Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварці

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціМультиварки давно перейшли з розрядів предмету розкоші в необхідну річ на кожній кухні. Адже це пристрій дозволяє готувати безліч страв. По функціональності цей апарат легко замінює собою хлібопічку, пароварку і безліч інших агрегатів, так необхідних будь-якій господині.

Але технології не стоять на місці, і ось вже зовсім недавно звичайні мультиварки відійшли на другий план, адже було запатентовано новий пристрій. На відміну від звичайного агрегату нова мультиварка володіє не одним, а двома чашами для приготування. Ця технологія отримала назву DoubleChef, а перші моделі вже почали з’являтися на прилавках. Флагманом цієї технології по праву можна назвати мультиварку REDMOND SkyCooker CBD100S.

Як виглядає мультиварка з двома чашами

Зміст статті

  • Як виглядає мультиварка з двома чашами
  • Які види програм є в мультиварці з двома чашами.
  • Як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварці
  • Плюси і мінуси мультиварки з двома чашами

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціВсупереч очікуванням, мультиварка з двома чашами не володіє величезними розмірами, а виглядає стильний і компактний. Футуристичний дизайн цього пристрою аудиодевайс, ніж апарат для приготування їжі. Цьому сприяє і стильний корпус, і кольоровий дисплей. Відкривши верхню кришку можна виявити дві чаші з кераміки місткістю до 3 літрів. Така поверхня забезпечує захист страв від пригорання.

У комплекті з мультиваркою йдуть два контейнери для готування на пару, мірний дозатор, спеціальні щипці і ємність для готування в маслі. Так само. Для всіх гурманів, разом з пристроєм надано збірник з 250 рецептів, які можна легко приготувати в цьому універсальному пристрої.

Які види програм є в мультиварці з двома чашами.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Для кожної чаші є окремі підпункти меню, а для комфортного управління на лицьовій панелі є високотехнологічний джойстик. Для того, щоб спростити використання мультиварки всі підпрограми в меню названі відповідно до технології приготування («варка», «гасіння» і т. д.).

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціЦе дуже полегшує роботу для тих, хто не любить читати інструкцію. Однак, є не зовсім очевидні функції, як, наприклад, відключення звуку або включення радіо. Так, мультиварка здатна крім готування чудових страв, розважати кухаря хітами ведуть мовлення радіостанцій. Також пристрій підтримує до 10 мов, серед яких російська, турецька, китайська, румунська, англійська і т. д.

Також мультиварка можна керувати за допомогою смартфона, по мережі Bluetooth. Для цього необхідно завантажити спеціальний додаток на телефон і користувачеві відкривається безліч зручних функцій, які дуже полегшують життя. Наприклад, ви можете почати готувати обід або вечерю, ще по дорозі додому.

Довідка! Для великих відстаней, потрібно підключити ще один пристрій Android в якості сполучного ланки, на якому має працювати ще один додаток. Це дозволить управляти мультиварка з будь-якої точки світу, в якій є зв’язок інтернет або Wi-Fi.

Слід згадати про безпеку передачі даних. Для того, що б віддалено підключитися до мультиварці, перше підключення потрібно проводити поруч з нею. Це забезпечує неможливість допуску до керування для третіх осіб.

Як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварці

Як вже говорилося раніше, разом з пристроєм додається і книга з рецептами, яка налічує 250 унікальних страв. Всі рецепти прості і зрозумілі в освоєнні, тому для готування з мультиваркою не потрібні ні досвід, ні навички професійного кухаря. Нижче буде описано способи приготування страв одразу в двох чашах.

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціПочати слід з неординарного страви для дому – картоплю фрі з соусом. Мультиварка дозволяє приготувати ці страви без окремої фритюрниці. В одній чаші слід поставити масло, а в другій сирний соус (докладний рецепт в книзі рецептів). Два складових одного страви готуються одночасно, що сильно економить час. Апарат сам повідомить, коли масло буде готове, що дозволить уникнути зайвих ризиків при роботі з маслом.

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціНаступними йдуть макарони по-флотськи. Приблизний час приготування – 30 хвилин. Ми можемо одночасно готувати і м’ясо, і гарнір, завдяки двом чашах. В одній чаші слід обсмажити м’ясо, поки в інший будуть варитися макарони. Під час варіння, пристрій сам підказує, коли слід опустити продукт в чашу. Це позбавляє від необхідності регулярно перевіряти температуру води. Після того як готові макарони виявляться досить просто злити воду і перемішати гарнір з фаршем. Блюдо готове.

На десерт слід розглянути солодке кулінарний витвір, а саме шоколадний кекс. Тут агрегат здатний готувати взагалі без втручання людської руки. Досить просто приготувати тісто, згідно з рецептурою і завантажити в одну з чаш. Після цього вибрати режим і почати підготовку. Мультиварка сама повідомить, коли страва буде готове.

Плюси і мінуси мультиварки з двома чашами

Підвівши підсумки слід відзначити як позитивні, так і негативні якості цього пристрою.

Що таке дабл шеф в мультиварці: як виглядає мультиварка з двома чашами, як правильно приготувати в двох шальках їжу в мультиварціЗ плюсів у першу чергу хочеться виділити простоту використання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на різних мовах дозволить почати готувати навіть без вивчення інструкції. Також слід відзначити можливість дистанційного управління, яке теж досить легко здійснюється з звичайного смартфона. Ще з плюсів можна виділити можливість одночасного приготування одразу двох страв, або двох складових одного блюда (як це було з макаронами по-флотськи). А також гарний і стильний дизайн зробить цю мультиварку прикрасою будь-якої кухні.

Мінусів не так вже багато, але не можна не відзначити, що для когось може показати недостатнім обсяг чаш, які становлять від 3 літрів. Це було важке рішення виробником, на користь усунення громіздкості. Слід пам’ятати, що чаша не одна, дві, тому сумарний обсяг слід вважати не 3 літри, а 6, це вже змінює уявлення про недостатньому обсязі цієї мультиварки.