Стіл для в’язальної машини своїми руками: креслення, складання

Чому виникає таке питання, як виготовлення столу для в’язальної машини власними руками? По-перше, ті машини, які знаходяться у вільному продажу, не мають зручних столів. По-друге, кожна в’язальниця має свої улюблені антропометричні розміри, і тому зручні меблі для кожної з них буде різною.

І, нарешті, сама в’язальна машина і всі аксесуари, і пристосування, пов’язані з нею, повинні десь зберігатися, тому стіл або комод для цього інструменту буде саме тим елементом меблів, який органічно впишеться в обстановку квартири.

Особливості вибору креслень для створення столу для в’язальної машини своїми руками

Зміст статті

  • Особливості вибору креслень для створення столу для в’язальної машини своїми руками
  • Як створити креслення самостійно
  • Як правильно зібрати стіл для в’язальної машини

Стіл для вязальної машини своїми руками: креслення, складанняІснує досить багато варіантів столів для в’язальної машини своїми руками, креслення їх можна знайти в інтернеті.

Уажно пам’ятати! Кожна в’язальниця самостійно вибирає, що і де має біля неї перебувати в полі зору. Тому, перш ніж зробити подарунок домашній майстрині, добре було б поцікавитися в неї, яка з моделей їй найбільше підійде.

Як створити креслення самостійно

Стіл для вязальної машини своїми руками: креслення, складанняЗвичайно, можна розробити і власний креслення. Але для цього необхідно володіти хоча б мінімальними конструкторськими навичками. Також було б непогано, якби господиня самостійно накидала ескіз того, що їй хотілося б побачити.

Крім цього, меблі необхідно конструювати під певну в’язальну машину. Так як їх розміри можуть відрізнятися один від одного.

Як правильно зібрати стіл для в’язальної машини

Стіл для вязальної машини своїми руками: креслення, складанняПеред тим як починати складання столу для в’язальної машини, бажано ще раз ознайомитися з її кресленням і скласти послідовність складання вузлів. Також необхідно вибрати не тільки матеріал, з якого буде виготовлений столик, але і колір цього матеріалу. Столик повинен гармонійно вписатися в інтер’єр квартири.

Як правило, інструмент, необхідний для складання виробу, стандартний, як і для складання будь-яких меблів. Але, це, якщо всі деталі були заздалегідь замовлені за кресленням. Для більш якісної і швидкої збірки краще скористатися невеликим шуруповертом з різними насадками.

Починають збирання зазвичай з каркаса. Після складання каркаса встановлюється задня стінка.

Важливо максимально точно витримати прямі кути сторін каркаса. Так як після закріплення задньої стінки змінити кути буде неможливо.