Поворотний столик для торта своїми руками: необхідні матеріали та інструменти, збірка

Обертовий столик для виготовлення кондитерської продукції повинен бути завжди під рукою не тільки у професійних пекарів, але й у всіх тих, хто любить готувати для себе і своїх близьких. Крутиться поверхня дозволяє істотно спростити процес декорування тортів. Ходити навколо випічки більше не доведеться, оскільки вона буде вільно обертатися навколо осі.

Які матеріали та інструменти потрібні для створення столика

Зміст статті

 • Які матеріали та інструменти потрібні для створення столика
 • Поетапність проведення збірки
 • Нюанси виконання обертового столика для торта

Поворотний столик для торта своїми руками: необхідні матеріали та інструменти, збіркаПоворотний столик можна купити в магазині, але набагато зручніше зробити це виріб власноруч. У процесі самостійної збірки з’являється можливість зробити індивідуальний креслення, а також підібрати відповідні матеріали. Крім того, за ціною такий виріб буде набагато дешевше покупного. Предмет можна зробити, використовуючи підручні матеріали та інструменти:

 • Основа з дерева;
 • Підшипники (2 шт.);
 • Рідкі цвяхи або саморізи;
 • Пластикова або залізна трубка;
 • Коло з металу;
 • Тонкий лист пластику.

В якості дерев’яної заготовки можна використовувати будь-які матеріали. В цілях економії можна також використовувати дверцята від старого шафки. Кожен з них має певні переваги. Наприклад, дерево більш екологічно і безпечно, а з МДФ дуже легко працювати. ДСП є привабливим матеріалом з точки зору ціни.

Поетапність проведення збірки

Поворотний столик для торта своїми руками: необхідні матеріали та інструменти, збіркаЯк зробити поворотний столик для торта? Процес складання обертається підставки не представляє особливої складності, але вимагає певних фізичних зусиль. Для початку слід підготувати необхідні матеріали і зробити креслення. Дотримуйтесь певну послідовність дій:

 • Обертовий поворотний столик для торта своїми руками роблять так. З заготівлі ДСП або іншого матеріалу необхідно вирізати два кола. Параметри можна підібрати за власним бажанням. У цьому прикладі він становить 20 див.
 • В одному з кіл в центрі робимо виїмку, в якій буде встановлений підшипник. Саме ця деталь додасть обертання всієї конструкції.
 • За допомогою рідких цвяхів або саморезов прикріплюємо другий елемент, що не має виїмки, до першого. За рахунок другого кола пристрій буде міцно триматися на поверхні.
 • Далі вставляємо в підшипник трубку, яка буде з’єднувати нижнє і верхнє підставу. Довжина трубки може варіюватися від 15 до 18 див. Це найбільш бажаний розмір, не короткий і не довгий.
 • Підставку для кондитерського виробу краще робити з металевого кола діаметром 30-40 см. До вершини трубки його приєднують за допомогою зварювального апарату.
 • На поверхню металу розташовують фанеру або ДСП з допомогою саморізів.
 • УВАГА! У більшості випадків не у всіх людей є можливість зробити повноцінну зварювання. У цьому випадку на допомогу приходить холодна зварка, що нагадує за текстурою пластилін.

  Нюанси виконання обертового столика для торта

  Поворотний столик для торта своїми руками: необхідні матеріали та інструменти, збіркаЩоб процес складання проходив без ускладнень, необхідно знати деякі нюанси. Наприклад, краще взяти подвійний спресований підшипник. В іншому випадку буде потрібно два підшипника, причому один з них повинен міститися в іншій. Один елемент в інший можна забити за допомогою цвяхів. Необхідно також простежити, щоб пластикова трубочка увійшла в підшипник як можна точніше. Важливо, щоб була міцна фіксація і вона не бовталася. Інакше користуватися таким пристроєм буде дуже складно.

  ВАЖЛИВО! Отриманого виробу можна надати привабливий зовнішній вигляд. Його необхідно обклеїти плівкою або основою з пластику. Це також продовжить термін служби приладу і полегшить догляд за ним.

  Поворотний обертовий столик забезпечує зручний доступ до кондитерського виробу з усіх боків одночасно. Таку підставку можна зробити своїми руками, тим більше, що матеріали для його виготовлення є в кожному будинку.