Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі Наречений завжди чекає якихось особливих слів і привітання на весілля від свідка, адже це такий рідкісний привід, коли стосунки двох давніх друзів опиняються в центрі уваги рідних.

Свідок може показати одному свою відданість, а нареченій — представити нареченого в найкращому вигляді.

Які спогади зроблять мова свідка щирою

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі Щоб зробити свій виступ яскравим, можна розповісти про трьох різних періодах життя нареченого, пов’язаних з його ставленням до жіночої статі. Привітання на весілля від свідка своїми словами може виглядати наступним чином:

Наприклад:

 • почати з дитячого вчинку, що говорить про його хлоп’ячої галантності: «якось, коли ми ще ходили в дитячий сад, одна дівчинка стукнула його книжкою по голові. І він заплакав. Я йому кажу: «Дай їй здачі!» А він мені у відповідь: «Не можу. Вона ж дівчинка!»
 • перейти до спогадів зі шкільного життя: «А коли ми вже вчилися в школі, всі дівчата знали, що він завжди готовий прийти на допомогу і цим безпардонно користувалися. Я навіть розсердився на нього за це: «Чому б тобі не відправляти їх подалі з їх нескінченними проханнями?!». А він мені у відповідь: «Мені виховання не дозволяє»;
 • нагадати одне з подій останніх років: «Ось і зовсім недавно трапилася схожа історія. У моєї мами день народження. І тут він завалюється. З квітами! Пам’ятає про день народження моєї мами!»
 • об’єднати всі три події висновком: «І таке благородне ставлення до жінок залишається в ньому до цих пір. Так нехай же ваш союз буде союзом чоловічого благородства і жіночої відданості!»

Буде дуже співзвучно, якщо домовитися з дружкою, щоб вона підготувала схожі спогади про наречену. До речі, нічого страшного, якщо наречений і свідок не так вже давно знайомі один з одним. Можна запозичити спогади у батьків нареченого, пояснивши їм свою ідею, або, в крайньому випадку, придумати самому.

Інший варіант — переказати, як наречений ділився своїми враженнями про свою майбутню наречену:

 • як тільки вони познайомилися;
 • після першого побачення;
 • перед пропозицією про шлюб.

Чим більше різниця між періодами життя у спогадах, тим яскравіше і більш забавними вони виявляться.

Як зробити невеличку сценку

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі У популярній американській версії ця забавна сценка-гра називається «Танець за долар». Суть її в тому, що охочі потанцювати з нареченою гості мають заплатити один долар, поклавши його в спеціальну сумку. Для свідка можна змінити цей варіант наступним чином: нехай під час одного танцю гості платять свідку за право потанцювати з нареченим.

Коли танець закінчиться, свідок може сказати, звертаючись до нареченої:

«Якщо твій наречений зміг з честю витримати таке випробування красою і повернутися до тебе, то це добрий знак, що говорить про істинно силі його любові до тебе. Нехай і далі з усіх жінок, які будуть зустрічатися на її шляху, він завжди вибирає тільки тебе!»

Що можна сказати при врученні подарунка

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі Не самий, звичайно, потрібний, але вельми цікавий подарунок – настінна карта в дерев’яній рамці, куди можна встромляти кольорові прапорці з позначеннями типу:

 • місця, де ми вже побували;
 • мета нашого наступного подорожі;
 • місце нашої мрії.

Цікаво додати прапорці для позначення різних місць з урахуванням поїздок молодят: де вчилися, де були у відрядженнях, де живуть їхні друзі.

Такий подарунок дає величезний простір для фантазії, а привітання варто пов’язати з такими словами як:

 • подорож,
 • дороги,
 • повернення додому,
 • супутники.

Може, ці вітання підкажуть вам нові, більш яскраві і оригінальні ідеї:

 • «Це карта подорожі за життя, яке у вас сьогодні починається, і триватиме всю вашу довге життя»;
 • «Перед вами відкритий весь світ, а ви відкриті світу. Нехай мир оселиться у ваших серцях, а ви подаруєте йому нову сім’ю»;
 • «Як би далеко не забирали вас шляхи-дороги, ідіть за ним завжди разом. І нехай ваш будинок завжди буде для вас місцем, куди вам хочеться повертатися».

Свідок вітає щасливу пару молодят

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі Слова про міцну сім’ю і взаємної любові, популярні весільні вірші й приповісті, які цілком гармонійно звучать з вуст дівчини, викликають у гостей зовсім іншу реакцію, коли їх вимовляє свідок. Жінці, як правило, банальності легше прощають, і навіть ставляться до них з певним розумінням. Перед свідком, привітальною молодих, постає важке завдання – відшукати розумний баланс між мужністю і лірикою.

Нареченій

 • «Тепер у тебе є плече, на яке ти зможеш покластися»;
 • «Я довіряю тобі свого кращого друга і вірю, що саме ти зумієш зробити його щасливим! Нехай ваш союз принесе вам обом те, чого ви не змогли б досягти поодинці!»;

Нареченому

 • «Нехай у вашому житті буде стільки багатства та достатку, скільки в ній зараз вашої взаємної любові!»;
 • «Щоб зважитися не створення сім’ї, потрібна сміливість. Щоб її зберегти, потрібно мужність. Я вірю, що ти зможеш це зробити, і твої діти це оцінять!»;
 • «У французів є приказка: «Якщо всі папи світу протягнуть мені свою руку, я виберу тільки твою, тато!» Нехай твої майбутні сини і дочки коли-небудь скажуть тобі такі слова!»

Що може виручити у разі вимушеної імпровізації

Привітання на весілля від свідків своїми словами, оригінальні, кращі Ви можете запросити 5 своїх друзів і 5 подруг нареченої. Нехай вони стануть у коло.

Вручіть першому учаснику ошатну ляльку (краще щоб це був малишок, тому що він буде зображувати новонародженого) і дайте всім завдання:

«Пам’ятаєте, як у казці про Сплячу красуню в гості до царя з царицею прийшли феї і чаклунки, і кожна нагородила дівчинку якимось даром. Цей немовля – символ зародження молодої сім’ї. Давайте по черзі нагородимо цю сім’ю чудесними дарами. Нехай кожен скаже своє слово і потім поцілує немовляти, куди йому заманеться. Я буду першим. Я починаю. Отже, я тримаю цей символ і оголошую, що мій дар цій молодій родині – непогамовне почуття гумору, яке ні за яких обставин їм не змінить!»

Передайте ляльку наступного гостя, що стоїть у колі. Дайте кожному сказати свої слова і поцілувати ляльку. Коли лялька повернеться до вас, оголосіть: «А тепер, щоб все це збулося, треба провести заключний обряд – поцілуйте свого сусіда праворуч туди, куди ви тільки що поцілували ляльку!»

Якщо не хочете вислуховувати тривіальні слова про здоров’я, злагоду і щасливого спільного життя, запросіть у коло тих, хто відрізняється винахідливістю і іронічністю.

Свідок на весіллі – роль відповідальна і, як це прийнято зараз говорити, публічна. Привітання на весілля від свідків зазвичай банальне. Але, може, все-таки варто постаратися заради кращого друга, який зважився на такий відповідальний крок, як одруження?