Як провести викуп нареченої: конкурси

Весільне торжество – це завжди свято, і кожному хочеться, щоб він запам’ятався на все життя. При проведенні весіль основним звичаєм є викуп майбутньої дружини.

Це давній звичай. Згадайте, ще князь Володимир, при одруженні на Ганні, заплатив за неї землями. Він передав Крим та Корсунь грекам. Незважаючи на свою давність, звичай викуповувати наречену досі залишається актуальним.

Якщо ви наречений, і плануєте стати чоловіком, то ви просто зобов’язані заплатити викуп за свою майбутню дружину. У сучасному світі викуп вже не той, що був багато століть тому. Тепер до такої церемонії ставляться, як до розваги і способу звеселяння гостей. Найчастіше у викупі приймають участь сам наречений і його близькі, ну і, відповідно, подружки нареченої.

Але є певні традиції при викупі майбутньої дружини і як цей ритуал провести правильно? Практично кожній жінці хоча б раз у житті доводилося бути свідком на весіллі, і тоді перед нею поставало питання – як провести викуп правильно, щоб все було згідно з традицією. Крім того, адже хочеться зробити процес святковим і веселим, таким, щоб цікаво було обом сторонам.

Як він проводиться

Як провести викуп нареченої: конкурси

У призначений день весілля наречений і його родичі відправляються в будинок до нареченої, але вона так просто не виходить до майбутньої рідні, а чекає, поки її наречений викупить. І, як тільки вони приїжджають в призначений час, тут і починаються веселощі.

Подружки нареченої постараються створити викуповують безліч труднощів, подолати які, в будь-якому випадку, доведеться, адже там за дверима кохана.

Для того, щоб сторона нареченого залишилася у виграші і все-таки отримала те, за чим прийшла, в команду беруть участь у викупі беруть кмітливих, веселих і сміливих. І, навіть якщо ви пройшли весь шлях до передбачуваної кімнати нареченої, ви можете її там не виявити. До речі, це теж російська давня традиція.

Викуп повинен пройти красиво, адже навколо, крім родичів, є ще й ті, хто прийшов подивитися на вбрання нареченої, на її вибір. Ще важливий момент: весілля – це те свято, яке обговорюється усіма сусідами ще тривалий час, тому нареченому доведеться постаратися.

Викуп повинен бути добре організований, тому, щоб не сплохувати, потрібно заздалегідь придумати сценарій, в якому буде запланований кожен крок.

На викуп не відводиться певний час і, щоб не запізнитися в ЗАГС, потрібно приїхати раніше.

Для викупу нареченої в сучасному світі використовуються цукерки, квіти і алкогольні напої. Все, що привіз наречений, залишається нареченій, свідка і її подружкам. Щоб вам було весело, підготуйте сценарій проведення викупу нареченої заздалегідь.

Оригінальність викупу – найголовніше

Як провести викуп нареченої: конкурси

Отже, для того, щоб все пройшло гладко, готуємося. Перш за все, потрібно правильно підійти до складання сценарію. Те, що буде підготовлено, має докорінно відрізнятися від інших викупів. На весіллі присутні родичі з двох боків, тому рекомендується дотримуватися певні умовності, щоб сподобалося всім.

Подивіться на обстановку, на вбрання нареченої – тут варто підключити фантазію. У весіллі важливо все: наряди, укладення шлюбу, викуп, саме торжество. Вам не потрібно складати все самостійно. Можна скористатися послугами професійних весільних агентств або подивитися в інтернеті.

Саме фахівці зможуть вам порадити, які етапи конкурсної програми викупу будуть найбільш оригінальними. В даному питанні потрібно дотримуватися все до дрібниць, адже це те свято, яке буває раз в житті.

Найчастіше гри, які використовуються при викупі – стандартні, і можна скористатися порадами, наведеними далі.

Які розіграші краще проводити при викупі

Як провести викуп нареченої: конкурси

Конкурси проводяться в залежності від вашої фантазії, але можна використовувати і такі:

  • на тарілку розкладаються часточки лимона у формі квітки, під них підкладаються записки з іменами. Потрібно, щоб наречений вибрав ту часточку, де ім’я його коханої. За кожну помилку він зобов’язаний заплатити. Він повинен відшукати ім’я коханої, і після цього конкурс завершено. Повірте: за час цього конкурсу кошик свідка може поповнитися;
  • на листку паперу різні жінки залишають сліди від губної помади. Наречений повинен знайти губки своєї коханої. Тут все те ж саме, за принципом – не вгадав, заплати. Конкурс триває до правильної відповіді;
  • можна використовувати дитячі фотографії. Він повинен відшукати фото своєї улюбленої в дитинстві;
  • нареченому задають питання. Наприклад: «що любить наречена їсти?», «які вбрання віддає перевагу?», «хто для неї головний в сім’ї?» та інші. Чим більше варіантів відповідей, тим менше наречений заплатить за наречену;
  • наречений або його родичі повинні назвати 20 ласкавих слів, які найбільше підходять для нареченої.

Конкурсів величезна кількість, і ви можете організувати все, що тільки зможете придумати. Якщо ви свідок, пам’ятайте: викуп нареченої ви повинні провести гідно, щоб сподобалося всім.