Шафа в стилі лофт своїми руками: особливості стилю, як створити шафу в стилі лофт своїми руками

Шафа в стилі лофт своїми руками: особливості стилю, як створити шафу в стилі лофт своїми рукамиСтиль лофт прийшов до нас із США, де в 40-е роки минулого століття посилено обживалися складські приміщення, мансарди і горища, оскільки кількості житла катастрофічно не вистачало. Їх облаштування виконувалося у швидкому темпі, тому первісний вигляд залишався практично незмінним — вносилися лише невеликі поправки, спрямовані на те, щоб зробити приміщення придатними для проживання. Стиль отримав широке поширення, оскільки володіє особливим шармом і невимогливий до оформлення, до того ж дає можливість облаштування відносно недорого. Що стосується меблів – вона незвичайна і проста, але зібрати її вдасться не кожному. Наприклад, шафа в стилі лофт своїми руками – чи під силу це зробити людині, яка не має досвіду?

Особливості стилю

Зміст статті

 • Особливості стилю
 • Як створити шафу в стилі лофт своїми руками?

Стиль лофт стирає межі і рамки – в ньому допустимі найсміливіші і незвичайні рішення, що стало справжнім відкриттям для творчих і сучасних людей. Приміщення викликають захват і відрізняються оригінальністю, при цьому їм притаманні такі риси, як:

 • Шафа в стилі лофт своїми руками: особливості стилю, як створити шафу в стилі лофт своїми рукамивеликі вікна без штор і завісок;
 • неприпустимість гіпсокартонних та інших перегородок;
 • відсутність обробки цегляних стін;
 • бетонні підлоги покриваються лише дерев’яним настилом;
 • допустима наявність печі, каміна, стельових балок;
 • використовуються сучасні освітлювальні прилади;
 • обов’язково наявність обробленою «під старовину» меблів чи дійсно старих полиць і шаф.

Лофт ділиться на: гламурний (яскраві елементи інтер’єру), богемний (наявність старовинних предметів, які мають високу цінність), промисловий (мінімум декору і меблів).

Як створити шафу в стилі лофт своїми руками?

Шафа в стилі лофт своїми руками: особливості стилю, як створити шафу в стилі лофт своїми рукамиНайбільш габаритний предмет інтер’єру найкраще виконувати з дерева і металу. При цьому всілякі квіткові візерунки та орнаменти будуть зайвими, оскільки індустріального стилю властива скупість і простота. Якщо шафа планується з дзеркалом, то останнім краще зібрати з декількох осколків. Повинні переважати темні відтінки, можливе використання різних сортів дерева, а його пошарпаний вигляд буде тільки плюсом. Виготовлення меблів своїми руками неможливо без дриля зі свердлами, шуруповерта та шурупів, лобзика, наждачки, рулетки і олівця, дощок і металевого куточка 30х50 мм (можна замінити на трубу 20х50 мм). Процес включає в себе кілька етапів:

 • Розробка моделі шафи, його складання креслення на папері із зазначенням усіх розмірів, матеріалу, кількості поличок і відстані між ними.
 • Відрізки куточка або труб, що зварюються в єдину конструкцію, після чого ретельно зачищаються по краях і в місцях зварювання, щоб не було задирок. Далі вона забарвлюється.
 • Вирізати дошки для полиць, обробляються наждачкою до повної гладкості, а потім фарбуються.
 • Завершальним етапом є складання всього шафи – до каркаса прикручуються дно і кришка, полиці і задня стінка.
 • Що стосується вибору відтінку фарби, то кращим варіантом стане її відповідність переважаючим квітам приміщення. Якщо додати шафі тон стіни, то він стане практично непомітний. Якщо ж ви хочете виділити його, то фарба має контрастувати з навколишніми предметами інтер’єру і оформленням житла.

  Шафа в стилі лофт своїми руками: особливості стилю, як створити шафу в стилі лофт своїми руками