Як самому зробити подарунок на Новий 2018 рік для коханої дівчини

Ви вирішили зробити подарунок дівчині на Новий рік 2018? Можна піднести їй статуетку у вигляді її знака Зодіаку, символ наступаючого року – кумедну собачку зі скла, дерева або металу, декоративні свічки, які також будуть доречними в якості подарунка, так як стихією наступаючого року є вогонь.

Якщо вам хочеться подарувати щось оригінальне, можна вибрати подарунки в магазинах, де продаються речі ручної роботи. А можна виготовити такий презент самому, причому для цього вам не знадобиться якихось особливих навичок.

Як зробити подарунок дівчині на Новий рік своїми руками? Вона буде рада отримати в переддень цього свята різдвяний вінок. Виготовити його просто: спочатку зробіть каркас з товстого дроту, зігнувши її в кільце.

Потім прикріпіть до кільця за допомогою тонкої еластичної дроту ялинові гілочки. Місця кріплення дроту закрийте, прикріпивши тут банти, намисто, соснові шишки, гілочки горобини або шипшини.

У середині вінка можна розмістити дзвіночки, а ялинові гілки перев’язати червоними або золотими стрічками.

Хочете зробити оригінальний подарунок дівчині на Новий рік? Купіть в магазині свічки та оформіть їх за допомогою гілочок сосни або ялини, шишок, паличок кориці та інших елементів декору.

Всі ці деталі повинні бути невеликими за розмірами. Обкладіть ними свічки з усіх боків, обв’яжіть різнокольоровими декоративними джгутиками – і у вас вийде оригінальний подарунок на Новий рік коханій дівчині.

В подарунок дівчині на Новий рік 2018 можна піднести і симпатичну м’яку іграшку, скриньку для зберігання прикрас, намисто або браслет ручної роботи з дерева або шкіри і т. п.

Якщо ви все ж хочете зробити своїй дівчині на Новий рік подарунок своїми руками, є ще один варіант — сверстайте на комп’ютері календар з вашими спільними знімками або фотоальбом, знімки в якому будуть супроводжувати рядки з відомих пісень або афоризми.

Шукаєте незвичайний подарунок дівчині на Новий рік? Можна піднести їй сувенір з далеких країн, приносить удачу статуетку фен-шуй, декоративну монету з написами «так» і «ні» на різних сторонах, яка допоможе приймати рішення в складних ситуаціях.

Оригінальним подарунком на Новий рік для коханої дівчини може стати і презент-враження. «Подаруйте» їй дощ з сердечок з визнаннями в любові, величезний «букет» з різнокольорових повітряних куль з любовними написами або влаштуйте в її честь новорічний феєрверк.