Як швидко зробити подарунок своїми руками на 8 березня

Подарунок до 8 березня можна купити в магазині, а можна зробити самим. Причому для цього вам не потрібно ні особливих навичок, та й часу на такі вироби піде небагато. Як швидко зробити подарунок своїми руками на 8 березня? Ми підкажемо декілька ідей.

Найпростіші подарунки своїми руками на 8 березня в 2018 році – шоколадки або солодкі набори, названі ім’ям тієї, кому ви хочете піднести.

Для цього досить замінити обгортку, використавши фотографію дівчини або жінки і додавши привітання. А можна виготовити коробочку своїми руками з яскравого картону, оформивши її паєтками, плоскими намистинами й стрічками.

Ваша мама, сестра чи подруга оцінять такі не складні у виготовленні подарунки на 8 березня своїми руками, як красиві пляшечки для оформлення кухні.

Візьміть пляшечку оригінальної форми з прозорого скла і наповніть її сипучими продуктами (різнокольоровими макаронами різних видів, горохом, сочевицею, крупами, крупною сіллю з додаванням барвників), засипавши їх шарами. Оформіть пляшечку яскравими стрічками або обмотайте горлечко кольоровими суворими нитками.

Коханій дівчині або подрузі можна піднести оригінальні рамки для фотографій. Ці легкі подарунки на 8 березня 2018 року своїми руками виготовляють з щільного картону, прикрасивши його шматочками шкіри, кераміки, скла.

Можна зробити рамку з перев’язаних суворою ниткою бамбукових паличок або переплетених між собою тонких гілочок дерева, прикрасивши їх стрічками.

Як швидко зробити подарунок своїми руками на 8 березня в 2018 році?

Мамі або сестрі можна піднести сімейні «букети». Це одні з найбільш простих подарунків своїми руками на 8 березня, які виготовляють таким чином.

На дно квіткового горщика покладіть пластилін або пінопласт, який застроміть «квіти» з щільного кольорового картону на дерев’яних шпажках. В середині «квіток» наклейте фото членів вашої родини.

Оформіть букет атласними стрічками, а пластилін або пінопласт закрийте нарізаною кольоровий гофрованої папером або фольгою.

Нескладні подарунки на 8 березня своїми руками можна зробити, оригінально декорувавши звичайні свічки.

Прикрасою для них можуть служити найрізноманітніші предмети: маленькі гілочки сосни або ялини, палички кориці, лавровий лист та ін Обкладіть ними свічки, обв’яжіть декоративними джгутиками – і ці легкі подарунки на 8 березня своїми руками будуть готові.