Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

Закоханість – стан, що передує великому почуттю. І найкращим варіантом буде, якщо вона не однобока. Істина, яку знають абсолютно все.

Але, як бути, якщо почуття з кожним днем все сильніше і сильніше, а зрозуміти подобаєтеся ви хлопцеві чи ні, як і раніше, неможливо.

Може бути причиною всьому є всього лише необізнаність у цьому питанні. Вашій увазі пропонується свого роду керівництво до дії, на основу якого ви легко зможете дізнатися, взаємна ваша симпатія чи ні.

Мова жестів – найпростіший тест

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

Зрозуміти, обопільно ваше бажання проводити якомога більше часу разом, допоможе мова жестів, який зовсім не обов’язково вивчати в повному обсязі. Ознаки того, що ти подобаєшся хлопцю, визначаються за його поставі, поз, рухів рук. А тепер трохи детальніше по кожній позиції.

Прийшовши на зустріч, постарайтеся простежити за постановкою тіла хлопця по відношенню до вас. Якщо ваш обранець вкрай рідко повертається до вас спиною, це говорить про демонстрації інтересу. Важливо, щоб дане положення тіла було доповнено відкритими жестами, показом зап’ястя, а також невимушеній позою.

Не поспішайте захопитися бесідою, продовжуйте відстежувати його дії далі.

Тепер переведіть свою увагу на манеру спілкування з вами. Якщо хлопець, розповідаючи щось, постійно розгортається в вашу сторону, все ближче нахиляючи голову, то перший тест на взаємну симпатію пройдений беззастережно.

А тепер проведіть ще один тест. У розмові з вашим обранцем зробіть кілька якихось рухів. Якщо ваш хлопець їх скопіює, то ймовірність того, що ви йому симпатичні, збільшується в рази. І це науково доведений факт, що пояснюється підсвідомим бажанням бути схожим на того, до кого проявляється прихильність.

Зверніть увагу на положення ніг вашого хлопця, особливо якщо ви не одні, а у великій компанії. Вірне підтвердження його закоханості – шкарпетки ніг, повернені в вашу сторону.

Для чоловічої половини населення величезне значення має тактильне сприйняття. Саме тому ви повинні не розслаблятися, а відзначити для себе, як часто ваш коханий намагається, як би ненароком доторкнутися до вас. Якщо таке повторюється не раз і не два, то до ворожки точно ходити не треба. В даному випадку тест на предмет щирого потягу зданий остаточно.

Як ще можна дізнатися про розташування симпатичного вам хлопця. Про це мова піде в наступному розділі нашого керівництва.

Те, що можна не помітити

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

Існує цілий ряд ознак, які, на тлі закоханості, побачити відразу просто неможливо. Крім цього, необхідно знати їх трактування. Отже, сконцентруйте свою увагу на поведінкових факторах вибраного вами об’єкта.

Наступний тест – зоровий. Характер поглядів у вашу сторону повинен бути:

 • Частий;
 • Відвертий;
 • Відкритий;
 • Носити певний сенс.

Виходячи з цього, можна зробити певні висновки, але і зрозуміти, наскільки ваша симпатія взаємна.

Якщо сумніви досі ще існують, згадайте, скільки разів ви були запрошені на якісь тусовки і урочистості. Особливо ті, які мають пряме відношення до вашого хлопця. З їх кількості можна зрозуміти ступінь зацікавленості з його боку по відношенню до вас.

Наступний тест стосується перетворення вашого обранця. Зрозуміти і правильно розцінити його потяг можна, помітивши, як з простого ботаніка у вашій присутності хлопець змінюється в балагура і веселуна. Причому таке відбувається лише тоді, коли ви з’являєтеся на його обрії.

Якщо відстежити подібне самостійно неможливо, попросіть допомоги у своєї вірної подруги. Нехай вона буте присутнім в числі вашої компанії, і проведе настільки нескладний тест. Адже як зазвичай кажуть, зі сторони завжди видніше. Та й судження в даному випадку будуть носити неупереджений характер.

Ще один цікавий тест, що дозволяє зрозуміти, подобаєтеся ви хлопцеві чи ні. Слухаючи його розповіді, спрямував свій погляд на лінію горизонту, і деякий час утримуйте його таким чином. Потім несподівано поверніться обличчям до вашого обранця і простежте за його реакцією.

Якщо він потупит свій погляд. І створиться враження, ніби хлопця застукали за чимось непривабливим, то гадати на ромашці: «подобаюся, не подобаюся» вже не треба. Даний факт говорить сам за себе.

Відчуття надійного чоловічого плеча

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

Жінка – істота беззахисне. Така її природа. А чоловік покликаний захищати, охороняти слабка стать і надавати всіляку допомогу.

На стадії залицяння це проявляється максимально можливо. Так, вийшовши заміж і проживши зі своїм чоловіком не один рік разом, змусити чоловіка щось зробити досить складно. Та й навіщо. Він домігся свого, кохана поруч і вже навряд чи кудись подінеться.

А в «цукерково-квітковий період інстинкт «надійного чоловічого плеча» допомагає зрозуміти ступінь захопленості вами. Ось такий простий тест на рівні побуту.

А тепер прямуємо далі згідно з наміченим планом.

Слова – порожній звук або…

Якщо вам недостатньо усіх описаних вище факторів, і ви бажаєте продовжити експерименти, то зверніть увагу на манеру хлопця вести бесіду з вами. Якщо він у розмові:

 • Люб’язний,
 • Виявляє зацікавленість у вашому житті,
 • Тембр голосу змінює на більш м’який, ніж, як він говорить зі своїми однолітками,
 • Обсипає вас щирими комплементами,

не зрозуміти очевидного, просто неможливо. Для більшої впевненості проведіть порівняльний тест. Його зміст полягає у визначенні різниці поведінки молодої людини з вами та з іншими представницями слабкої статі.

Якщо немає істотної різниці, то є ваш обранець однаково всім говорить компліменти м’яким і несміливим голосом, намагаючись зазирнути співрозмовниці в очі, то з цього можна зрозуміти тільки одне – він герой вашого роману.

І як би не було боляче, краще залишити такого Дон Жуана в спокої і не смикати собі серце. Повірте, поруч з вами вже давно є хтось, кого ви досі ще й не помітили. Бути може цей кандидат виявиться вашою долею.

Три «кити», на яких варто спиратися

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

Зараз вашій увазі будуть представлені три ознаки, які доповнять все вищесказане. Слід пам’ятати, що вони не є основними і робити упор на ці факти, не має сенсу. Їх мета – підтвердити все сказане раніше.

Отже, про все по порядку.

 • Хвастощі як знак прихильності. Якщо ваш обранець ні, ні, та й нагадає вам, що він самий чудовий з усіх представників чоловічої статі, то дане явище можна розцінювати, як ознака симпатії до вас.
 • Зосередженість на деталях. Хлопець чітко може назвати дату вашого народження або будь-якої іншої вас зацікавив факт, то це свідчення того, що ви йому не байдужі.
 • Бажання бути як можна ближче. Прагнення вашого обранця проводити якомога більше часу разом, говорить виключно про прихильності до вас. Вважається і той час, коли ви його проводите разом навіть у компанії друзів.
 • Безумовно, розглянуті показники не можуть бути домінантою. Але, у загальній сукупності переконають навіть самих недовірливих і розвіють останні сумніви.

  Заключний штрих і картина закінчена

  Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю: ознаки симпатії

  Молодість – пора божевільної любові і шаленої закоханості. Розум ще не готовий сприймати все це як належне. Зайвий максималізм заважає правильно вибудувати відносини.

  Але, не це головне. Милі дівчата, намагаючись знайти собі пару, і визначити, наскільки обраний вами молода людина в цьому зацікавлений, не забувайте залишатися привабливою.

  Слідкуйте за своєю зовнішністю і рівнем освіченості. Повірте, «Еллочка-людоїдка» цікава лише як класичний персонаж. В реальному житті все далеко не так. Хлопець ніколи не зможе відчувати серйозних намірів, якщо ваш словниковий запас обмежений.

  Дівчина тоді бажана і приваблива, коли все в ній чудово. І хода, і стиль одягу, і вміння вести бесіду. Недарма в часи царства існували інститути шляхетних дівчат.

  Запитайте себе, а ви хотіли б, щоб ваше життя прикрасив молодий чоловік, виражає свої думки нецензурною лайкою, з поведінкою хама і абсолютно недоглянутий. Напевно, така перспектива мало кого порадує.

  Тому не варто ображатися на сказані слова. А брати себе в руки і починати займатися самовдосконаленням. І тоді зовсім не обов’язково шукати якісь ознаки симпатії з боку. Впевнена в собі дівчина завоює серце будь-якого хлопця.