Щитовий паркет – це: що таке щитової паркет? Особливості

Ремонт кімнати — це не тільки політ фантазії, але і правильний вибір матеріалу. В певний момент ми починаємо задаватися питанням про те, яке ж взяти підлогове покриття. Одним з найпоширеніших видів вважається паркет. Він існує в декількох типах, але сьогодні ми поговоримо саме про щитовому.

Щитовий паркет  це: що таке щитової паркет? Особливості

Що таке щитової паркет?

Зміст статті

 • Що таке щитової паркет?
 • Основні особливості

По суті, щитовий паркет дуже сильно схожий на штучний. Різниця полягає в тому, що з ним не потрібно багато возитися. Він являє собою великі модулі, на яких вже є частина готового малюнка, коли штучний складається з окремих планок. Найчастіше модулі щитового паркету роблять у вигляді квадратів, але можна зустріти круглі і прямокутні щити.
Таке підлогове покриття складається з декількох шарів:

 • Основа, яку зазвичай роблять з пресованої стружки або ДСП.
 • Для виготовлення верхньої частини використовують натуральний деревний шпон. Також вона може бути зроблена з пластику.
 • Останній шар — це лаковане покриття. Його можна використовувати як до, так і після монтажу, але для довгої служби рекомендується купувати вже покриті лаком модулі.
 • Щитовий паркет  це: що таке щитової паркет? Особливості

  Основні особливості

  Щитовий паркет вважається не тільки сучасним, але ще і бюджетним варіантом. Крім цього, він здатний прослужити багато часу без будь-яких зносів або потертостей. Якщо дотримуватися оптимальний режим і добре доглядати за паркетом, він може пролежати у відмінному стані близько 20-30 років. Крім того, щити укладають способом, при якому в приміщенні будуть мінімальні забруднення, тому після монтажу не доведеться турбуватися про складну прибирання.

  Покриття добре справляється з вологою, шкідливими хімічними речовинами і механічними навантаженнями. Також цікавим перевагою даної статі є величезна різноманітність його малюнків, які можна навіть замовити у дизайнера. З часом, коли покриття буде втрачати свій колишній вигляд, його можна буде відшліфувати і лакувати, що знову зрадить йому свіжості. Якщо ви потребуєте в бюджетному, легко укладываемом і якісному покритті, щитовий паркет — це саме те, що потрібно вам і вашому будинку.

  Щитовий паркет  це: що таке щитової паркет? Особливості