Секрети чоловічої психології щодо жінок

Чоловіча психологія є складною наукою для дівчат. Якщо прекрасна стать — це відкрита, хоча й нелегка книга, то представники сильної статі зовні і внутрішньо практично не схожі.

Чоловікам з дитинства нав’язують думку, що вони повинні приховувати емоції, бути сильними захисниками і згортати гори для коханої. Насправді ж, у хлопців чутлива натура, їм доводиться справлятися з гендерними несправедливостями цього світу.

На тему чоловічої психології для дівчат може бути написана ціла книга. Ми ж постараємося обговорити хоча б головні моменти.

Самореалізація

Секрети чоловічої психології щодо жінок

Для кожної людини важлива самореалізація. Якщо жінка не здатна реалізувати свої ідеї та мрії, а також бути корисною суспільству — вона починає чахнути, немов зірвану квітку. Чоловік мислить не настільки масштабно. Йому досить самореалізуватися хоча б у власному хобі.

Риболовля, їзда на велосипеді, машина, футбол, полювання, спорт та багато іншого — невід’ємні частини чоловіки. Це його інтереси, які не варто втручатися.

Багатьом жінкам не подобаються хобі мужів, вони намагаються припиняти інтереси коханого. Це величезна і часто непрощенна помилка. Залиште особисте простір дружину, і він віддячить вам аналогічним повагою.

Поняття сексуальності і краси

Секрети чоловічої психології щодо жінок

Чоловіча психологія щодо жінок – окрема книга. Поняття краси і сексуальності у чоловіків абсолютно відмінні від жіночих понять. Всупереч думку прекрасної половини суспільства, чоловіки не вважають сексуальної будь-яку дівчину з великими грудьми і пружною попою. Можливо, для дівчат це прозвучить дивно, але сильна стать вкладає в ці поняття багато сенсу.

Сексуальної чоловік вважає жінку, яка сама впевнена у власній сексуальності. Прекрасною коханкою для хлопця є та, яка відчуває і розуміє його бажання, задовольняє його потреби на інтуїтивному рівні. Для цього не потрібно вчитися, достатньо дарувати коханому ласку і ніжність. Більшості чоловіків не вистачає турботи і романтики. Не всі вони хочуть бачити в ліжку тільки страсний левицю.

Необов’язково бути моделлю, щоб подобатися представникам сильної статі. Вони вважають красивими дівчат, які відрізняються гармонійною постаттю, збалансованими формами, а також витонченим силуетом. Вага при цьому не грає ніякої ролі.

Натхнення

Секрети чоловічої психології щодо жінок

Книга про те, як надихати свого чоловіка – найкращий помічник у сімейному житті. Адже натхнення – один з важливих факторів взаєморозуміння у відносинах з хлопцем.

Жінка, яка вміє правильно хвалити коханого, відчуває гордість за його перемоги і підтримує під час поразок — ідеал чоловіка. Така дівчина здатна надихнути творчого хлопця на створення шедеврів, кар’єриста — на швидкий підйом по кар’єрних сходах, спортсмена — на золото.

Чоловікові важливо відчувати себе ідолом, якого цінують, поважають, люблять. Однак важливо не перегнути палицю. Жінка, яка дійсно вважає представника сильної статі ідолом, поклоняється йому, і дозволяє витирати об себе ноги, діє на чоловіка негативно. Принижуючи її, він відкриває в собі найгірше: жорстокість, ненависть, егоїзм та інше. Якщо вчасно не поставити такого чоловіка на місце, Ви погубите і його, і себе.

Любов і сім’я

Секрети чоловічої психології щодо жінок

Будь жіноча книга про любов і сім’ю викликає подив у чоловіка. Тому що тут думки розбігаються.

Як говорилося раніше, чоловіки ранимі і тонкі особи, яким теж потрібна романтика і ніжність. Проте вони воліють отримувати це в ліжку, ніж у повсякденному житті. Поява подібних якостей з боку жінки, а тим більше, прохання вести себе так, підривають репутацію «самця».

Більшість чоловіків не вміють слухати, робити кілька справ одночасно, сприймати багато інформації. Дружина зазвичай з легкістю виконує всі функції, а потім щиро дивується, чому чоловік на це не здатний. Проблеми в сімейних відносинах виникають тоді, коли жінка вимагає від чоловіка всього того, що вміє сама.

Це не означає, що представники сильної статі нічого не вміють. Вони прекрасно справляються зі своїми обов’язками, але не вдома і не в області психології. Вони не вміють допомагати дітям з їх проблемами.

Тому чоловіки цінують і люблять жінок, які здатні взяти на себе такі ролі як домогосподарка, психолог, вчитель, лікар та інші. Чоловік виконує обов’язки охоронця, добувача, аніматора, іноді няні і чарівника, який радує маму і дітей подарунками.

Правильний розподіл ролей здатне зміцнити і навіть відновити майже разрушившуюся сім’ю.

Висновок

Нами не написана книга про чоловічої психології, але її ази були озвучені. Сподіваємося, Ви застосуєте їх у відносинах з протилежною статтю і відчуйте всю принадність знань.

Яких жінок люблять чоловіки?