Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий Чому на сьогоднішній день слова «весілля» і «тамада» є практично синонімами і багато пар просто не уявляють, як провести торжество використовуючи сценарій весілля для тамади? Як обійтися без професіоналів своєї справи?

Чи вірно це? Однозначно відповісти важко. Однак можна з упевненістю сказати, що сценарій весілля без тамади у вузькому колі може бути таким же цікавим, як і з ним.
Ну, а що саме для цього потрібно, розглянемо в цій статті.

Проводимо весілля самостійно

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий Якщо ви вирішили, що тамада на вашому весіллі – далеко не обов’язковий персонаж, то приготуйтеся вирішити безліч питань, які зазвичай лягали як раз на його плечі.

Не варто відразу лякатися, всі моменти організації весілля завжди можна вирішити, просто іноді вони вимагають ретельності і часу.

Отже, ось що треба зробити для того, щоб ваше весілля пройшло на ура:

  • Візьміть «в оборот» ваших свідка і свідка. На звичайних весіллях тамада, як правило, приділяє свідкам трохи часу, спантеличивши їх парою-трійкою конкурсів, але раз ми вирішили діяти самостійно, то розумно буде дати ролі провідних саме їм.
  • Музичний супровід. Дане питання потребує особливо ретельного підходу. Тому проаналізувавши ваш сценарій і контингент гостей, необхідно скласти список всіх музичних композицій, які будуть звучати на святі. Запрошувати на роль ді-джея професіонала зовсім не обов’язково, оскільки з цим завданням легко впорається людина, яка має хоча б невеликий досвід роботи з комп’ютером та музичними плеєрами.

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий

 • Складіть разом зі свідками приблизний сценарій. Для цього також необхідно проаналізувати особливості характерів ваших гостей, щоб уникнути будь-яких неприємних інцидентів. Гості, які можуть сильно зловживати алкоголем, наприклад, не повинні брати участь у конкурсах типу «Хто швидше вип’є 10 чарок?». Звертаю вашу увагу на те, що ви повинні скласти лише приблизний план весілля, т. к. для нареченого і нареченої в сценарії повинні залишатися сюрпризи і несподівані моменти.
 • Розрахуйте час проведення свята. Запорука успіху ведення весілля за сценарієм без тамади, як це не дивно, лежить в точному розрахунку. Тому щоб все пройшло, як «ноток», ви повинні скласти графік вашого заходи, а ведучі повинні строго слідувати йому.

Розібравшись з цими питаннями, ви забезпечите собі ідеальний свято і при цьому заощадите кругленьку суму грошей.

Приклади прикольних весільних сценаріїв без тамади

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий Щоб не бути голослівними, наведемо в даній статті кілька зразкових веселих сценаріїв весілля без тамади, які не вимагають участі професійного тамади.

Варіант № 1 «З тамадою не вийшло!»

Молодих зустрічають батьки та гості. Батьки замість тамади, пропонують молодятам відкусити від короваю, щоб з’ясувати, хто ж буде господарем в будинку.

Після того, як гості і молоді зайняли свої місця в залі, мікрофон бере один з батьків молодят і невпевнено, затинаючись, починає пояснювати, що «так сталося», «така неприємність», «з тамадою не вийшло».

На останній фразі свідок і свідок різко встають і під музику «Місія нездійсненна» підходять до батьків, забирають мікрофони і оголошують, що ситуація під контролем, адже вони краще всякого тамади.

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий

Далі чергуючи конкурси, тости і танці, свідки ведуть всю весілля. При цьому деякі запинки або несподіванки будуть якраз до речі, адже весь сценарій представляється гостям, як експромт.

Варіант № 2 «Тамада по естафеті!»

Родзинкою даного варіанту стане те, що кожен з гостей зможе відчути себе тамадою.

Звичайно, головними провідними залишаться, як і в інших варіантах, свідок і свідок. Але після офіційних етапів (разламывания короваю і привітання молодих) несподівано для гостей тамада почне змінюватися.

Наприклад, поки йде перший танець молодих свідки вибирають одного з гостей і швидко вводять його в курс наступного конкурсу.

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий

Пізніше вчасно наступної музичної паузи «вербується» ще один тамада.

Якщо ви хочете, щоб все було чітко і відрепетировано, то кожну партію необхідно обговорити з конкретним гостем заздалегідь, але потрібно зазначити, що в несподіванки теж є своя принадність.

Якщо більшість ваших гостей дуже затиснуті та скромні люди, то такий сценарій, звичайно, не стане в нагоді.

Ну, а якщо запрошена публіка артистична і володіє деякою часткою авантюризму, то це те, що вам потрібно.

Варіант № 3 «Боротьба за звання тамади!»

Як і в попередніх варіантах, весілля починається з традиційних «процедур» з’ясування, хто в домі головний і т. п.

Пізніше, коли молоді і всі гості займуть свої місця, свідок повинен почати програму.

Починаючи, він може, наприклад, привітати всіх гостей і розповісти, де знаходиться гардеробна, туалет і т. п.

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий

Під час його промови, різко вимикається мікрофон і перед гостями з’являється свідок, яка говорить, що вона буде вести цю весілля.

Далі впродовж всього заходу свідки повинні змінюватися в найнесподіваніші моменти, нібито заважаючи один одному.

Якщо підійти до такого сценарію артистично і додати в нього жартів у відносинах між провідними, то вийде просто чудове свято.

Чи кожен може стати тамадою і як це зробити?

Сценарій весілля для невеликої компанії без тамади: у вузькому колі, веселий Як вже було сказано раніше, у разі відсутності професійного тамади цей нелегкий труд у 90% випадків перейде до свідків, але чи зможуть вони впоратися з цим завданням?

Відповідь проста – якщо є бажання, то все вийде. А у нас в допомога тамаді є сценарії.

Перерахуємо лише кілька порад, які допоможуть свідкам стати тамадою вищого рівня:

 • Спокій, тільки спокій! Будьте в собі впевнені і в будь-якій ситуації зберігайте самовладання.
 • Як можна більше позитиву! Пам’ятайте, що тамада – це буквально людина-свято, від якого всі присутні повинні заряджатися позитивом. Тому завжди посміхайтеся, говоріть чітко і голосно.
 • Намагайтеся стежити за всім, що відбувається! Оскільки весілля – це багато людей з різними характерами і море алкоголю, по ходу всього заходу намагайтеся контролювати ситуацію і згладжувати можливі неприємні моменти.
 • Не бійтеся експромтів, оскільки іноді вони роблять набагато більший ефект, ніж заздалегідь відпрацьована мова.
 • Не давайте гостям дуже засиджуватися за столами, закликаючи їх до танців і загальних веселощів.

Підводячи підсумки, ми можемо зробити висновок, що професійний тамада – це, звичайно, добре, але сценарій весілля для невеликої компанії без тамади може бути дуже цікавим, якщо ви з належною увагою і ретельністю підійдете до питань його підготовки.