Як вибрати кулер для води, критерії вибору і кращі представники

Зараз вже нікому не потрібно розповідати про необхідність пити чисту воду протягом дня. Багато хто замислюються про те, щоб придбати кулер для води собі додому, адже в офісах такий апарат став практично обов’язковим атрибутом. У нього є маса переваг, наприклад, не потрібно постійно тягати пляшки з водою з магазину, в будинку завжди є запас чистої питної води і т. д. Однак, компаній, що виробляють подібну техніку, досить багато і проблема вибору може стати досить гостро.

Як підібрати кулер для води додому

Зміст статті

 • Як підібрати кулер для води додому
  • Спосіб розташування
  • Управління
  • Спосіб подачі води
  • Набір функцій
  • Надійність, економічність, дизайн
 • Кращі кулери для води для дому і офісу

Щоб вибрати оптимальний варіант кулера для домашнього використання, необхідно визначитися з кількома основними параметрами. Розглянемо їх.

Спосіб розташування

Настільні кулери, як правило, займають менше місця, тихо працюють через відсутність галасливих деталей і підходять для невеликих сімей або тих, хто споживає невелику кількість води.

Як вибрати кулер для води, критерії вибору і кращі представники

Підлогові кулери трохи більш масивні, бувають з нижнім і верхнім завантаженням бутлі, що, звичайно, відбивається на вартості. Також в деяких моделях може бути присутнім холодильник або вбудований шафа.
Перед покупкою обов’язково продумайте де саме в квартирі буде стояти кулер, а також чи буде їм зручно користуватися, якщо ви розмістите його саме в цьому місці.

Управління

Механічний спосіб управління являє собою звичайну помпу. Дешевий, але при цьому надійний варіант. Необхідно докладати зусилля, щоб налити воду. Підійде скоріше для невибагливих користувачів.

Як вибрати кулер для води, критерії вибору і кращі представники

Кулери з електронним управлінням мають більш розширений функціонал. Вони вміють підтримувати певну температуру води, мають таймер підігріву і багато інших корисних функцій, за кількістю яких зростає і ціна.

Спосіб подачі води

Для кулерів передбачено три варіанти водяній подачі:

 • Верхня подача, коли бутель встановлюється вниз шийкою, мабуть найпоширеніша і економічна. Але тендітні дами можуть відчувати труднощі з установкою важких ємностей в такий кулер, тому варто оцінити свої фізичні можливості до покупки.
 • Нижня подача – бутель встановлюється шийкою вгору і прихований від очей за дверцятами, що набагато більш естетично виглядає і дозволяє закрити очі на невелику різницю в ціні в порівнянні з кулерами верхньої подачі.
 • Третій спосіб – подача води через проточний фільтр, підключений до водопроводу з холодною водою. Відсутність ємностей як плюс, необхідність стежити за фільтрами, а так само висока вартість таких моделей – як мінус.
 • Набір функцій

  Крім стандартних функцій нагрівання та охолодження води, вам можуть зустрітися так само: фільтрація води, газування і насичення озоном. Озон в малих кількостях дезінфікує та дезодорує воду, підвищуючи її споживчі властивості.

  Надійність, економічність, дизайн

  Як вибрати кулер для води, критерії вибору і кращі представники

  При купівлі обладнання ми розраховуємо, що воно буде служити нам довго. Вибирайте фірму-виробник виходячи з її історії та репутації на ринку, читайте відгуки про обраної моделі, а так само при покупці ретельно огляньте прилад – хисткий пластик корпусу навряд чи буде знаком надійності апарату.

  Варто так само враховувати і те, скільки електроенергії буде споживати новий кулер. Це залежить безпосередньо від потужності нагріву і охолодження, а так само від класу енергоефективності. Економічні моделі обійдуться вам дорожче.
  Дизайн корпусу так само може значно вплинути на ціну. Вибирайте зовнішній вигляд кулера виходячи з власних естетичних уподобань та фінансових можливостей.

  Кращі кулери для води для дому і офісу

  Ecotronic H2-TE
  Мабуть, сама проста, компактна, економічна модель з настільним розміщенням, яка підійде і для дому, і для установки в офісі. Присутня функція нагрівання та охолодження води.
  З мінусів можна відзначити відносно гучну роботу при нагріванні. Враховуйте цей момент, якщо тиша роботи для вас критичний параметр.

  HotFrost D910S
  Модель настільного кулера для любителів естетики. Ціна порівнянна з вартістю деяких підлогових моделей. Однак може бути виправдана не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і баками для води з нержавіючої сталі, а так само непоганою швидкістю нагрівання й охолодження.

  Як вибрати кулер для води, критерії вибору і кращі представники

  HotFrost 35AN
  «Великий брат» попередньої моделі – підлоговий кулер з нижньою подачею води. Дуже презентабельна модель, бутель захований за красивою дверцятами, є підсвітка, три кнопки для холодної, прохолодною і гарячої води і лише один кран, через який здійснюється подача.

  Ecotronic H1-LC
  Найбільш звичний варіант підлогового диспенсера – білий корпус і верхня подача, два крана (холодний, гарячий), шафку для зберігання кухлів. Для більш вимогливих покупців є можливість вибору кольору корпусу. Середній ціновий сегмент.

  HotFrost V118
  Відмінний вибір для тих, хто воліє брати оптимальний варіант «ціна/якість». Недорогий кулер з надійним компресором і ящиком для зберігання пластикових стаканчиків. Рекомендуємо придивитися до цієї моделі, якщо вас більше цікавлять експлуатаційні якості техніки, а не модний дизайн.