Статуси про день Сім’ї, Любові і Вірності

***
День сім’ї, любові й вірності? Вибір, звичайно ж, не випадковий. 8 липня – день пам’яті святих Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу.

***
Зі святом Вас!!! Одним з найголовніших і найбільш дорогих!!!! Що може бути дорожче сім’ї? Що може бути дорожче рідних і близьких у цьому світі? Любіть один одного! Бережіть один одного!Цінуйте один одним!
Це ж так здорово, що поруч є дорогою для вас людина! Це ж так здорово, що є поруч ваше маленьке потомство – ваші діти!
Будьте щасливі! І дай вам Бог!

***
Всіх з святом Днем сім’ї, любові та вірності!!!

***
Як з любові і вірності
Народжується родина,
Так свято цей світлий
Відзначимо-ка друзі!
Прийміть в день сімейний
Ось це привітання
Щоб свято не кінчався
І тривав цілий рік!

***
Може бути, виведення свята родини на державний рівень – це перший крок до того, щоб повернути міцному шлюбу колишній високий статус, як колись владу в Муромі – благовірним князям?

***
Святкування Дня сім’ї, любові і вірності має духовно-моральне і просвітницьке призначення, покликане внести вагомий внесок у справу оздоровлення морального клімату в нашому суспільстві, якнайшвидшого вирішення проблем, пов’язаних з кризою сім’ї і демографічною кризою.

***
Відзначається День сім’ї, любові і вірності 8 липня. Вірніше, відзначався він тільки двічі – в 2008 і 2009 році. Однак він включений до списку російських свят і святкуватиметься щорічно. Правда, свято не має державного статусу, тому День сім’ї, любові і вірності буде робочим.

***
День пам’яті святих благовірних князів Петра і Февронії муромських, 8 липня, кілька років тому для росіян наповнився новим змістом і став особливим святом, Днем сім’ї, любові і вірності.

***
Столиця свята – місто Муром, батьківщина князя Петра і княгині Февронії; 8 липня там проходять масові народні гуляння.