Що вибрати в подарунок на Новий 2018 рік для літньої жінки

Що подарувати літній жінці на Новий 2018 рік? Такий подарунок може бути корисним і практичним, і в той же час він повинен нести частинку душевного тепла, адже літні люди особливо потребують уваги та турботи.

Наприклад, ви можете подарувати вашій родичці або подрузі теплу шаль з козячої вовни, в’язаний жилет, зручний халат, термошкарпетки, теплі капці, оброблені натуральною овечою вовною.

В подарунок на Новий рік для літньої жінки можна вибрати будь-який світильник, адже багато літні люди страждають безсонням. Зручна настільна лампа-трансформер допоможе скоротати час за читанням книг або в’язанням, а каганець буде висвітлювати частину кімнати в пізній час.

Якщо ваша родичка або знайома веде активний спосіб життя, можна підібрати для неї подарунок за інтересами. Так, якщо вона захоплюється рукоділлям, можна подарувати їй набір для вишивання, красиву шкатулку для вишивки і рукоділля і т. п.

Подарунок жінці похилого віку до Нового 2018 році

Якщо ваша родичка або подруга любить готувати, їй знадобляться оригінальні форми для випічки, електрична млинниця, красивий піднос для тортів чи пирогів.

Для любительок жіночих романів та детективів хорошим подарунком може стати добірка книг улюбленого автора.

А якщо літня жінка займається розведенням кімнатних квітів, можна подарувати їй таку рослину, наприклад, троянду, азалію, орхідею, лілію або красивий горщик для квітів.

Що ще можна подарувати літній жінці на Новий рік 2018 ? Багатьом літнім людям необхідно постійно стежити за рівнем артеріального тиску. Тому гарним подарунком для вашої родички йди подруги буде автоматичний або напівавтоматичний тонометр.

Ви можете вибрати в подарунок і інші засоби, що допомагають підтримувати здоров’я: лікувальні бальзами, зігріваючі мазі, набори лікувальних трав, масажери для різних частин тіла, лікувальний пояс для хребта та ін.

Літні люди звертають особливу увагу на зміни температури в будинку і на вулиці, адже багато з них страждають метеозалежністю. Так що можна піднести в подарунок літній жінці на Новий рік барометр або термометр, що показує температуру в квартирі чи на вулиці.