Що краще: фен або фен-щітка: порівняння пристроїв

Для довговолосих представниць слабкої статі фен став невід’ємною частиною життя. Але як вибрати підходящий варіант? Адже, на перший погляд, ці пристрої призначені для сушіння, і особливі відмінності виявити складно.

Але в реальності все трохи інакше, і в залежності від довжини, структури локонів і виду сушіння потрібно вибирати між звичайним феном і приладом з щіточкою. І сьогодні ми постараємося допомогти вам підібрати ідеальний прилад для комфортного використання.

Основні позитивні риси стандартного фена

Зміст статті

 • Основні позитивні риси стандартного фена
 • Чим хороший фен-щітка
 • Проведення порівняння: який пристрій краще

Що краще: фен або фен щітка: порівняння пристроївЩо краще: фен-щітка або просто фен? Стандартний фен є універсальною моделлю для гарячої укладання локонів. Він використовується як для сушіння, так і для красивих зачісок. І серед основних переваг стандартних моделей фенів виділяють наступні:

 • Можливість виставити швидкість і відповідну температуру повітря.
 • Наявність системи іонізації, яка дозволяє знизити електростатичну напругу і пом’якшити волосся.
 • Турмалінове покриття. Ця опція — справжня знахідка для власниць густих і неслухняних локонів. Завдяки турмалиновому покриттю гарячий потік розподіляється рівномірно, через що знижується ризик зневоднення волосся, і сушка займає мінімум часу.
 • Крім сказаного, стандартні прилади гранично прості у використанні і не вимагають наявності спеціального досвіду або знань. А це говорить про те, що привести кучері в порядок зможе кожен споживач. Також ці пристрої являють різноманітні цінові категорії, і підібрати підходящий варіант користувач зможе з будь-яким бюджетом.

  Чим хороший фен-щітка

  Що краще: фен або фен щітка: порівняння пристроївЩо краще: фен або фен-щітка? Якщо вам потрібно не тільки сушити волосся, але і створювати красиві зачіски — прилад з щіткою стане гарним варіантом. Він включає в себе спеціальну насадку, за допомогою якої можна додати потрібний об’єм і форму.

  Увага! При використанні таких пристроїв можна швидко пересушити локони, через те, що пристрій неможливо прибрати від пасма на потрібну відстань. Тому необхідно правильно виставляти температуру.

  До головних достоїнств приладів можна віднести:

  • Створення зачіски за невеликий проміжок часу;
  • Можливість випрямити пасма і створити потрібний обсяг;
  • Функцію полірування;
  • Різноманітні варіанти завивки локонів.

  Але щоб не пошкодити волосся, і не травмуватися, перед використанням фена з щіткою потрібно уважно вивчити інструкцію користувача!

  Проведення порівняння: який пристрій краще

  Що краще: фен або фен щітка: порівняння пристроївСушка волосся будь-яким пристроєм може негативно на них вплинути. Але при правильному виборі пристрою можна позбутися негативних наслідків.

  Основним критерієм при виборі приладу стала довжина і густота локонів. Якщо ви є власником густої шевелюри, то висушити і підкрутити її моделлю зі щіткою буде досить складно. У таких ситуаціях підійде саме звичайне пристрій.

  Звичайний тип фена підійде і для сушіння інших типів волосся, а також створення контуру стрижки. Але от для створення красивих зачісок і любительок експериментів підійде саме модель має щітку. Вона стане ідеальним помічником у створенні привабливого повсякденного образу або зачіски для заходів!