Як наклеїти дзеркало на дзеркало: чи можна вішати дзеркало на дзеркало і як правильно це робити, надійні засоби для склеювання.

Як наклеїти дзеркало на дзеркало: чи можна вішати дзеркало на дзеркало і як правильно це робити, надійні засоби для склеювання.Дзеркало здатне прикрасити інтер’єр, надати йому унікальність або просто візуально збільшити простір в кімнаті. Але іноді воно потребує заміни, яка виявляється проблематичною. Особливо коли стару відбивну поверхню зняти важко і доводиться вішати дзеркало на дзеркало.

Чи можна і як приклеїти дзеркало до дзеркала

Зміст статті

 • Чи можна і як приклеїти дзеркало до дзеркала
  • Склеювання поверхонь
  • Склеювання граней
 • Надійні засоби для клеєння дзеркал

Якщо з якоїсь причини виникла необхідність наклеїти одне дзеркало на інше, або доповнити старе бічними елементами — зробити це легко. Достатньо лише дотримуватися простих правил:

 • Жодних дослідних дослідів з клейовими складами: суміш гірше оригіналу.
 • Пильність запобіжить збитки: прострочений клей не завжди здатний утримати полотно.
 • Після проведення монтажних робіт, краще кілька днів не чіпати дзеркало.
 • Перед процесом наклейки варто переконатися в чистоті обклеюваної поверхні.
 • Тендітні і важкі, відображають поверхні до висихання складу потребують додаткових точках опори, будь то тимчасова підставка або кілька кріплень.
 • Як наклеїти дзеркало на дзеркало: чи можна вішати дзеркало на дзеркало і як правильно це робити, надійні засоби для склеювання.

  Дотримуючись ці правила легко впоратися з поставленими завданнями, які бувають двох типів.

  Склеювання поверхонь

  Найнадійніший спосіб з’єднати два відображають полотна — приклеїти одне поверх іншого, замінюючи старе новим. Для цього знадобляться тільки клей герметик (прозорий або білий). Покроково процес виглядає так:

  • склеювані поверхні очищаються від забруднень;
  • на одну з них наноситься клей — суцільною смугою по периметру, 2 см від краю, і гратами на внутрішню площину;
  • потім нове дзеркало прикладається до старого й обережно притискається;
  • після повного висихання торцеві зазори обробляються герметиком.

  Склеювання граней

  Якщо ж дзеркало не потребує заміни, а в доповненні, то стане в нагоді знання методики з’єднання ребром до ребра. Це процес нескладний, але вимагає точності й акуратності.

  Як наклеїти дзеркало на дзеркало: чи можна вішати дзеркало на дзеркало і як правильно це робити, надійні засоби для склеювання.

  УВАГА! Не варто спочатку склеювати межі, а потім переносити отриману конструкцію: дуже маленька площа з’єднання не дасть необхідної міцності. Шов розійдеться і доведеться клеїти знову.

  Поетапно монтаж виглядає так:

  • огляд з’єднуються граней на предмет браку і їх очищення, при необхідності;
  • нанесення клею на тильну сторону полотен і на сполучаються ребра;
  • приклеїти дзеркала в потрібному місці, після чого залишається приблизно 5 хвилин на те, щоб скоригувати їх положення, підігнавши впритул один до одного.

  ВАЖЛИВО! Якщо належить «доклеїти» нове полотно до вже давно висить на стіні, межі старого дзеркала необхідно очистити від забруднень і знежирити. В іншому випадку якісного з’єднання не отримати.

  Надійні засоби для клеєння дзеркал

  Як наклеїти дзеркало на дзеркало: чи можна вішати дзеркало на дзеркало і як правильно це робити, надійні засоби для склеювання.Відзеркалювальна поверхня складається з двох шарів: скло і амальгама. Неправильно підібраний склад для приклеювання не тільки відбивається на якості з’єднання з поверхнею, але і здатний пошкодити сріблення. Це, в свою чергу, проявляється патьоками і плямами, погіршують відбивну здатність і зменшують естетичну цінність дзеркала. Тому рекомендовано застосовувати тільки склади від перевірених виробників.

  «Титан» виготовляється з суміші смол і каучуку, що забезпечує якісне з’єднання полотна з керамікою, деревом, бетоном або металом. З його допомогою можна прикрасити дзеркалом навіть гіпсокартонну стінку. Коштує він недорого, володіє водостійкістю, але сохне досить довго, тому додаткові точки опори припадуть до речі.

   

  «Абро» надійно склеїть скло зі склом або металом. Двокомпонентний склад змішується безпосередньо перед використанням, завдяки чому вдається отримати швидко схватывающееся речовина підвищеної міцності.

  «Локтит» — ще один представник двукомпонентных складів. Але виробник потурбувався зручністю користувачів і крім стандартного комплекту з двох ампул представив на ринку аерозольний варіант. Дуже зручне рішення, якщо потрібно обклеїти дзеркалами велику площу.