Як батьки своїми словами можуть привітати молодят?

Весілля – зворушливе і дуже хвилююча подія не тільки для молодят, але і для їх батьків. Адже тепер діти, створивши свою родину, покидають батьківський дім. І все ж мати та батько продовжують залишатися самими близькими людьми для молодих подружжя.

І, звичайно, на весіллі звучать теплі і душевні побажання на адресу нареченого і нареченої від батьків. Буває, що такі слова підібрати непросто. Щоб полегшити вам це завдання, ми вибрали відповідні тексти, на основі яких ви можете скласти власні привітання на весілля від батьків своїми словами.

***
Дорогі наші діти! Вітаємо вас з укладенням шлюбу! Від душі бажаємо зберегти ніжність і щирість своїх почуттів, пронести крізь довгі роки свою любов. Нехай з кожним днем ваше сімейне щастя стає міцнішою, а у вашому домі завжди буде радісно, весело, тепло і затишно! Ну а ми будемо підтримувати вас і допомагати в скрутну хвилину!

***
Дорогі молодята! Як швидко летить час… Ви виросли і вже залишаєте батьківське гніздо, починаючи будувати своє сімейне життя. Ми бажаємо вам жити в любові і злагоді, не кожен для себе, а один для одного. Кажуть, що любов – це не коли ви дивитесь один на одного, а коли дивитися в одному напрямку. Так от, ми бажаємо, щоб ви не знали смутку, жили дружно і завжди дивилися в одну сторону – вперед, назустріч новим радісним подіям, які, безсумнівно, вас чекають.

Привітання на весілля від батьків своїми словами

Весільні привітання від батьків висловлені своїми словами повинні бути теплими й зворушливими. Однак ваш виступ не повинно займати багато часу, адже на весіллі лунає безліч побажань від інших родичів і друзів.

Буде оптимальним, якщо мова кожного з батьків займе 3-5 хвилин, тому ретельно продумайте самі головні, найбільш важливі слова, які ви хочете сказати своїм дітям. Щирість, стислість і яскравість – ось складові хорошого усного привітання.

***
Улюблені й дорогі діти! Сьогодні у вас самий довгоочікуваний, самий головний і самий щасливий день у вашому житті – день весілля. Бажаємо, щоб ваша сім’я була щасливою і дружною, обов’язково цінуйте і поважайте один одного. Нареченій ми бажаємо стати турботливою господинею, берегинею домашнього вогнища, найкращою подругою чоловіка і щасливою мамою. А нареченому хочемо побажати стати міцною «стіною» і опорою своєї родини та майбутніх дітей. Будьте щасливі і любіть один одного, а інше у вас і так вийде! Гірко!

***
Дорогі молодята! Запам’ятайте цей чудовий день. Сьогодні поруч з вами знаходяться ваші найближчі люди: рідні, найкращі друзі, колеги і хороші знайомі. Всі ми безмежно раді вашому щастю! Хочеться побажати вам, щоб ваша подружнє життя була така ж яскрава, святкова і незабутня, як цей день. А ще бажаємо вам бути все своє життя закоханими один в одного, як зараз.

У таких особистих словах привітання від батьків в день весілля ви можете навести приклади з власного подружнього життя. Розкажіть про те, наскільки важливу роль відіграє чоловік у сім’ї, як важлива місія жінки – господині, помічниці і вірної подруги свого чоловіка. А в кінці виступу можна запропонувати гостям підняти келихи за молодих.

***
Дорогі наші діти! Дбайливо ставитеся до свого кохання! Якщо у вашій сім’ї пануватимуть злагода і мир, ми будемо спокійні за вас, і будемо радіти за ваше сімейне щастя. Бажаємо вам впоратися з усіма життєвими труднощами разом, як це було у нас. В такій атмосфері наші онуки, які ми сподіваємося, незабаром у вас з’являться, будуть рости щасливими і здоровими. А ми, звичайно ж, по можливості будемо намагатися надавати вам всіляку підтримку.

***
Наші дорогі наречений і наречена! Сьогодні особливий день – ваше весілля. Відпочиньте від гостей, музики, святкового столу і запам’ятайте цей момент – неповторний момент щастя. Згадуйте його як можна частіше і завжди дорожіть один одним, як чимось цінним, дорогим і унікальним. Не забувайте, що ваш шлюб – найдорожче, що є у вас. Ми бажаємо вам взаєморозуміння, достатку, здоров’я і щасливих днів! Гірко!

Щоб не забути підготовлену промову, запишіть текст батьківського вітання молодятам на весілля своїми словами і перечитайте перед тим, як будете вимовляти. Під час виступу постарайтеся не хвилюватися, щоб не збитися з думки. І пам’ятайте, що головне в такому привітанні – не його форма, а щирість ваших слів.

***
Дорогі наші! Тепер ви – чоловік і дружина. З цього дня ви стали один для одного самими близькими і рідними людьми на всій планеті! Будь ласка, любіть один одного і підтримуйте в будь-яких ситуаціях, навіть найскладніших. І нехай ваше сімейне життя буде сповнене романтики, незалежно від кількості років, прожитих у шлюбі.

***
Любі наші діти! Ось і настав у вашому житті довгоочікуваний день, коли ви перед самим Богом вирішили підтвердити щирість своїх почуттів, вступивши в законний шлюб. В оточенні близьких вам людей ми хочемо благословити вас і побажати довгого і щасливого сімейного життя. Як кажуть, ми бажаємо вам жити, поживати та добра наживати! Радості і миру вашому дому!

Вітання від батьків на весіллі, що виражаються своїми словами, можна не тільки прочитати вголос, але і написати на красивій листівці або вигравіювати на подарунок молодятам, наприклад, на декоративною підкові, яку підносять на щастя, або на весільному дипломі для молодят.

***
Дорогі діти! В цей особливий день ми хочемо вам побажати вам довгого спільного життя в любові і щастя! А ще бажаємо вам благополуччя і добра. Нехай кожен день, прожитий разом, буде для вас незабутнім і цікавим. Цінуйте, поважайте і завжди виручайте один одного, адже немає на світі більшого щастя, ніж міцна і дружна сім’я. Бажаємо вам почути дитячий сміх незабаром. Ми вас дуже любимо, дорогі наші діти. Рада вам та любов!

***
Дорогі молодята! Ми дуже раді привітати вас з цим щасливою подією. Сьогодні ви зробили відповідальний крок, адже весілля – це не тільки можливість зібрати за великим святковим столом всіх друзів і родичів. У цей день ви дали один одному клятву у вічній любові і вірності, укладаючи сімейний союз. Тепер ваше завдання – зберегти його на довгі роки. Живіть дружно, мирно і не знати бід. Бережіть один одного, піклуйтеся про своїй половинці. Горя не знайте, в біді одне одного не кидайте. Гірко!