Що можна подарувати коханій на 23 лютого своїми руками?

Як зробити подарунок коханому на 23 лютого своїми руками? Піднесіть йому оригінальну об’ємну листівку. Зробити її просто: потрібно вирізати з журналу постать лицаря в обладунках, військового або каратиста.

Роздрукуйте підходяще за розміром фото обличчя вашого чоловіка або чоловіка і прикріпіть до зображення на двосторонній скотч.

Якщо ви вмієте працювати з графічними редакторами, підберіть відповідну ілюстрацію в інтернеті і зіставте її з фотографією вашого коханого, а потім роздрукуйте. Доповніть листівку об’ємної написом «Зі святом, коханий!» чи «Моєму захиснику» – і подарунок буде готовий.

Який подарунок до 23 лютого 2018 року зробити коханому своїми руками?

Щоб у нього водилися гроші, йому доводиться скарбничка. Візьміть пластикову банку з кришкою, зробіть у ній отвір. Приклейте до банку етикетку з відповідним написом і перев’яжіть красивою стрічкою.

Ще одна ідея – ароматизатор для автомобіля. Зшийте з щільною красивої тканини мішечок і наповніть його трав’яним збором, що включає мелісу, лаванду, шалфей або натуральними кавовими зернами.

Що ще зробити своїми руками подарунок коханому на 23 лютого в 2018 році? Піднесіть йому банку кави, оформлену незвичайним чином. Замініть етикетку на банку, а для упаковки зшийте мішечок з мішковини або грубої тканини, який потрібно обв’язати яскравим плетеним шнуром або мотузкою.

Ще один варіант – обклеїти банку кави двостороннім скотчем, потім прикріпити до нього дерев’яні прищіпки, попередньо звільнивши їх від власників. Обв’яжіть банку мотузкою (по заглибинах у прищіпках) у кілька рядів – і у вас вийде симпатичний бочонок. Кришку можна оформити зернами кави, приклеївши їх за допомогою клейового пістолета.

Який ще саморобний подарунок зробити коханій на 23 лютого? Обклейте зернами кави звичайну кухоль – і у вас вийде дизайнерська посуд.

Спочатку до гуртку приклеюються ватяні диски, потім її обмотують міцною ниткою і зафарбовують коричневою фарбою. Коли фарба підсохне, до гуртку прикріплюють за допомогою клейового пістолета кавові зерна в два шари.

Що ще можна подарувати коханому на 23 лютого зроблене своїми руками? Ваш подарунок буде виглядати оригінально, якщо ви покладете його в пакет у вигляді сорочки з краваткою.

Візьміть готовий паперовий пакет або зробіть його самі. До пакету з однією з його сторін потрібно приклеїти «комірець» сорочки з кольорового паперу, «краватка» з паперу (звичайний або у вигляді метелика) і прикріпити «гудзики». Це можуть бути імітують гудзики аплікації з паперу або справжні гудзики.