Що можна зробити із старої розкладачки – даємо друге життя розкладачці

Що можна зробити із старої розкладачки  даємо друге життя розкладачціРозкладачки — універсальний предмет, після закінчення терміну служби якого, є також багато варіантів використання. Однак поширеність названого предмета всі витрачається, так як він витісняється завдяки новим конструкціям. Дійсно, в сучасному світі все більше стає удосконалених виробів.

ДОВІДКА! Щоб не поступатися в моді, можна непомітно декорувати стару меблі, тим самим надаючи певну індивідуальність в домашній інтер’єр.

У даній статті ми розглянемо найпопулярніші способи, з яким впорається навіть недосвідчений майстер або новачок.

Що можна зробити із старої розкладачки

Що можна зробити із старої розкладачки  даємо друге життя розкладачціДля початку розберемо найпростіший метод перетворення, а саме в звичайну лавку, її може зібрати навіть одна людина, а витримувати споруда буде близько двох персон. Щоб спорудити конструкцію, необхідно виконати наступні дії в певному порядку:

 • Першим ділом вирізається основна частина пристрою. Вона більше не знадобиться.
 • Далі слід озброїтися фанерою для освіти спинки і сидіння. Щоб надати максимальну міцність і надійність, варто зафіксувати кожну деталь з допомогою кріплення.
 • Таким чином, у вас повинно вийде оновлена лавка, яка прослужить ще деякий час. Її також можна брати з собою на природу або ж просто в заміський будинок. Дана рекомендація пояснюється тим, що пристрій з легкістю складається, що так важливо у використанні споруди на відкритому повітрі.
 • Що можна зробити із старої розкладачки  даємо друге життя розкладачціКрім цього, можна з такими ж успіхами створити самостійно лежак. Для цього бажано:

 • Так само, як і в попередньому варіанті ліквідувати основну частину обов’язково треба.
 • Потім слід придбати бруски та обробити їх наждачним папером. Це необхідно для того, щоб усунути нерівну поверхню і утворити гладку. Тим самим користувачам буде гарантована безпека.
 • Наступним дією можна приступати безпосередньо до складання конструкції. А саме з’єднання кожної деталі один з одним. Робиться це за допомогою спеціальних кріплень. Це можуть бути як різні гайки, так і болти, гвинти.
 • Сама діяльність являє з собою розміщення кожного виробу-бруска — в певному порядку. Головне — дотримувати відстань. Воно не повинно бути занадто вузьке або широке.
 • ДОВІДКА! Після чого рекомендується провести обробку за допомогою будівельного лаку, який дозволить прослужити спорудження ще багато років. Сам засіб гарантує відсутність гниття і можливих пошкоджень.

  Таким чином, спочатку старої і непотрібною розкладачки можна створити абсолютно нову і вишукану річ, яка не тільки зможе прикрасити інтер’єр приміщення, але і дійсно стати в нагоді в потрібній ситуації. Так, як вже було сказано вище, агрегат досить зручний у використанні на природі. Однак у такому випадку обробка обов’язкове. Це пояснюється тим, що виникає велика ймовірність появи пошкоджень через маси різних комах і підвищеної вологості.