Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнах

Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнахУ всі часи жінки прагнуть виглядати добре, хочуть бути привабливими. Не змінним супутником всіх красунь є такий предмет меблів як дамський столик. Без нього не обходяться сучасні модниці. Меблі являє собою дзеркало і невелику поличку, на якій можна розташувати всі свої жіночі штучки. Що такий столик існує знають багато, але не всі знають, як називається дамський столик з дзеркалом для жінок. Спробуємо знайти відповідь на це питання.

Трохи з історії

Зміст статті

 • Трохи з історії
 • Як називається дамський столик з дзеркалом
  • Різні варіанти
 • Як називається столик з дзеркалом в різних країнах

Назва даної меблів походить від французького слова. Вважають, що перша така меблі з’явилася в Англії в XVII столітті, але була використана як частина великого гарнітура. В якості самостійного предмета меблів її стали виділяти вже на початку XVIII століття.

В ті часи панував стиль бароко, це відображалося і на декоруванні меблів. Це були позолочені елементи, декоративний розпис, завитки і навіть іноді це могли бути елементи скульптури. До сьогоднішнього дня меблі з періоду бароко в Англії вважається найбільш дорогою і гарною.

Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнах

Як називається дамський столик з дзеркалом

Цей предмет має назву — це туалетний столик. Ця назва походить від французького слова toile, що в перекладі означає наряд. Вони за час існування модернізувалися і можна зустріти безліч варіантів виконання.

ДОВІДКА. Туалетні столики можуть бути виконані в різній формі і з абсолютно різними розмірами. Основний критерій вибору — це ваш смак.

Різні варіанти

Туалетні тумбочки можуть бути різних видів, расстроим їх докладніше:

 • Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнахКласичний варіант. Це простий варіант з шухлядками, на якому закріплений основний елемент.
 • Трельяж. Це модель, що складається з трьох стулок, які можуть рухатися незалежно один від одного. Середня частина нерухома. Така особливість дозволяє побачити себе з усіх боків і навіть ззаду.
 • Трюмо. Особливістю є присутність великого дзеркала, в якому можна побачити себе в повний зріст. Столик, як правило, досить компактних розмірів.
 • Модель із відкидним дзеркалом. Це ідеальне рішення для приміщень з невеликою площею. Відображає эллемент складається і перетворюється в стільницю. При необхідності його необхідно просто підняти і у вас знову буде повноцінне дзеркало.
 • Якщо ви хочете вдосконалити інтер’єр своїй спальній кімнаті, вам неодмінно варто придбати таку меблі.

  Як називається столик з дзеркалом в різних країнах

  Такі тумбочки мають дуже багато різних назв. Наведемо деякі з них:

  • Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнахKneehole. Вироблялися в Англії. Особливістю є те, що дзеркало кріпиться не до столу, а до тумбочках з обох боків, які виконують функцію ніжок.
  • Poudreuse. Ця меблі представлена компактним столиком, до якого кріпиться дзеркало. Меблі можна зустріти у Франції.
  • Садибний столик. Це російський варіант, який був популярний в XIX столітті. Комод кріпився до дзеркала.
  • Трельяж. Дана модель представлена трьохстулчастим дзеркалом зі столиком або ж тумбочкою. Як правило, в комплекті поставлявся і пуф.

  Незалежно від того, що темп життя сучасних модниць кардинально змінився, туалетні столики зовсім не втратили своєї популярності. Вони до сьогоднішнього дня дуже затребувані. Безсумнівно, меблі кардинально змінилася хоча і сьогодні можна зустріти класичні варіанти виконання, але незважаючи на модернізацію, вона не втратила свою функціональність. Встановивши цю меблі в своїй кімнаті, ви завжди зможете насолодитися процесом нанесення макіяжу, будете почувати себе справжньою леді. Вони модернізувалися і стали більш функціональними, придбали сучасний вигляд, але в принципі не особливо змінилися.

  Як називається дамський столик з дзеркалом для жінок: різні варіанти, як називається в різних країнах