Що подарувати вчительці на Новий 2018 рік зроблене своїми руками

Скоро свято, і ви вирішуєте, що подарувати вчительці на Новий 2018 рік? Приємним подарунком для неї стануть вірші або пісня вашого твору, вітальний колаж з фотографій її учнів, випущена до цього дня шкільна стінгазета.

Ви добре готуєте? Тоді вам буде нескладно зробити подарунок для вчительки на Новий рік своїми руками. Спечіть смачне печиво, розфарбуйте його кольоровою глазур’ю і покладіть в красиву коробочку з кольорового картону, прикрашені різнобарвною фольгою.

Можна покласти пряники в обгортках з фольги та інші солодощі, приготовані своїми руками, червоний різдвяний «носок», зшитий з атласу або оксамиту.

Що ще можна зробити своїми руками, щоб подарувати вчительці на Новий рік? Вчителям часто дарують квіти, тому прекрасним подарунком для неї стане настільна ваза.

Купіть в магазині просту скляну вазу і обклейте її кольоровим папером, тканиною, черепашками або намистинами. Можна яскраво розфарбувати її кольоровими фарбами або нанести на неї який-небудь орнамент.

Можна піднести їй вазу з декорованими штучним снігом гілочками дерев. Виготовити таку композицію нескладно: приготуйте міцний розчин солі, опустіть в нього на кілька годин гілочки, а потім висушіть і поставте у вазу.

Можна їх прикрасити ялинковими іграшками і гірляндами. Збризніть гілочки хвойним ароматом або капніть на них ефірне масло сосни.

Що подарувати вчительці на Новий рік 2018?

Ефектно виглядатимуть і композиції з сухих гілок, покритих золотою або бронзовою фарбою та прикрашені новорічними іграшками і мішурою.

Ще одна ідея подарунка для вчительки на Новий рік своїми руками – виготовлені з ялинових шишок або жолудів веселі сніговички, гноми і інші персонажі.

Що ще можна зробити своїми руками і подарувати вчительці на Новий рік? Сверстайте на комп’ютері календар з фотографіями учнів вашого класу і роздрукуйте його в друкарні.

Або подаруйте вчитель фото учнів вашого класу в незвичайній рамці. Для цього до простої фоторамці з щільного картону чи дерева приклейте різнокольорові гудзики, дрібну гальку, шматочки шкіри, зерна кави, старі монети або обв’яжіть її кольоровими нитками.

Можна приклеїти до рамки за допомогою клею «Момент» невеликі ялинові гілочки, маленькі шишки. Коли рамка висохне, обробіть її лаком і висушіть, – вийде красиво і оригінально.