Як своїми руками красиво упакувати подарунок до Нового 2018 році

Всі люди з нетерпінням чекають новорічних свят, коли можна не тільки відволіктися і відпочити від сірих буденних днів, але також і самим отримати, і вручити своїм близьким і друзям новорічні подарунки.

Адже їх приємно не тільки отримувати, але й дарувати. А ті, хто знають толк в тому, як краще порадувати близьких їм людей, напевно розкажуть вам про те, як у цій справі важлива відповідна упаковка для новорічних подарунків 2018 виконана своїми руками.

Закликавши на допомогу фантазію і використовуючи підручні матеріали, кожен з нас легко зможе створити ексклюзивний дизайн підготовленого новорічний презент, просто красиво і цікаво упакувавши його.

Упаковка для новорічних подарунків 2018 своїми руками може бути зроблена з чого завгодно – кольорового паперу, поліетилену, картону, блискучою мішури, і так далі.

Важливо тільки, щоб вона виглядала як можна більш привабливо, і відповідала смаковим уподобанням людини, якій призначається знаходиться всередині неї презент.

У тому випадку, якщо ви збираєтеся упаковувати подарунок, який призначається дитині, краще буде вибирати яскравий кольоровий папір. У неї дуже легко загорнути будь-яку річ, що знаходиться всередині коробки, закріпивши краю паперу прозорим скотчем.

Для краси коробку можна обв’язати яскравою стрічкою в тон упаковки. Ось побачите, як процес розпечатування та витягу з неї подарунок принесе малюкові масу позитивних емоцій, і він надовго запам’ятає цей новорічне свято.

Якщо ж виріб, який ви збираєтеся піднести, не укладено всередину коробки, то для новорічної упаковки для подарунка на Новий рік 2018 виконаної своїми руками може бути використана міцна глянсовий папір, яка добре приймає і тримає будь-яку форму.

Щоб надати подарунка в такій упаковці оригінальний зовнішній вигляд, обрану річ слід встановити в центр кола відповідного розміру, вирізаного з цього матеріалу. Потім папір піднімається вгору, так, щоб повністю приховати за нею подарунок, і по зібраному краю перев’язується кольоровою стрічкою.

Тобто в результаті, виходить упаковка, що має конусоподібну форму, яку при бажанні можна прикрасити декоративними елементами новорічної тематики.

Вирішуючи, як краще упакувати подарунок своїми руками на Новий рік 2018, якщо такий призначений дорослому солідній людині, краще вибирати обгортку спокійних кольорів.

Однак у цьому випадку новорічний сюрприз ні в якому разі не повинен мати нудний і бляклий вигляд. Його можна прикрасити шовковими стрічками в тон обгортці або мереживною тасьмою. Також упаковку можна перев’язати суворою ниткою з нанизаними на неї намистинами, прикрашеними стразами або іншими подібними елементами.