Скільки коштує зняти будиночок в Підмосков’ї на Новий рік 2018?

Ви хочете провести зимові свята за містом? Теплі і затишні котеджі чудово підійдуть для розміщення сімей або великих компаній.

Тут можна влаштувати потішну битву за крижану фортеця, конкурс на кращого сніговика, поводити хороводи біля живої ялинки.

Де зняти котедж в Підмосков’ї на Новий рік 2018?

Ви можете орендувати підходящий будинок в одному з котеджних селищ, на туристичній базі або в готельному комплексі.

У більшості котеджів та гостьових будинків є все необхідне для хорошого відпочинку: сучасні меблі, побутова техніка, супутникове телебачення, інтернет, лазні, на кухнях є обладнання для приготування їжі.

Прекрасна природа, чисте повітря, тепла компанія біля каміна – і чудове свято вам забезпечений.

Недорогі будиночки на Новий 2107 рік в Підмосков’ї можна зняти безпосередньо у власників. Для сімей з дітьми підійдуть будинку площею 100-180 кв. м, а для молодіжних компаній – котеджі площею 300-500 кв. м, з п’ятьма-сімома спальнями.

У Московській області сотні котеджних селищ, де здається в оренду житло різних цінових категорій.

Так, ви можете орендувати будинок в селищах бізнес-класу «Лагуна», «Білий берег», «Мартемьяново», «Никульское», «Новоорск», «Набережний», «Кленове», «Європа», в селищах класу «преміум» – «Княже озеро», класу De luxe – La Promenad, «Новахово» та інших.

Котеджне селище «Павлови джерела» розташований в 30 км від столиці по Калузькому шосе. На території є дитячий містечко, спортивні майданчики. Цілодобова охорона забезпечує безпеку мешканців.

Зняти котедж на Новий рік у Підмосков’ї без посередників можна, помістивши відповідні оголошення в інтернеті.

Скільки коштує зняти будиночок в Підмосков’ї на Новий 2018 рік?

Орендувати на кілька днів будинок з усіма зручностями в котеджних селищах бізнес-класу можна за 60 тисяч рублів і вище, в селищах класу De luxe – за 150 тисяч рублів і вище.

Розміщення в котеджах і гостьових будинках також пропонують багато туристичні бази. Недорогі будиночки на Новий 2018 рік в Підмосков’ї можна орендувати в місцевих селищах міського типу та селах.

Діапазон цін на оренду досить великий. Зняти котедж на Новий рік у Підмосков’ї без посередників можна навіть за 3-5 тисяч рублів на добу, проте в таких будинках немає багатьох зручностей, і відпочиваючим потрібно бути до цього готовими.

В основному ціна оренди упорядкованих котеджів у новорічні свята становить 15-25 тисяч рублів на добу, в залежності від місця розташування, площі будинку та рівня його оснащеності.