблене своїми руками?

Перерахуємо інші ідеї: ви можете виготовити підставки для чашок з старих дисків, шкіряні браслети, футляри для окулярів з щільної тканини, футболки з символами цього свята або веселими написами.

Розповімо про інших оригінальних подарунки для чоловіків на 23 лютого 2018 року які можна зробити своїми руками. Звичайна рамка для фотографії буде виглядати яскраво і незвично, якщо приклеїти до неї різнокольорові гудзики, старі монети, черепашки, гілочки дерева або кавові зерна.

Що ще такого можна зробити своїми руками подарунок чоловікам на 23 лютого в 2018 році? Випустіть веселу стінгазету: виріжте з журналів фотографії культуристів і інших спортсменів, дуже високих і маленьких, повних і худих людей, бізнесменів, відомих акторів, мандрівників та ін.

Наклейте фігури на ватман, а замість їх осіб помістіть фотографії ваших друзів або колег по роботі. Доповніть колаж красивими пейзажами і зробіть поруч жартівливі написи.

Організуйте вечірку в честь цього свята, придумавши цікавий сценарій з веселими сценками, піснями і танцями. Так як мета свята – вшанування захисників Вітчизни, той і конкурси повинні бути відповідними, переважно на армійську тему. І, звичайно, подайте смачні страви до святкового столу.