Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стіл

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стілРетро стиль та його елементи як і раніше залишаються в моді. Поєднуючи в інтер’єрі сучасну меблі з предметами старовини легко досягти невимушеній еклектики і затишку в квартирі сучасного міста. Одним з ретро предметів давно стала бабусина машинка Singer та її радянська репліка швейна машина «Подольск» старого зразка.

Що можна зробити із старої швейної машинки

Зміст статті

  • Що можна зробити із старої швейної машинки
  • Оригінальніше ідеї, що можна зробити із старої швейної машинки
  • Як зробити стіл зі старої швейної машинки
  • Висновок

Найпопулярніше рішення – використовувати станину швейної машини в якості підстави для всіляких столів. Столи можуть відрізнятися за розміром і призначенням. Новий предмет меблів можна розташувати в квартирі, підійде він і для альтанки в саду. Трохи доопрацювавши конструкцію станини, його можна перетворити на підставу для умивальника або шафка для прикрас. Закріпивши жаровню, отримаємо оригінальний мангал на міцних стійких ніжках. А поставивши герметичний ящик-кашпо, прикрашаємо оселю або сад в літній час оригінальної клумбою.

Оригінальніше ідеї, що можна зробити із старої швейної машинки

Найпростіше рішення – це консольний столик. Стільниця потрібна будь-яка, малого розміру, а розмістити, його можна в будь-якому вільному кутку.

 

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стіл

 

Якщо закріпити на стіні за столиком дзеркало, отримаємо туалетний столик. Збереглися шуфлядки знадобляться, щоб заховати засоби для макіяжу.

 

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стіл

Важливо! Для створення мангалу, ємність жаровні і ніжки швейної машини покриваємо спеціальної жароміцної фарбою.

Шашлики і барбекю будемо готувати багато років в обстановці затишного вінтажного стилю.

 

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стіл

 

Стільниця з білосніжною раковиною прикрасить ванну на дачі.

 

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стіл

Як зробити стіл зі старої швейної машинки

Спочатку слід підготувати станину до фарбування. Дуже добре, якщо машинка не знала, що таке зима в сирому коморі, і стара фарба ще в доброму стані. Вона не відшаровується і блищить. Тоді достатньо гарненько вимити і відчистити від старого машинного масла.

Що можна зробити із старої швейної машинки: оригінальніше ідеї, як зробити стілСтаровинну Singer в такому стані знайти важко, але оскільки чавунна станина в таких машинах дуже красива, варто витратити час і очистити її перед фарбуванням. Ділянки з відшаровується фарбою доведеться відчищати механічним способом – металевою щіткою і наждачкою зворотно-поступальними рухами. Процес малоцікавий, але необхідний.

Коли стара фарба отчищена, можна покривати метал перетворювачем іржі і грунтом. Останній шар фарби емалі підбираємо у відповідності з інтер’єром, в якому буде стояти столик. Класичний колір чорної емалі найвдаліший, підкреслює красиві лінії кування, гармонує з ретро стилем творіння. Станина має свої отвори під кріпильні болти, залишається продумати кріплення на стільниці. Вона може бути самою різною.

Довідка! Стильно виглядає стільниця з дерева, скла, будь-який інший матеріал при бажанні можна декорувати мозаїкою.

Висновок

У результаті потрібний предмет меблів буде стильним прикрасою будинку. Ретельно підготовлена станина дозволить встановити столик на балконі. Пересувати столик по квартирі легко за допомогою старовинних «вічних» роликів. Такі предмети інтер’єру об’єднують покоління і вносять новизну в життя міського жителя.