Що зробити своїми руками в подарунок мамі з татом на Новий рік 2018

Якщо ви хочете здивувати своїх улюблених батьків, зробити їм приємний сюрприз, постарайтеся заздалегідь подумати, як краще привітати їх з новорічними святами. Вирішуючи, що подарувати мамі з татом на Новий рік своїми руками, згадайте їх смаки та уподобання.

Для того щоб ваш саморобний подарунок вдався, необхідно потрудитися, застосувавши свої таланти й уміння і скориставшись фантазією.

Найпростіший, тим не менш, досить непоганий варіант того, яким може бути подарунок на Новий 2018 рік своїми руками з підручних матеріалів мамі і татові, – це листівка зроблена власноруч.

Вона може бути виготовлена з картону чи кольорового паперу, зроблена в одному або декількох відтінках кольору, містити малюнки, аплікації та написи. Також, дуже популярні сьогодні «об’ємні» листівки.

При виготовленні останніх використовуються різноманітні елементи декору – банти, фігурки з паперу або тканини, намистини, стрази, стрічки, мережива, і так далі.

Трохи попрацювавши, ви обов’язково створите ексклюзивні вироби, які не просто сподобаються батькам, але і будуть зберігатися ними довгі роки.

Саморобні подарунки на Новий рік 2018 мамі і татові не обов’язково повинні бути загальними. Наприклад, мамі можна своїми руками пошити зручну прихватку для гарячих каструль, яку вона із задоволенням буде використовувати на кухні, а татові – змайструвати зручний місткий ящик для інструментів.

Батькам можна зробити ексклюзивні особисті чашки. Для цього часто використовують техніку декупаж, наносячи з її допомогою бажаний малюнок на поверхню звичайної прозорою або однотонної чашки.

Таким чином, ви зробите не тільки ексклюзивні презенти, але одночасно з цим і дуже корисні предмети. Будьте впевнені, батьки точно оцінять ваші старання належним чином.

Розмірковуючи про те, які подарунки можна зробити своїми руками на 2018 Новий рік мамі і татові, не можна забувати і про інші свої таланти. Наприклад, якщо ви вмієте красиво співати, то запишіть для батьків кілька пісень у власному виконанні на компактний диск.

Вони обов’язково будуть слухати його вдома або в машині, програвати запис друзям і знайомим, пишаючись досягненнями свого чада.

Ще одним оригінальним сюрпризом для батьків стане змонтоване відео з записів, які є у вашому сімейному архіві. При чому, зробити це зовсім не складно, маючи елементарні навички роботи з комп’ютерними програмами.