Сіра ліжко в інтер’єрі спальні фото та цікаві ідеї

Сіра ліжко в інтерєрі спальні фото та цікаві ідеїОстаннім часом ліжко стала не тільки місцем відпочинку, але і частиною дизайну спальні. Цьому елементу меблів приділяють велику увагу при розміщенні та облаштуванні квартири. Вчені вважають, що правильно підібраний інтер’єр сприяє хорошому сну і відпочинку після важкого робочого дня. При купівлі ліжка варто враховувати багато чинників, що відіграють важливу роль у збереженні здоров’я.

Крім цього, потрібно звернути увагу і на стиль. Зараз можна підібрати моделі на будь-який смак і колір, в магазинах ви точно знайдете що-небудь підходяще для своєї спальні. Ідеальним варіантом буде ліжко, поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд і передові розробки, спрямовані на підтримання вашого здоров’я. Про всі нюанси ми розповімо в цій статті.

На які елементи можна поділити ліжко?

Зміст статті

 • На які елементи можна поділити ліжко?
 • Сіра ліжко в інтер’єрі
 • З яким тонами буде поєднуватися сіра ліжко?
 • Вибір головах

Перш ніж приступити до вибору та купівлі, варто розібратися в конструкції виробу. Існує величезний асортимент, який відрізняється своїм стилем, дизайном і спосіб виконання. Кожна модель має свої переваги, що визначають її функції.

Серед основних частин у будь ліжка можна виділити:

 • Підстава, на якому безпосередньо спить людина. Воно тримає на собі вагу всієї конструкції і вашого тіла.
 • Каркас, необхідний для надання форми і красивого зовнішнього вигляду. Він прикріплюється до основи по всьому периметру.
 • Опорні елементи. Ніжки можуть бути виконані з будь-яких матеріалів та будь-якої форми. Вони повинні міцно і рівно утримувати всю конструкцію.
 • Узголів’я є необов’язковим елементом. Про нього ми поговоримо в подальшому.

ВАЖЛИВО! Насамперед варто віддавати перевагу міцності конструкції. При купівлі запитайте у консультанта про матеріали для виготовлення (бажано щоб це була цілісна деревина або метал). Ваш сон має бути комфортним та безпечним для здоров’я.

Сіра ліжко в інтер’єрі

Сіра ліжко в інтерєрі спальні фото та цікаві ідеїОдним з найпопулярніших видів оформлення спальні укорінився варіант в сірих тонах. Багато людей відзначають, що це позитивно позначається на їхньому емоційному тлі, відновлює нервову систему і підвищує стійкість до стресових ситуацій. В нашому світі це дуже актуально, ми кожен день вирішуємо величезна кількість питань, важливих завдань, що вимагають концентрації всіх сил. Тому важливо мати свій куточок для відновлення моральної та фізичної рівноваги.

Вчені у своїх дослідженнях розповідають, що сірий колір дійсно володіє заспокійливим ефектом. Він відмінно підійде для людей, професія яких пов’язана з постійними стресами.

Таке оформлення допоможе заспокоїтися і швидко і легко заснути. Подібний вплив ймовірно виникає внаслідок сприйняття нашим мозком даного спектру, як емоційно підходящого.

З яким тонами буде поєднуватися сіра ліжко?

Але на жаль, не все так просто. Виділяється ряд випадків, коли монохромне оформлення не тільки не допомагає, але і ще більше заганяє людину в стан депресії і апатії. Зазвичай такий прояв зустрічається у людей, чий емоційний фон спочатку пригнічений. На відміну від тих, хто веде активний спосіб життя і постійно зайнятий справою, пасивні стикаються з втратою всякого інтересу. Мабуть вплив сірої гами є модулятором стану і підсилює той настрій, який відчуває людина.

Сіра ліжко в інтерєрі спальні фото та цікаві ідеїЯкщо вам хочеться зберегти основним відтінком сірий, можна легко вирішити цю проблему, розбавивши інтер’єр іншими квітами.

 • Найпростіше рішення — поєднання різних відтінків сірого. Навіть з допомогою одного кольору можна створити гру фарб.
 • Додайте до дизайну трохи золотого або бежевого відтінку. Таке поєднання принесе в дім тепло і відчуття затишку.
 • З сірим відмінно можуть взаємодіяти пастельні тони. Ніжні і м’які, вони дозволять вам розслабитися і насолоджуватися відпочинком.

Підбирайте дизайн правильно, це допоможе впливати на ваші емоції і дасть можливість нервовій системі відпочити.

Вибір головах

Сіра ліжко в інтерєрі спальні фото та цікаві ідеїУ ліжок зустрічаються різні варіанти виконання узголів’я, як на фото. Існують і такі моделі, в яких воно не передбачено. В такому випадку можна купити відсутню деталь окремо. Необхідно правильно поєднувати її з навколишнім стилем.

 • Використовуйте узголів’я, виконане з тканин схожого кольору. Гармонійне вбудовування під стиль буде хорошим варіантом.
 • Якщо у вас використовується кілька кольорів в дизайні, можна вибрати один з них і створити контраст стіни з ліжком.
 • Компромісом у цій ситуації буде використання двоколірного головах. Кожна половина, пофарбована в різні кольори, буде ідеально доповнювати образ.

Бажаємо вам підібрати ліжко своєї мрії і облаштувати місце, де ви по-справжньому зможете відпочити і відновити енергію.