Як привітати сестру в день весілля своїми словами?

Весілля рідної сестри – радісна і водночас хвилююча подія. Якщо у вас не вистачає красномовства, щоб скласти вітальну промову для молодят, не біда. На цьому сайті ви знайдете підходящі привітання на весілля сестри своїми словами. Ці рядки здатні зворушити не тільки близької вам людини, але й гостей.

***
Дорога сестра і її обранець! Ось і з’єдналися ваші серця. Хай же буде вічним ваш союз! Хочу побажати вам в цей щасливий день жити душа в душу і зберігати одне одному вірність. Широкою дорогою крокуйте по життю, тільки вперед і без зупинок. Оточуйте один одного турботою, горите в болоті любові і пристрасті і збережіть до старості цю історію кохання в первозданному вигляді!

***
Дорогі молодята! В цей чудовий день я хочу побажати вам підтримувати один одного у всіх життєвих перипетіях, прощати помилки і любити одне одного палко і віддано! Нехай ваші почуття не втратять свою свіжість, а довіра і повага тільки міцніють з кожним роком все більше і більше! Нехай між вами не буде розбіжностей і недомовок. Живіть відкрито, радісно і будьте опорою один для одного до глибокої старості! Нехай Господь благословить ваш шлюб на довгі-довгі роки!

Весільні привітання для сестри своїми словами

Весілля сестри – прекрасний привід згадати про все, що об’єднувало і продовжує об’єднувати вас. Взявши за основу представлені на цій сторінці привітання на весілля сестри своїми словами від брата або сестри, ви можете додати приклади з вашого життя, розповісти про будь-які випадки, які найбільше вам запам’яталися.

А можна згадати деталі знайомства молодят, нюанси їх відносин, про які знають тільки найближчі люди. Якщо вітання написано з любов’ю, то воно обов’язково викличе відгук у серцях присутніх.

***
Дорога сестричка! Навіть не віриться, що ти стала такою дорослою і у тебе тепер власна родина, адже, здається, ще зовсім недавно ти була маленькою. Я вітаю тебе з тим, що ти знайшла чоловіка, який став для тебе найближчою і найріднішою людиною. Бажаю тобі бути вірною дружиною, поважати, берегти, любити і шанувати свого чоловіка! Нехай кожен проведений у шлюбі день буде для тебе щасливим! Також бажаю вашій родині щастя та благополуччя. Рада вам та любов!

***
Дорога сестра і її чоловік! Я переконана, що лише любов здатна пробудити в людських душах найтонші струни, лише вона одна змушує душі співати і радіти! І я щаслива, що ви знайшли її. Нехай вашими незмінними супутниками стануть взаєморозуміння і довіра, повага і підтримка один одного. Лише від вас самих залежить щастя вашій сім’ї! Бережіть свою любов, як найкоштовніший скарб! Я піднімаю свій келих за вашу міцну сім’ю і щасливе майбутнє!

Привітання своїми словами в день весілля сестри

***
Дорогі молодята! Бажаю вам йти по життю поруч, разом долаючи труднощі і негаразди. Нехай чоловік не забуває, що дружині завжди потрібно допомагати, щоб не пропав радісний блиск в її очах. Нехай і дружина не забуває, що від неї залежить створення в будинку атмосфери тепла, любові і взаєморозуміння, щоб чоловік завжди поспішав додому, знаючи, що там його чекає смачний обід і привітний прийом. Нехай ваше сімейне життя завжди буде щасливою!

***
Часом кажуть, що добру справу браком не назвуть. Варто згадати всі ці турботи, спільні походи за продуктами, прибирання і суперечки з приводу того, хто буде мити посуд… На щастя, вашу пару всі ці проблеми не стосуються! Спостерігаючи за вами з боку, я зрозумів, наскільки міцною і щирою може бути любов. Дорога сестра, бажаю і тобі, і твоєму чоловікові зберегти в душі цей вогонь пристрасті і не втратити щирі почуття навіть через півстоліття спільного життя!

Привітання на весілля сестри висловлені своїми словами можна прочитати за святковим столом або під час вручення подарунків, написати на красивій листівці. Якщо виходить заміж ваша двоюрідна сестра, і ви не будете присутні на торжестві, можна відправити поздоровлення по електронній пошті.

***
Дорогі молодята і гості! У цей день моя люба сестричка зі своїм чоловіком починають писати свою сімейну книгу буття. Я хочу побажати їм, щоб всі сторінки цієї книги були заповнені тільки радісними подіями! Щоб ваша любов, незважаючи на всі негаразди і перепони, з кожним днем ставала міцнішою! Ніколи не віддавайте один одного, адже вірність – це найголовніше, що є у відносинах.

***
Мила сестричка! Ти заслужила бути щасливою, адже ти так довго чекала свого чоловіка. І ось тепер ви разом, пов’язані узами шлюбу і самим головним, що є на світі, – міцною любов’ю. Тільки любов здатна зв’язати два життя, дві різні долі в одну. Хочу побажати, щоб ваша сім’я незабаром виросла, і ви стали для ваших прекрасних маляток найкращими батьками на світі! Будьте щасливі, мої улюблені! Гірко!

Привітання на весілля сестри своїми словами

По-справжньому зворушливе і щире побажання не терпить казенних слів і сухих виразів. Тепле весільне привітання для сестри, яка виражається своїми словами повинне йти від самого серця.

***
Моя дорога сестричка! Від усього серця хочу привітати тебе з днем весілля. Нехай у твоїй пам’яті він назавжди залишиться чудовим святом! Я рада, що в цьому метушливому світі тобі пощастило знайти свою половинку. Дбайливо зберігайте і множте це щастя удвох з чоловіком. Довгої і радісною вам сімейного життя!

***
Дорога сестричка! Сьогодні ти вийшла заміж, ти стала дружиною і господинею власного сімейного вогнища. Ми вітаємо від усієї душі тебе і твого чоловіка, бажаємо вам довгих років життя, взаємоповаги і взаєморозуміння, найщирішої любові.

***
Дорогі гості! Ви тільки погляньте на цю пару! Кожному видно, що в їх очах світиться щось незвичайне відчуття, яке називають любов’ю! Нехай же це почуття не згасає, хай воно підтримує їх у години труднощів, без яких не обходиться жоден життєвий шлях, хай воно зігріває їх у хвилини радості! Рада так любов!