Статуси про улюбленій сім’ї

***
Я дуже люблю свою сім’ю! З ними так легко бути щасливою!)

***
Сім’я — це і є те, заради чого варто прокидатися кожен день, дихати кожну секунду, і молити Бога кожну мить, щоб він оберігав і захищав…

***
А щоб любимою залишатися жінкою, Вміння потрібно — бути Храмом для близьких душ… Не перевіряти, а довіряти, не сумніватися, Що секрет жіночого щастя — коханий чоловік…

***
Улюблені надихають, люблячі — годують!!!

***
Радість, пережита разом, збільшується вдвічі, а горе — вже стає половиною горя.

***
Чоловік вдарив по столу:-“Хто в домі господар? – дружина: “Ну я, і що?” – Нічого, просто так запитав…

***
Сім’я — ось що найважливіше, ось що змушує битися моє серце.

***
Поки подружжя з’єднує пристрасть, вони завжди будуть в світі, незважаючи на серйозні сварки.

***
Любовний трикутник ДРУЖИНА – ЧОЛОВІК – ГАРАЖ був би набагато міцніше, якщо б не був розімкненим!

***
Хочу повернути коханого в сім’ю! Набрид…

***
В обмін на ніжність прикуси свою шкідливість!!!

***
— А коли ти перший раз мене побачив про що ти подумав? — Хлопчика назвемо Саша, а дівчинку Катю…

***
Рівно шість років тому ось в таку ж п’ятницю тихо йшов сніг, день був ясним, а повітря пронизливо свіжим… В цей день я одягла на праву руку саме прекрасне прикраса і поставила головну підпис у своєму житті. Дякую тобі, коханий, що ти у мене є!

***
Додому не бійся запізнитися, де люблять там вміють чекати!

***
Сім’я — царство отця, світ матері і рай дитини.

***
Найголовніший атрибут сімейного життя-спокійна жінка. Адже саме вона готова зрозуміти, оцінити, зважити, прорахувати і вчасно прийняти грамотне рішення.

***
Взаємна любов скріплюється дітьми.

***
Справжня сім’я починається з народження дитини…

***
Любов — це коли у тебе день народження… а коханий не тільки дарує тобі величезний букет троянд… але і твоїй мамі… зі словами: “Спасибі вам за те… що в цей день ви народили таку Доньку !

***
Бережіть один одного від бід і підступних зрад. Зберігайте тепло ваших душ навіть в холод і заметіль. Ніколи не просіть любові в улюблених натомість. Просто самі люблячи, від негод бережіть один одного!

***
Батьком може бути кожен, але улюбленим татом бути набагато складніше.

***
Мого улюбленого татка немає… Значить так завгодно Богу. Я знаю і вірю в те, що він завжди зі мною поруч і продовжує жити в моєму серці ! Він мій ангел-охоронець,який буде оберігати мене і мою сім’ю завжди!

***
— Мама, а що таке любов? — Любов, доню, це коли п’яного неголеного телепня називаєш «моє сонечко».

***
А у мене є чоловік, якому пофіг нафарбована я чи ні, що я одягнена. Він тисячу разів бачив мене в нижній білизні, не зраджував. Цілує кожен день, обіймає. Люблю брата.

***
Коли сім’я рідна поруч — і інтернету мені не треба!))

***
Жінка як золота рибка. повинна виконувати три бажання. любити чоловіка. ростити дітей і берегти сімейне вогнище! А про інше подбати чоловік!

***
Сім’я — це найважливіше, що є у світі. Якщо у вас немає сім’ї, вважайте, що у вас немає нічого. Сім’я — це найміцніші пута всього вашого життя.

***
Сім’я — це дуже серйозно, сім’я людині замінює все. Тому, перш ніж завести сім’ю, необхідно як слід подумати, що для Вас важливіше: всі або родина…

***
Які б відносини не пов’язували тебе з людьми: родинні, любовні, інтимні або дружні, навчися не тільки брати, але і віддавати натомість!!!

***
«Яка ж, все-таки, вона у мене дбайлива! Прийшов з нічної зміни, ліг поспати, а під подушкою подарунок — чоловічі труси! Правда, не нові, не свіжі і на два розміри більше, але все одно приємно! Адже головне – це увага!»

***
Мати дітей і берегти родину-є головне мужність для чоловіка. Шкода,що не всі розуміють це…

***
Боже,подаруй мені дитину я дуже тебе прошу!

***
Ні коханка, ні дружиною, ні господинею з ранку до вечора… Роль собі поїду я одну-я хочу бути коханою жінкою!!!

***
А я люблю одруженого… Одруженого на мені…

***
От за що я люблю свого чоловіка, так це за те, що він ніколи не питає: «Де була? З ким бухала?»
Сидить собі мовчки… пов’язаний…

***
Хочу щоб у мене був статус: «Я щаслива з ним» (оновлено 50 років тому), а на форумі було написано: «Бабуля, з золотим весіллям вас!» А головне я ще в онлайн буду!

***
Головне це сім’я-адже кар’єра не чекає вдома. Слава не утре сльози. Та свобода не обійме вночі.

***
Коли ти наодинці — стеж за своїми думками. Коли ти в сім’ї — стеж за своїми почуттями. Коли ти серед людей — стеж за своїми словами…

***
Сім’я — це важливо! Сім’я — це складно! Але щасливо жити одному не можливо! Завжди будьте разом, Любов бережіть, образи і сори женіть подалі, хочу щоб про вас говорили друзі: ЯКА ГАРНА ВАША СІМ’Я…

***
Два штампи в паспорти — це ще не сім’я. Сім’я — це коли люблять, цінують, розуміють, цілують, обнімають, виховують дітей, поважають, оберігають !!! І в розмові вживають слова МИ і НАШЕ !!!

***
Діти-це турботи, труднощі, крик, шум, гармидер. Але коли підходиш до них сплячим, поправляєш ковдра, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті!!!

Статуси про улюбленій сім’ї