Що можна подарувати братові на 23 лютого зроблене своїми руками?

У День захисників Вітчизни ми вітаємо своїх близьких. Вашому брату буде приємно отримати щось особливе, зроблене вами тільки для нього. Для малюків такий подарунок буде цікавіше звичайної іграшки, а для дорослої людини – ніж черговий гель для душу або крем для гоління.

Як зробити подарунок братові на 23 лютого своїми руками?

З кольорового паперу, картону, фольги та інших матеріалів можна виготовити гарні листівки з привітаннями з цим святом.

Що можна зробити своїми руками подарунок братові на 23 лютого в 2018 році? Звичайна біла футболка стане пам’ятним подарунком, якщо ви прикрасите її за допомогою спеціального маркера або фарб.

А можна роздрукувати обрану вами ілюстрацію або фотоколаж на термопапері, прикласти до футболці, пропрасувати праскою і оригінальний презент буде готовий.

Яким ще може бути подарунок зроблений своїми руками для брата до 23 лютого 2018 року? Виберіть цікаві, яскраві і красиві фотографії з сімейного архіву, роздрукуйте їх у фотосалоні на фактурної тканини.

З такої матерії вийдуть оригінальні подушки для дивана. Для маленького брата можна зшити подушку із зображенням автомобіля, літака або інший військової техніки.

А якщо ви вмієте в’язати, то можете виготовити яскравий чохол для гуртки, підставку для гарячого, шарф або шапку для улюбленого брата.

Що можна зробити в подарунок братові на 23 лютого своїми руками?

Зробіть для нього оригінальну виріб із солоного тіста: кораблик, танк, солдатський кашкет і т. п. Вам знадобиться 2 склянки борошна, 1 склянка солі, 1 ч. л. рослинного масла і вода. Замісіть тісто, вылепите з нього фігурки, підсушіть в духовці, нагрівання до 100°З, або на повітрі, а потім розфарбуйте гуашшю.

Які ще є ідеї подарунка братові на 23 лютого 2018, зробленого своїми руками? Ще одна ідея – скласти великий колаж з вашими спільними фотографіями, веселими малюнками, карикатурами та привітаннями в жартівливій формі. Ваш брат буде в захваті від такого подарунка!

Як ще зробити подарунок братові на 23 лютого своїми руками? Кому як не вам добре знати, які страви любить. А значить, варто провести якийсь час на кухні, щоб порадувати його чимось смачненьким.

Такі страви можна оформити незвично, наприклад, сендвічі з шинкою і сиром приготувати у вигляді гантелей (зробити це нескладно: виріжте з цих продуктів гуртки і нанизайте на дерев’яні палички).

Або складіть із різних видів сиру і ковбаси кубик-рубик. Спечіть смачне печиво у вигляді літачків, зірочок, солдатських кашкетів, пиріг або торт з вітальним написом.