Що подарувати колегам на 23 лютого зроблене своїми руками?

На роботі ми проводимо стільки часу, що деколи бачимо колег частіше, ніж своїх близьких. Як же не привітати чоловіків-співробітників з Днем захисників Вітчизни?

Правда, вибрати подарунки до цього свята буває непросто, адже потрібно всім догодити, нікого не образити і разом з тим укластися в бюджет. Якщо фінанси істотно обмежені, можна зробити презенти для своїх співробітників власноруч.

Тут ми спробуємо запропонувати вам кілька ідей подарунків на 23 лютого колегам, які можна зробити своїми руками.

Які подарунки для колег на 23 лютого можна зробити своїми руками?

Багатьом представникам сильної статі, навіть тим, хто не служив в армії, подобаються речі у військовому стилі. Так що ж подарувати на 23 лютого колегам своїми руками? Останнім часом стало модним підносити до цього свята армійські сухі пайки.

Ви можете зібрати «Стратегічний запас» для своїх товаришів по службі самі, виходячи з своїх фінансових можливостей. Наприклад, можна покласти у великий пакет кольору хакі складаний ножик, фляжку, футболку камуфляжного забарвлення, сірники і банку тушонки.

Не забудьте додати до цього набору листівку з вітальним написом і красиво упакувати його.

Перерахуємо інші ідеї подарунків на 23 лютого колегам своїми руками. Випустіть веселу стінгазету у вигляді колажу. До вирізаним з журналів фігур культуристів, бізнесменів, відомих акторів, співаків наклейте особи ваших колег і зробіть поруч кумедні написи.

Що ще можна зробити своїми руками подарунок колегам на 23 лютого в 2018 році? Виготовити оригінальні грамоти та дипломи на комп’ютері сьогодні простіше простого.

Наприклад, «Диплом самому працьовитому співробітникові», «Диплом майстрові на всі руки», «Грамота самому чарівному колезі», «Грамота за найбільшу кількість випитої кави» і т. д. Знайдіть зразки в інтернеті, роздрукуйте, заповніть, помістіть в рамки – і пам’ятні презенти будуть готові.

Ще один варіант подарунків на 23 лютого 2018 року колегам, які можна зробити своїми руками – сертифікати на виконання бажань. Поряд з привітанням і гарною ілюстрацією додайте кілька відривних купонів на виконання бажань.

Бажання, наприклад, можуть бути такими: випити чашку кави, 100 г «бойових», послухати пісню у виконанні жінок-співробітниць і т. п. Обов’язково вкажіть термін виконання бажань (наприклад, до 7 березня) і роздрукуйте сертифікати на кольоровому принтері.

Вручіть сертифікати в урочистій обстановці і організуйте свято для чоловіків, адже 23 лютого буває лише раз у році. Коли ще ви втілите їх бажання хоча б у такій формі?