Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назви

Крісло-мішок — це дуже популярна і сучасна безкаркасні меблі. Вона ідеально підходить для використання дорослими і дітьми. Незвичайність крісла полягає в тому, що воно має нестандартні розміри, діаметр і форму. Кожен бажаючий має можливість підібрати підходящу модель, яка ідеально впишеться в інтер’єр приміщення, де вона буде використовуватися.

Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назви

Що це таке

Зміст статті

 • Що це таке
 • Як називається крісло мішок
 • У чому причина величезної популярності
 • Основні різновиди та їх назви

Безкаркасні меблі являє собою безформний мішок. Всередині наповнена спеціальним синтетичним матеріалом, який виконаний у формі дрібних кульок.

Якщо говорити про моделі з більш дорогої категорії — вони можуть бути наповнені синтепух або якимось іншим подібним наповнювачем. Ці матеріали дозволяють істотно продовжити термін експлуатації завдяки зниженню ступеня усадки.

Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назви

Як називається крісло мішок

Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назвиНезважаючи на те, що деякі думають, що крісло-мішок меблі, яка з’явилася відносно недавно, це зовсім не так. Подібна меблі вперше з’явилася в Італії в 1968 році. Варто зазначити, що на сьогоднішній день виріб не змінило свою конструкцію. Раніше це було пара чохлів наповнення з розсипчастого матеріалу. Що стосується назви, їх можна зустріти багато. Кожне з них передає форму крісла. «Груша», «крапля», «бін беги», всі ці моделі не мають як такої форми, але беруть її під вагою людини, який сідає в крісло. Окремо варто відзначити сучасні розробки дизайнерів. Це «Пенька» і «Трапеції», вони оснащені спинкою для зручності розташування сидить, і навіть таким елементом, як підлокітники. З’являються ці деталі відразу після того, як людина опускається в м’яке крісло.

У чому причина величезної популярності

Як вже було зазначено, ця меблі користується попитом серед шанувальників всього незвичайного і комфортного. Ця популярність обґрунтовано незвичайним зовнішнім виглядом, а також широкою сферою застосування. На такому виробі можна комфортно розташуватися і сидіти, а, може бути, ви захочете лягти. Встановити його можна як вдома, так і в офісі, на дачі або якомусь розважальному центрі.

Варто виділити основні відмінні риси та переваги:

 • Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назвиЛегкість. Вага виробу може перебувати в межах від 3 до 7 кг. Його без проблем можна перемістити на потрібне місце. З цим завданням впорається навіть дитина.
 • Компактність. Середні габарити можуть бути такими: 80х75, 90х85, 100х110.
 • Безпека. Так як на виробі відсутні кути — це відмінне рішення для дітей. Також варто відзначити, що виробники використовують при пошитті безпечні матеріали, які не видають неприємного і шкідливого запаху.
 • Стильно рішення. Така меблі стане справжньою прикрасою будь-якого інтер’єру.
 • Зручність. Внутрішньо наповнення дуже швидко підлаштовується під вагу і форму людини, що дозволяє досягти комфортного відпочинку.
 • Універсальність використання. Ви сміливо можете поставити такі меблі як в будинку, так і на вулиці.
 • Можливість прання. Завдяки знімному чохлу ви зможете підтримувати чистоту вироби.
 • Основні різновиди та їх назви

  Як вже було з’ясовано, меблі може мати різні назви, відповідно і форму. Серед запропонованого виробниками асортименту можна вибрати досить цікаві рішення:

  • «Груша». Це класичне рішення, яке ще називають «краплею». Можна з упевненістю стверджувати, що вона є найбільш поширеною. Серед переваг моделі варто відзначити універсальність, адже використовувати її можна на 360 градусів, крім цього, при необхідності можна легко зняти чохол або доповнити виріб спеціальним наповнювачем.
  • Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назви«Пеньок». Форма цього виробу зовні нагадує трубу, висота якої приблизно один метр. Передбачено наявність сідушки на висоті 40 см, а при посадці утворюються підлокітники, спинка. Це цікаве рішення для офісної обстановки.
  • «Трапеція». Має трапецеобразную форму. Зовні виріб нагадує звичне крісло, але тільки у нього немає ніжок. Серед особливостей варто виділити компактність і наявність спинки.
  • «Подушка». Виріб виконано прямокутної форми, схоже на велику пір’яну подушку. Його можна використовувати з будь-якої сторони однаково комфортно. Сісти або лягти на нього можна абсолютно з будь-якого боку.
  • «Банан». Відмінністю виробу є наявність більш стійкого і високого сидіння. Зовні це виріб дуже нагадує крісло, виконане без каркаса. З особливостей варто відзначити великі розміри.

  ДОВІДКА. При бажанні створити зручне і незвичайне місце для відпочинку, можна виконати підвісну конструкцію. Зустріти в продажі такі непросто але можна вибрати звичайний безкаркасне крісло. Для його кріплення необхідно буде зробити каркас, який здатний витримати вагу людини.

  Як називається крісло мішок: що це таке, основні різновиди та їх назви