Подарунки на 23 лютого 2018 року своїми руками з паперу та картону

Як зробити подарунок на 23 лютого своїми руками з паперу? Варіантів такої домашньої поліграфії безліч: у вигляді малюнків, аплікацій, виробів, виконаних у техніці квілінгу, орігамі. Перерахуємо кілька ідей.

Об’ємну листівку можна зробити з великого листа кольорового картону. Складіть його так, щоб основна частина, де ви напишете привітання, закривалася розташованими праворуч і ліворуч «стулками». Виріжте в «стулках» цифри 2 і 3. Закрийте «стулки», просмикніть в них красиву стрічку і зав’яжіть листівку бантиком.

Розповімо про інші подарунки на 23 лютого 2018 року своїми руками з паперу та картону.

Майстрові на всі руки можна подарувати « валізка з інструментами». Аркуш кольорового картону зігніть навпіл і розташуйте лінією згину донизу. Зробіть з нього конверт зі скошеними вгорі ліворуч і праворуч куточками.

На лицьовому боці обкладинки у верхній частині виріжте ножицями, бритвеним лезом або ножем для паперу прямокутне «віконце».

З різнокольорового картону виріжте «інструменти»: плоскогубці, викрутки, пилу, шуруповерти, дриль і т. п. Покладіть інструменти у валізку і зробіть вітальну напис.

Як зробити подарунок на 23 лютого своїми руками з паперу?

Замість інструментів можна покласти у такий конверт інші речі, залежно від того, чим займається чоловік. Наприклад, клавіатуру комп’ютера, маленький автомобіль або щось ще.

Ще одна ідея подарунка на 23 лютого своїми руками з паперу та картону – об’ємна листівка з «сходинками», на яких зображені різні види техніки: літаки, кораблі та ін

Як ще можна зробити своїми руками подарунок з паперу на 23 лютого в 2018 році? Зігніть аркуш кольорового картону навпіл. Розділіть його на три рівні частини, роблячи олівцем позначки на лінії згину. Проведіть від них два перпендикуляра до 3 см завдовжки і надріжте згин листівки.

Розправте надрізаний лист картону, наклавши на кожну пару точок (на початку і в кінці надрізу) лінійку і за допомогою шила провівши лінію. Зігніть по ній картон, отриманий квадратик втисніть всередину листівки і зробіть згини більш чіткими, щоб вийшла «сходинка».

На готові сходинки наклейте зображення танків, літаків та іншої техніки. А зовнішню сторону листівки прикрасити аплікацією.

Ще один подарунок на 23 лютого який можна зробити своїми руками з паперу та картону – солдатик.

Виріжте з паперу прямокутник і поверніть його в трубочку по довжині. Це буде «тулуб» солдатика. Виріжте з кольорового паперу і наклейте очі, вуса і рот, потім виготовити кашкет і мундир. Можна розмалювати солдатика фарбами або фломастерами.