Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружині

Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПодарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніВсі чоловіки, що мають другу половинку, кожен рік задаються питанням: який же подарунок піднести своєї коханої в її день народження? Стандартним букетом не відкупитися, адже це не якийсь формальний свято, а індивідуальне торжество тільки вашої обраниці.

Проблема вибору подарунка і тяжкі муки

Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПодарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПочати варто з визначення інтересів вашої коханої. До них ні в якому разі не відносяться робочі або домашні обов’язки.

Якщо подарунок буде корисний у цих сферах, то він, швидше за все, додасть вам в очах дружини кілька пунктів оцінки якості господарського чоловіка, але навряд чи порадує. Ідеї подарунка коханій дівчині на день народження слід підбирати з усією наявною любов’ю і увагою.

Однак, якщо ви все-таки впевнені, що мрія вашої дружини — це яка-небудь найчудесніша кухонне начиння, яку вона так давно бажала, то такий подарунок краще все-таки робити без приводу, не пристосовуючи до дня народження. В цьому випадку він буде розцінений як турбота і увага, що буде набагато приємніше, ніж отримати його у свій день народження.

Вибір подарунка буде простий, якщо вам очевидно захоплення дружини. Для всіх видів проведення дозвілля є чимало різних засобів, необхідних пристосувань тощо, вартість яких найчастіше скромною не назвеш, і, швидше за все, ваша дружина не може собі дозволити придбати їх просто так.

В такому випадку отримати щось з цього у подарунок буде дуже приємно, адже це буде подарунок, підібраний з урахуванням індивідуальних особливостей і захоплень, а це дуже цінно і важливо.

Але, припустимо, ви вважаєте, що ваша половинка хобі не має. Вам здається, що вона просто ходить на роботу, готує їсти, прибирає будинок, і дивиться на ніч кіно або читає книгу. Незважаючи на це, спробуйте поспостерігати за нею якийсь час, швидше за все, виявиться якесь заняття, яке з першого погляду не кидається в очі, але доставляє вашої благовірної задоволення.

Раптом вона захоплюється приготуванням домашніх косметичних засобів, а, може, вишиває або просто обожнює догляд за вашими домашніми квітами. У такому разі можна придбати матеріали для її захоплень. Придбаний за таким принципом подарунок без діла точно не залишиться і буде належним чином оцінений.

Ціни на аксесуари для подібного проведення часу досить прийнятні, а велика кількість асортименту в магазинах не може не радувати.

Коли у неї все є і зробити вибір складно

Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПодарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніЄ жінки, про яких можна сказати, що у неї є все! Той факт чи це особиста заслуга пані, чи це ви забезпечуєте її, балуючи всіма доступними способами, значення в даній ситуації не має.

У таких випадках здається, що ситуація безвихідна, але не варто опускати руки. Які є ідеї подарунка жінці на день народження? Полюбилися багатьом сертифікати в різні магазини, салони краси, та інші послуги вашої обраниці не підійдуть, і чоловікові доведеться неабияк поламати голову над оригінальним подарунком.

Його оригінальність залежить від кількості коштів, які чоловік може собі дозволити витратити.

Для молодих, незміцнілих у фінансовому плані сімей, відмінним рішенням буде який-небудь милий подарунок з фотодруком, наприклад, кухоль, футболка або подушка. Це буде дуже душевний презент, вимагає мінімальних фінансових витрат, але такий приємний серця коханої.

Для пар середнього достатку хорошою ідеєю буде, якщо піднести квитки на який-небудь захід, наприклад, концерт улюбленої групи або виконавця, спектакль відомої трупи, чи, може, нову, цікаву вашої обраниці, експозицію в музеї.

Варто мати на увазі, що до подібних подій варто підготуватися заздалегідь, адже вони відбуваються не так часто, але про них стає відомо зазвичай задовго.

Ну а якщо ж економія у вашому випадку недоречна, і в фінансах ви не обмежені, то, мабуть, чудовим подарунком буде подорож на двох, однак, в цьому випадку вам доведеться подбати не тільки про покупку квитків, але і про те, щоб домовитися з родичами або нянею, про те, з ким залишити дітей.

Також важливо поговорити з керівництвом дружини про короткостроковій відпустці, не забути передбачити всі можливі нюанси, пов’язані з оформленням необхідних документів, причому зробити це по можливості непомітно, тоді сюрприз буде максимально ефектний!

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Прислухайтеся до своєї коханої при виборі подарунка

Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПодарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніНавчіться не тільки чути, але й уважно слухати свою кохану. Нерідко це допоможе позбавитися від проблеми вибору, адже жінка може обмовитись про те, чого ж вона вожделеет.

Не треба думати, що захоплені вигуки з приводу милого, але страшенно дорогого сукні з нової колекції або, приміром, сумочки, це порожня балаканина.

Нарікання на те, що якась річ вже набридла або належним чином не функціонує, також не варто ігнорувати і залишати без уваги, і основну роль тут відіграє психологічний фактор. Жінка безумовно оцінить, що її почув улюблений.

До особливої дати готують особливий сюрприз

Подарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніПодарунок жінці на день народження: ідеї мамі, коханій дівчині, дружиніБлизящихся кругла дата піднімає проблему знаходження оригінального подарунка, що відрізняється від раніше вручених.

Не слід забувати про те, що ювілеї зобов’язують збирати безліч гостей, що надає свою дещицю хвилювання.

Сюрприз вами, як люблячим чоловіком, побачать і будуть оцінювати численні гості. А вони, швидше за все, не менше вашої дружини будуть в нетерпінні, що ж ви придумали в цей знаменний день!

Порадити якесь конкретне рішення для цього випадку, складно, так як ювілей ювілею ворожнечу. Розглядаючи ідеї подарунка мамі на день народження, слід врахувати, що підійде, наприклад, молодій жінці, що буде недоречно піднести зрілої дами.

Але і для цього випадку є загальні рекомендації:

  • Про вибір подарунка варто подбати заздалегідь, дуже малоймовірно, що ви знайдете щось путнє за тиждень до торжества.
  • Подарунок для ювілею повинен бути незабутнім, так як це особливий день народження, підхід до нього варто знайти відповідний, однак, не варто думати, що дрібничка часів початку ваших відносин, буде доречна.Це має бути щось масштабне і ретельно продумане, можливо, вам захочеться піднести вашій дружині її портрет, написаний іменитим художником.
  • Чудово, якщо сюрприз буде індивідуальний. Як варіант можна розглянути ювелірна прикраса, виконане за вашими ескізами спеціально для вашої коханої, наприклад, кільце, кулон, сережки або, може бути, медальйон з дорогим серцю фото.У будь-якому випадку при виборі святкового сюрпризу для своєї другої половинки, вкладіть в цю справу всю свою любов, вона для вас найкращий помічник, а байдужість — ворог.