Відпочинок в Білорусії на Новий 2018 рік

Кожен з нас мріє зустріти Новий рік цікаво та весело, щоб отримати багато позитивних емоцій і надовго запам’ятати цей свято. Звичайно, для цього краще всього відправитися в подорож, адже тоді свято стане справді незвичайним і незабутнім.

Якщо ви вибираєте, куди можна поїхати, не витративши багато грошей, зверніть увагу на відпочинок в Білорусії на Новий рік 2018, ціни на який досить лояльні.

Білорусія користується великою популярністю серед наших співвітчизників, адже в цій країні кожен легко знайде розвагу на свій смак.

Поціновувачі мистецтва зможуть вдосталь намилуватися численними історичними пам’ятками, які в зимовий період набувають особливу привабливість завдяки сніговому покриву.

Любителів кататися на лижах і санях чекають відмінні засніжені гори, при спуску з яких відкриваються чудові краєвиди.

Якщо ви віддаєте перевагу катання на ковзанах іншими видами зимового спорту, ви зможете скористатися одним з ковзанок, які організовують по всій Білорусії взимку.

Досвідчені інструктори допоможуть навчитися їздити на ковзанах дітям і дорослим, які ще не опанували ці навички ковзання по льоду.

Традиційно в Білорусії організовують новорічні та різдвяні ярмарки, яких розважають гостей всіма улюблені персонажі – Дід Мороз і Снігуронька.

Вони грають з дітьми, даючи їм цікаві завдання, співають з ними веселі новорічні пісні і водять хороводи навколо ошатно прикрашеної ялинки.

Атмосфера, яка панує на подібному заході, не зрівняється ні з чим, вона сприяє святкового настрою, віри у диво та казку.

Відпочинок в Білорусії на Новий 2018 рік за цінами, які доступні більшості жителів нашої країни, стане чудовим сюрпризом для ваших рідних і близьких, адже вони гарантовано отримають велику кількість нових приємних емоцій.

Знайти житло в цій країні неважко – тут є велика кількість готелів, пансіонатів і санаторіїв. Однак його пошуком і вибором краще зайнятися заздалегідь, адже кількість туристів, охочих зустріти новий рік в Білорусії, досить велике.